forum.gif
R-u-d-m-a-t-e-s
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / R-u-d-m-a-t-e-s
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.11.09 16:58 labots
 citēt
Maris:uhh tai akušierītei gan dizainīgas lampas fonā !


Ja starp mums tad tās esot krutākais operāciju zāles aprīkojums šobrīd Baltijā , tur varēj saspīdināt visvisādas gaismas un krasas un lazerus , nācās izrubīt jo primārais bij vienkarši "Medicīnas Studente" a negribējās uz plika koridora vai kabinetā tad nu pajautāju kautkas SMUKS ir i man atbildēja ka IR nu i dabūju to kas ir "Fonam" :):):):)
avatar
Publicēts: 26.11.09 17:05
 citēt
Luni, a pirmaa bide gan riktiigi plakana haltuura - fons kaa piemonteets... a prichom tur rudmates? aizvirziijies no teemas....
avatar
Publicēts: 26.11.09 17:41 labots
 citēt
Laciz:Luni, a pirmaa bide gan riktiigi plakana haltuura - fons kaa piemonteets... a prichom tur rudmates? aizvirziijies no teemas....


Tu ko gribi lai es lidlaukā lietus laikā taisītu "Pelēku tanti" vai bličstudiju līdz staipu ? Tas vienkarši izbliests ar vienu softētu blici no Kreisās auxšejās malas :):) Veči vilka laukā no angāra ļoteni un es vienkarši uzbliezu ANGĀRĀ "Ar skatu uz āru" tur diemžēl nav laika ko stutēt "Bliez kamēr kadrs" talāk durvis aizverās un nekā vairs "Fonā" nav iznēmot angāra sienas :):) Man visa "Feisu bliežamā" studija ievietējās parastajā foto mugurenē ko līdz staipu :):)
avatar
Publicēts: 26.11.09 17:53
 citēt
šitā Tīna gan ir foršiņa :)
www.fotocommunity.de...
avatar
Publicēts: 26.11.09 21:16 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 27.11.09 11:46
 citēt
Diezgan ruda :)
bit.ly...
avatar
Publicēts: 29.11.09 15:33
 citēt
fui, veči!
jums neienāk prātā, ka kāda rudmate šito var arī lasīt????? ievilkt gultā.... HA HA HA ja tas ir galvenais iemesls, tad sameklējiet citu matu krāsu - būs vieglāk!
labak tiešām būtu bildējuši nevis ar gailīšiem mērījušies!
avatar
Publicēts: 29.11.09 15:45
 citēt
nav pat smiekligi....................
+husky
avatar
Publicēts: 29.11.09 17:50
 citēt
un dievs radīja sievieti . . . . . :D :D :D
avatar
Publicēts: 29.11.09 18:03
 citēt
cik nu es rudmate, bet pioe tadam sevi pieskaitu.. zinatniski jau pieradits ka sievietes ar rudiem matiem ir daudz pievilcigakas par blondinem un brjunetem :p. ipashi jau ar zilam acim..
kraasota vai nee tas ir pofig, galvenais kas sirdii :)
avatar
Publicēts: 29.11.09 18:09
 citēt
ironia: cik nu es rudmate, bet pie tadam sevi pieskaitu... zinatniski jau pieradits ka sievietes ar udiem matiem ir daudz pievilcigakas par blondinem un brjunetem ...

Kamera gan sirdī neieskatīsies, tik vien spēs kā piefiksēt ārējo zinātnisko pievilcīgumu ...;)
Bet gan acis un sejas izteiksmes parādīs, cik rudie ūdeņi ir dziļi ...;)
avatar
Publicēts: 29.11.09 18:52 labots
 citēt
Vilberto:
Kamera gan sirdī neieskatīsies, tik vien spēs kā piefiksēt ārējo zinātnisko pievilcīgumu ...;)
es nepiekritu ka nevar.. var!!!
ari melnbaltaa bildee var paraadit rudmates vai zilaces raksturu..

luk kur slepjas fotografa profesionalisms.. atvert dveseli !!!!
avatar
Publicēts: 29.11.09 18:58
 citēt
ironia: .. luk kur slepjas fotografa profesionalisms ... atvert dveseli !!!!

Un modeles profesionālisms slēpjas spējā iejusties attiecīgā bildes lomā un piepildīt to ar formu, kas rada domas par saturu (par dvēselisko saturu) ...:)
Un kopdarbs (vai komandas darbs) vienmēr būs labāks nekā individuāls (tikai fotogrāfa vai tikai modeles) darbs ...;)
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:07
 citēt
bro-tip, Tevis bildēta?
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:08 labots
 citēt
husky: ]fui, veči! jums neienāk prātā, ka kāda rudmate šito var arī lasīt?

Ja tu dzīvo rajonā, kurā apzog cilvēkus, tad tu arī esi zaglis. Tā varētu likt justies šāda piezīme. Vai kaut kā savādāk tas nežēlīgais vecuma un uzrunas vispārinājums - veči - bija domāts?
Uzraksti vēlreiz.
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:14
 citēt
Vilberto:
ironia: .. luk kur slepjas fotografa profesionalisms ... atvert dveseli !!!!

Un modeles profesionālisms slēpjas spējā iejusties attiecīgā bildes lomā un piepildīt to ar formu, kas rada domas par saturu (par dvēselisko saturu) ...:)
Un kopdarbs (vai komandas darbs) vienmēr būs labāks nekā individuāls (tikai fotogrāfa vai tikai modeles) darbs ...;)

nu tieshi taa.. tas ir komandas darbs vai ka to gribi sauc, bet tomer redz ka var raksturu paradit :)
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:19
 citēt
Kādēļ tāda interese par rudmatēm?
:)
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:23
 citēt
Gita_B:Kādēļ tāda interese par rudmatēm? :)

Nu taču ironia rakstīja: zinatniski jau pieradits ka sievietes ar rudiem matiem ir daudz pievilcigākas par blondinem un brjunetem ...;)
Kāpēc gan par to lai nepārliecinātos ...;) ... Starp citu kādreiz es jau Tev jautāju par kādu fotosesiju ...;) ...Vai tad nebūtu kādreiz jāizveido fotosesija kopā ar Tevi, lai ironias teikto pārbaudītu ...;)
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:29
 citēt
Man jau te it kā pavisam nesen bija viena foto sesija pie /agriss/ , tagad jāuztaisa kāda pauzīte līdz pavasarim, tad jau redzēs un varbūt gan, kāpēc ne? :)
Bet, bet, bet.. vispār teikšu tā, ka tomēr labāk pašai patīk fotogrāfēt, ne būt par modeli. :)
avatar
Publicēts: 29.11.09 19:54
 citēt
Gita_B:... ka tomēr labāk pašai patīk fotogrāfēt, ne būt par modeli. :)

Man arī. Kāpēc gan mēs nevaram būtu divi, kuri fotogrāfē kādu trešo ...;)
avatar
Publicēts: 29.11.09 22:43
 citēt
Vanderfons:
husky: ]fui, veči! jums neienāk prātā, ka kāda rudmate šito var arī lasīt?

Ja tu dzīvo rajonā, kurā apzog cilvēkus, tad tu arī esi zaglis. Tā varētu likt justies šāda piezīme. Vai kaut kā savādāk tas nežēlīgais vecuma un uzrunas vispārinājums - veči - bija domāts?
Uzraksti vēlreiz.

oj oj... aizskāru kāda jūtas? tas nekas, ka vairums šajā "topic" aizskar sievietes.... hm?
ar veči es domāju vīrieši un līdz šim nevienam tas nav licies nekas aizskarošs ;)
avatar
Publicēts: 29.11.09 22:59
 citēt
kapec lai savu simpatiju izteikshana aizskartu kaadu?
avatar
Publicēts: 29.11.09 23:22
 citēt
man ar viena rudmate bija


Bija prieks ar vinju sastradaties.
avatar
Publicēts: 29.11.09 23:52
 citēt
Domājat, ka blondīnes nevar uztaisīt par rudmatēm ... elementāri ... ai, slinkums ...;)
avatar
Publicēts: 30.11.09 09:15 labots
 citēt
oj oj... aizskāru kāda jūtas?

Līdz jebkādai aizskaršanai pagaidām kā līdz Sahalīnai. Varbūt tas ir praktiskas pieredzes trūkums, kas lai zina. :D Jauna, smuka un brīva ... tur kaut kas var slēpties, bet karojošās feministes mūsdienās pulcējas zem t.s. profesionālo homoseksuāļu (ir tāda psiholoģisko spēlīšu kategorija) karoga.

Te vīrieši (nevis veči) pauž savas simpātijas dabiskām (!) sievietēm - rudmatēm (nevis, izsakoties Tavā leksikā, vecenēm - sarkangalvītēm un gailenēm liesmās) un publicē savus vai preses foto par šo kolorīto tēmu. Pieredzes apmaiņa.
Brunetes skatās un dusmojas. :)

Speciāli Tev anekdote:
Vīrs saka sievai: Sarunāsim tā. Ja Tu vēlēsies mīlēties, parausti mani tur vienu reizi.
Sieva: Bet, ja ne? Vīrs: Tad parausti sešdesmit reizes.
avatar
Publicēts: 30.11.09 11:17
 citēt
SL:bro-tip, Tevis bildēta?

domaaju ka jaa
avatar
Publicēts: 30.11.09 13:21 labots
 citēt

Dulls, kas dulls. Vienu no savām aktrisēm-favorītēm piemirsu.
avatar
Publicēts: 30.11.09 13:24 labots
 citēt
Vēl jau daudz viņu:






:D
avatar
Publicēts: 30.11.09 13:38
 citēt
kas kas bet rudi virieshi gan nesaista..
avatar
Publicēts: 30.11.09 13:40 labots
 citēt
Ironia, tad nekad nebrauc uz Glāzgovu (Skotijā). :)
Simply Red cilvēks-orķestris Haknells arī ir ruds. Vispār rudie vīrieši, cik manīts, ir bik' dullāki.
avatar
Publicēts: 30.11.09 13:58 labots
 citēt
kas var buut kaitinoshaaks par sho:
avatar
Publicēts: 30.11.09 14:14
 citēt
ironia:kas kas bet rudi virieshi gan nesaista..


nu beidz! nu va nav cukuriņš? :


avatar
Publicēts: 30.11.09 16:12
 citēt
Nu teikšu tā - bērnudārzs! It kā pieauguši cilvēki, bet raksta apbrīnojamas glupības. Tāpat jau mēs visi zinām, ka ne jau matu krāsa nosaka to, cik cilvēks ir interesants vai neinteresants.
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:15
 citēt
Gita_B:Nu teikšu tā - bērnudārzs! It kā pieauguši cilvēki, bet raksta apbrīnojamas glupības. Tāpat jau mēs visi zinām, ka ne jau matu krāsa nosaka to, cik cilvēks ir interesants vai neinteresants.


kastad plikpaurī var būt interesants?
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:20
 citēt
Maris:
kastad plikpaurī var būt interesants?


Atspulgs ;)
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:22
 citēt
Ne tikai Skotijā (bija pieminēta Glāzgova), bet arī Īrijā (Da bļin neskaitās, tur īstu īru maz palicis, tikai iebraucēji vien) pilns ar rudajiem un rudajām. :)
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:22
 citēt
:D :D :D

Gitai interesē ļaudis kuros pati redzama - lai arī ar platleņķa efektu
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:23
 citēt
Gita_B:Nu teikšu tā - bērnudārzs! It kā pieauguši cilvēki, bet raksta apbrīnojamas glupības. Tāpat jau mēs visi zinām, ka ne jau matu krāsa nosaka to, cik cilvēks ir interesants vai neinteresants.


Lai piedod mani blondīnes BET tomēr lielum lielais varums no viņām VIZUĀLI isstās "Bišķi dumjas" Smukas bet pilnīg droši paliek PADUMJA cilvēka iespaids , arī tās kas ļoti gudras "Iekšēji" :) Skatos uz tavu profileni un NU NAV STULBA skaties kā gribi kaut smaidīga un smuka BET neatstāj glupa sievišķa iespaidu bet BLONDĪNES vairumā gadijumu tādu atstāj:):)
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:23
 citēt
Maris:kastad plikpaurī var būt interesants?


Runaajot, ka plikpauriem mantiiba esot lielaaka. Vo, tagad nevaru sagaidit, kad man mati izkritiis...
avatar
Publicēts: 30.11.09 16:25
 citēt
sasar:
Runaajot, ka plikpauriem mantiiba esot lielaaka.


Tad redz kāpēc mani mati tik strauji atkāpjas! :D
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):