forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.03.17 12:38
 citēt
Tu jau uzdāvināji savai sievietei - kādu elektronisko Bling-blingu
:)

avatar
Publicēts: 06.03.17 18:59 labots
 citēt
dažām vajag dāvināt cita raxtura blingus

avatar
Publicēts: 06.03.17 21:04
 citēt
Kondīzeris zemu frekvenci var vispār nelaist cauri, televizora barošanas trafam paralēli primārajam tinumam par traucējumu filtru bija kondensators, kapacitāti neatceros, tas bija vēl melnbaltajā Gorizontā-206. Tumbu shēmu no galvas nezinu, LC filtros uz dažādām frekvencēm tie var būt dažādā veidā ieslēgti, visdrīzākais, ka uz pīkstuli tas tīkla 50 Hz vispār nepalaida.
avatar
Publicēts: 07.03.17 16:41 labots
 citēt
vienkāršās shēmās virknē ar pīkstuli ir saslēgts viens kondersators, parasti 1, 2 vai 3 mF. piemēram vecajās labajās simfonijas tumbās bija 1mF. tieši tāds un tāda tipa kondersators bija veco VEFa telefonu rozetēs
avatar
Publicēts: 07.03.17 17:07 labots
 citēt
Vienkāršākajām ir virknē, jo tieši paralēlā slēgumā viņš nošuntēs augstās frekvences.
avatar
Publicēts: 07.03.17 17:22
 citēt
rokassprādzes ir labās, bet Negatīvs pričendāļi - na ļubīteļa kā saka :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.03.17 18:59 labots
 citēt
pēc šitā var mierīgi rēķināt, galīgi garām nebūs www.diyaudioandvideo.com...

te par spolītēm www.colomar.com...

Kr. Barona ielā 136 var nopirkt gan dažāda diametra vadus, gan pareizos kondenzatorus, gan termo pretestības utt ....
avatar
Publicēts: 07.03.17 19:22
 citēt
te iedvesmai www.youtube.com...

palūriet, un uz priekšu, skandas taisīt :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.03.17 19:52 labots
 citēt
Man pietiek, zaļā jaunībā taisīju. Vienkāršākais variants - 2x10ГД-34 un 2x3ГД-2, teorētiski josla 63-18000, cik īstenībā, hvz, filtram pietika ar kondīzeriem, pīkstuļiem 15 Ω, ar saviem 3 W mierīgi vilka jaudu kopā ar 10-vatīgajiem.
Tagad par tādu juhņu smiekli nāk, bet tad biju lepns par savu roku darbu ar stiprekli no žurnāla Radio uz kaukādiem 217-jiem tranzistoriem. :face-grin:

Vispār jau tajos laikos populārākā radioamatieru parikte bija gaismas mūzika un vismeklētākās detaļas - КУ-202Н.
avatar
Publicēts: 07.03.17 20:16
 citēt
VEFā pagrīdes apstākļos tapuša ekvalaizera fragments. Shēma no vācu žurnāla, visas detaļas VEFā pieejamas, un pirms ielodēšanas nomināli pārbaudīti laboratorijā. Montāžas plates vairumā izgatavoja ar sietspiedes/kodināšanas metodi, duralumīnija korpusus taisīja nestandarta izstrādājumu cehā, duralumīnija priekšējos paneļus, atkarībā no vēlmēm, slīpēja, uzrakstus vai nu ar sietspiedi, vai kodināšanas metodi.



:big_smile:
avatar
Publicēts: 07.03.17 20:18
 citēt
P.S. 2x10 kanāli .....
avatar
Publicēts: 07.03.17 22:53
 citēt
Ja kāds grib putnu būrīšus vai suņubūdas līmēt, tad šie ir labākie resursi, ko zinu.

www.zaphaudio.com
speakerdesignworks.com...
www.troelsgravesen.dk... (šeit gan reizēm ir perebors ar filtru komponentēm)

Vienmēr gan iesaku kosmētiku atstāt galdnieka ziņā.
avatar
Publicēts: 08.03.17 11:15
 citēt
Labākās mobilkas no Mobile World Congress

www.db.lv...
avatar
Publicēts: 08.03.17 12:02 labots
 citēt
Nepamet sajūta, ka "Negatīvs" ir barojies no tiem pašiem avotiem kur es.
Skapī vēl ir čum kastītes ar šādām VEFa detaļām kā vēstures liecība sociālisma izlaupīšanā. :face-grin:
25 gadi VEF 5.korpusā, KB Nr. 9 :face-wink:
avatar
Publicēts: 08.03.17 12:06
 citēt
Radiniece inženiere VEF, galvaniskie pārklājumi, nesa uz mājām Spīdolu plastmasas ručkas, kā spēlmantiņas
avatar
Publicēts: 08.03.17 15:56 labots
 citēt
Wily2:
"Skapī vēl ir čum kastītes ar šādām VEFa detaļām kā vēstures liecība sociālisma izlaupīšanā. :face-grin:"

Tas ir līdzīgi, kā stāstiņā par Mašu, kas strādā šujmašīnu rūpnīcā. Aldziņa maza, tāpēc nolemj pa detaļai vien nest mājās un tādējādi tikt pie šujmašīnas. Kad beidzot viss ir salikts kopā, izrādās ka tas ir ložmetējs!:face-grin:
avatar
Publicēts: 08.03.17 16:23 labots
 citēt
Sava motormuzeja apmeklējuma iedvesmots un pēc Šneidera komentāra pie reportāžas pameklēju, vai kaut kas līdzīgs ir nopērkams šodien. Un re, ko atradu




3l Forda V motors līdz 100 ieskrienas 5,7 sekundēs. Un tas viss tiek ražots tepat netālu Pilzenē par kādiem 64000 E. Ar Bembjiem un Poršiem Latvijā var neuzkrītoši iejukt pūlī, šitas ir īstais, ar ko pazīmēties.:face-glasses::face-grin:
avatar
Publicēts: 08.03.17 16:28
 citēt
Tas ir divvietīgs, pa Latvijas ceļiem drīkst braukt tik ar 90 km/h, tātad tādam pielietojumam racionālāk būs nopirkt ķīnīzeru pļerdaku 125 cc par 640 €.
avatar
Publicēts: 08.03.17 16:59 labots
 citēt
Tad jau Tu esi slavens, ka tā jāuzmanās. Man savā vienkāršībā gan tāds vāģis tīri labi patiktu.:face-smile:
P.S. Un amerikāņi šīs replikas taisa lētāk. Merša 1934 gada 500K replika ap 35000 $, automātiskā kārba:
avatar
Publicēts: 09.03.17 19:07
 citēt
man arī derētu ..... :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.17 11:02
 citēt
TesMens:es labprātāk iejūku pūlī, nevis pievēršu uzmanību ar auto. lai katrs paziņa redz, kur braucu un pēc tam atstāsta to katrai, kura ar mieru klausīties.
:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 10.03.17 11:57
 citēt
negatIvs:man arī derētu ..... :big_smile:


Vai tad Tev nebija Gaz-69 kabriolets?
Vismaz spārnu toč atceros...:face-wink:
avatar
Publicēts: 10.03.17 17:20
 citēt
Kungi, kas te par stulbu, smirdīgu auto disputu panesies?
Kur palikušas sarunas par tēmu?
avatar
Publicēts: 10.03.17 17:33
 citēt
ja pļerdakam piegāza saules puķu eļļu - smaržoja pēc pīrādziņiem :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.03.17 18:57
 citēt
Hugo:Kungi, kas te par stulbu, smirdīgu auto disputu panesies?
Kur palikušas sarunas par tēmu?


TRUST rullē!
VO!
:face-grin:
avatar
Publicēts: 10.03.17 19:06 labots
 citēt
Friidis - rullēt var mīklu, VO!
avatar
Publicēts: 10.03.17 19:16
 citēt
Tieši par tēmu, vai nav "skaisti":

bit.do...
avatar
Publicēts: 11.03.17 11:34
 citēt
nu i laiki pie nākuši, TV jālīmē ciet kamera

rus.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 11.03.17 11:44
 citēt
Vo, bļā, tagad domāju, ko pāķos aizlīmēt radiolai Rekord-69...
Ir šitāda te



varbūt notīt ar skoču adapteri, lai adata neuztver manu sarunu skaņas...
avatar
Publicēts: 11.03.17 13:22
 citēt


Jaunumi labas mūzikas lauciņā :)

bleep.com...

Plaša formātu izvēle :)

Vinyl 2×LP USD 28.49
CD 2×CD USD 16.99
24-bit WAV 24-bit Lossless USD 14.99
WAV / FLAC 16-bit Lossless USD 11.99
MP3 320 kbps – LAME Encoded USD 9.99
avatar
Publicēts: 11.03.17 15:17
 citēt
Friidis:
negatIvs:man arī derētu ..... :big_smile:


Vai tad Tev nebija Gaz-69 kabriolets?
Vismaz spārnu toč atceros...:face-wink:


bija. tur jau lielākā laime bija atjaunošanas process. ap 1993 gadu pārdevu. bez spārna vēl ir saglabājies GAZ 21 pulkstenis labā darba kārtībā, un GAZ 21 hromētais numura apgaismojuma korpuss :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.03.17 15:40
 citēt
gandrīz ideālā stāvoklī, vienreizēja iespēja, tikai 200 eiro www.ss.lv...

ss.lv tendence - pārspīlētas cenas, sevišķi uz PSRS laiku tehniku. Tās tumbas, bija izdevušās, bet par konkrētajām, bez komentāriem ....

sevišķi, ja salīdzinam www.ss.lv...
avatar
Publicēts: 11.03.17 16:12
 citēt
Par tumbām nezinu, bet pulksteņiem ar gadiem zvanīšanas skaņa klūst arvien briesmīgāka. No manējiem 1937.gada Junghansam skaņa pilnīgi glāsta dzirdi, 20.gadu vidus Gustavu Beķeri arī var klausīties, bet tie, kuri ir ap 1890.gada, skan kā sitiens pa ganību aploka dzeloņdrāti. Laikam rezonatora (pakaļējās sienas) koks ar gadiem virzās uz praula stāvokli, kas arī ietekmē skaņu.
avatar
Publicēts: 11.03.17 16:29
 citēt
man šitādam sīkie, pagājušo vasaru, tika klāt, kamēr neviena tuvumā nebija, un laikam ceirus griezuši, kaut ko aprāvuši , jo vairs nezvana. bija baigi forša maigi daudzbalsīga melodija. jāved būs uz Rīgu pie maisteriem

avatar
Publicēts: 11.03.17 17:15 labots
 citēt
arī būs teikas masteram jānes časiki, viņam pagājušo gadu bija ugunsgrēks tur kantorī


bija doma iegādāties ar kukušku chasikus, bet pagaidām nav sanācis

PS o Sansui - labās tumbas, man bija, tādas kur pīkstuļiem restīte slīpā priekšā
avatar
Publicēts: 11.03.17 17:58
 citēt
negatIvs:man šitādam sīkie, pagājušo vasaru, tika klāt, kamēr neviena tuvumā nebija, un laikam ceirus griezuši, kaut ko aprāvuši , jo vairs nezvana. bija baigi forša maigi daudzbalsīga melodija. jāved būs uz Rīgu pie maisteriem


Ceirus griežot, zvanam neko nevar apraut. Kas par pulksteni, bildē marku neredzu, bet, špriežot pēc izlaiduma laika, tam zvana mehānismam jābūt ar zobsektoru, diezgan vienkāršam, pats var sataisīt, ja tik ar naglu nav iebraukuši iekšā.
avatar
Publicēts: 11.03.17 18:07
 citēt
tauru skaņās, kad viļņojās gaiss www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 11.03.17 18:42
 citēt
Schneider:
negatIvs:man šitādam sīkie, pagājušo vasaru, tika klāt, kamēr neviena tuvumā nebija, un laikam ceirus griezuši, kaut ko aprāvuši , jo vairs nezvana. bija baigi forša maigi daudzbalsīga melodija. jāved būs uz Rīgu pie maisteriem


Ceirus griežot, zvanam neko nevar apraut. Kas par pulksteni, bildē marku neredzu, bet, špriežot pēc izlaiduma laika, tam zvana mehānismam jābūt ar zobsektoru, diezgan vienkāršam, pats var sataisīt, ja tik ar naglu nav iebraukuši iekšā.


pulkstenis ir Junghans. tieši tādu internetā neatradu, nobildēt tagad nevaru, jo pulkstenis ir fazendā uz kamīna. Domāju, ka var gan sačakarēt griežot ceirus, ja neļauj izzvanīt.
avatar
Publicēts: 11.03.17 18:51
 citēt
No neļaušanas izzvanīt nesačakarēsies, bet ja sāk griezt atpakaļgājienā, var neatliekties zvana palaižamais pusmēness, tad gan var būt kāda trauma.
avatar
Publicēts: 11.03.17 19:01 labots
 citēt
pagaidām neesmu pētījis, gājējs ir, bet nezvana. Par zvanu trūkumu fazendā nevaru sūdzēties. Bez jau pieminētā, man tur vēl septiņi citi trokšņotāji, vēl viens kamīna, viens Gustava modinātājs, pārējie sienas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. 10
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):