forum.gif
Jaunumi smartfonu tirgū.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Jaunumi smartfonu tirgū.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.10.18 16:59 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 11.10.18 17:15
 citēt
Nez, kas šim kārtējām samsūda mēslam tik svarīgs, ka jāveido diskusija..
Noteikti neatvairāms plastmasas fraktāļu bildīšu ģenerātors pumpainiem pusaudźiem ar ko spēlēties :D
avatar
Publicēts: 11.10.18 17:28
 citēt
Teholoģiju zinātāji sapratīs :)
avatar
Publicēts: 11.10.18 17:35 labots
 citēt
A8 bildes pārsit 10 gadu svecs SONY ziepis
pie tam MINI izmēra, nu labi A8 ir HD video, tas būs labāks
tad par ko ir runa :face-grin:
avatar
Publicēts: 12.10.18 09:28
 citēt
Hugo:Nez, kas šim kārtējām samsūda mēslam tik svarīgs, ka jāveido diskusija..
Noteikti neatvairāms plastmasas fraktāļu bildīšu ģenerātors pumpainiem pusaudźiem ar ko spēlēties :D


Tas ir pirmais smartfons ar 4 objektīviņiem. Tendence uz maksimāli daudz caurumiņu salikšanu uz aizmugures paneļa, kur katram caurumiņam ir sava funkcija. Pats lietoju tikai Samsung S sērijas modeļus, jādomā, ka nākamajam S arī būs daudzi objektīviņi.
avatar
Publicēts: 12.10.18 12:35
 citēt
Gan jau katrs caurumiņš uz aizmugures paneļa maksā 100eiras.
avatar
Publicēts: 12.10.18 14:27
 citēt
Snowman:Gan jau katrs caurumiņš uz aizmugures paneļa maksā 100eiras.


Šajā gadījumā nav tik traki - visi 4 caurumi +klausule ap 600. Pēc 1,5 gadiem būs 200.
avatar
Publicēts: 16.10.18 20:28
 citēt
www.dpreview.com...

Nākamais modelis ar 3 objektīviem + sensors 1/1.7".
avatar
Publicēts: 10.02.19 12:50
 citēt
Nokia šturmē tirgu ar 5 objektīviem uz jaunā 9 PureView.
www.gsmarena.com...
avatar
Publicēts: 10.02.19 14:24
 citēt
Diez kā mūsdienu Nokijai ir ar kvalitāti un izturību pret triecieniem, mitrumu un putekļiem? Kāds ir lietojis ilgāku laiku?
Pats esmu Samsung S klases modeļu piekritējs, ne reizi neesmu vīlies...
avatar
Publicēts: 10.02.19 16:20
 citēt
richy77:Diez kā mūsdienu Nokijai ir ar kvalitāti un izturību pret triecieniem, mitrumu un putekļiem? Kāds ir lietojis ilgāku laiku?
Pats esmu Samsung S klases modeļu piekritējs, ne reizi neesmu vīlies...


Es arī pēdējos 8 gadus turos pie S, bet patreiz izskatu iespēju pamēģināt arī citus ražotājus vai Note 9. Ķīnieši ir labi pietuvojušies abiem gigantiem, nav vairs, kā pirms 5 gadiem, kad izvēle bija tikai stap S klasi un iphone. Youtube viens apskatnieks uz jautājumu, kuru spoguleni izvēlēties, lai vienmēr sanāktu labas bildes, ieteica Google Pixel smartfonu :)
avatar
Publicēts: 10.02.19 18:56
 citēt
Hugo:Nez, kas šim kārtējām samsūda mēslam tik svarīgs, ka jāveido diskusija..
Noteikti neatvairāms plastmasas fraktāļu bildīšu ģenerātors pumpainiem pusaudźiem ar ko spēlēties :D

tehnaloģija ir tiešām interesanta, jo apvienojot vairākas kameras ar moderniem smartfona dzelžiem smartpfonu var uztaisīt sakarīgu 3d skaneri. Ar 3 un vairāk kameraām bildei var dabūt pietiekami labu dziļuma informāciju, lai uztaisītu tiešām pārliecinošu z-depth informāciju lai postprocessā uztaisītu reālistisku DOF.
Nedzudz par to kā izmantot z-depth fotošopā: youtu.be...
avatar
Publicēts: 20.02.19 22:27
 citēt
Šodien palaida tautās. Jāapskatās testi, tad jāpagaida, lai nokrīt cena un ...

www.gsmarena.com...
avatar
Publicēts: 21.02.19 09:20
 citēt
labāk jaunā objektīvā ielikties
avatar
Publicēts: 21.02.19 10:13
 citēt
VValdis:labāk jaunā objektīvā ielikties

+100500 :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.19 10:17
 citēt
VValdis:labāk jaunā objektīvā ielikties


Mans uzstādījums šodienās ir tāds - ikdienā fočiku vairs līdzi nestaipīt. Izbraucienos svarīga ir selfiku funkcija, kuru lielās kameras nenodrošina vai arī nodrošina pavāji. Ceru, ka jaunajam s10+ pašiņu kamera būs labāka, jo iepriekš tā bija Samsungu vājā vieta. Patreiz vairs arī planšetnieku ar neta simkarti līdzi nenēsāju, jo smartfonu ekrāni kļuvuši lielāki, nets ātrāks un atmiņa pietiekoša. Faktiski vienai ierīcei ar 6-6.5 collu ekrānu ir jānodrošina manas vajadzības pēc komunikācijas, interneta (ieskaitot televīziju un radio), foto-video kameras un atmiņas vismaz 200 gb apjomā lietošanas 2-3 failu formātos.
Pagaidām gan vēl no fočika un 2-3 objektīviem neatvadīšos, jo reizēm tas arī manām amatiera vajadzībām noder, lai gan no amatiera finansiālā izdevīguma skatījuma labs smartfons ir vajadzīgāka manta, pat ja tam nebūtu mobilā telefona funkciju. Šodien gandrīz visas sarunas ar ārzemēs un apmēram 1/2 vietējās tāpat notiek caur messendžeriem.
avatar
Publicēts: 21.02.19 10:49
 citēt
richy77:Diez kā mūsdienu Nokijai ir ar kvalitāti un izturību pret triecieniem, mitrumu un putekļiem? Kāds ir lietojis ilgāku laiku?
Pats esmu Samsung S klases modeļu piekritējs, ne reizi neesmu vīlies...


Lietoju jau pusotru gadu palēto Nokia 6, sievai Nokia 8. problēmu nav. Mans ir kritis, dauzīts, visi stūri apdaudzīti, nekādu problēmu. Tas daļēji tādēļ, ka Nokiai iekšā pamatā ir riktīgs rāmis, plus viņiem viņš ir pamatīgi skrūvēts. Youtuibē var atrast video. Nokiai telefonu uzbūves kvalitāte ir stipri nopietnā līmenī.

Un pretēji daudzu uzskatiem, Nokia ir tikpat ķīniešu cik Apple vai Samsung, tobiš - nav tas ķīniešu telefons, atšķirībā no Hujavejiem, Xiaomi, Meizu, Oppo utt.. Tas, ka ražo Ķīnā, neko nenozīmē, āboļus un Samsungus arī ražo Ķīnā. HMD Global, kas ražo tagad Nokia telefonus, galvenā mītne - birojs, izstrādes nodaļas utt. - atrodas turpat Somijā vecajai Nokiai (kas joprojām pastāv un strādā citās sakaru tehnoloģiju jomās) pretējā ielas pusē, lielākoties tur strādā bijušie Nokia darbinieki, un lielākais akcionārs HMD Global ir Luksemburgas fonds, kuru arī vada bijušais Nokia darbinieks.
avatar
Publicēts: 21.02.19 10:49
 citēt
tintix:
VValdis:labāk jaunā objektīvā ielikties

+100500 :face-grin:


Katram sava aritmētika - viena profesionāliem fotogrāfiem, kam fototehnika ir darba instruments, cita amatieriem, kas bildē savam priekam.
Paskaitīsim, piemēram, manu foto saimniecību lietotu mantu tirgus cenās:
1. kamera fuji x-t2 - 600 eiro
2. labs standarta zūms - 550 eiro
3. labs telezūms - 750 eiro
3. fikss priekš boke - 300 eiro.
______________________________
Kopā 2200 eur

Nu labi - objektīviem cenas krīt lēnāk, bet kamerām arī diezgan ātri. Kāds vēl pateiks, ka fototehnika par 2200 eur, ko izmantoju vidēji 3-5 reizes mēnesī, ir izdevīgi, ekonomiski un taupīgi, bet smartfons pa 800, kuru izmantoju katru dienu pa 2 stundām, pie tam tas man ir gan darba, gan saziņas, gan informācijas, gan izklaides instruments - tas ir baigi izšķērdīgi?
avatar
Publicēts: 21.02.19 11:01 labots
 citēt
Manuprāt arī nopietnam amatierim, kas bildē savam priekam, ar telefonu nepietiek. Ja grib nopietnāk izpausties - kādas bildes ar dažādiem DOFiem, kaut ko izdrukāt lielākā formātā, pa reizei iemest kaut ko stokos - vienalga vai lētajos vai dārgākos - telefons nekam neder. Telefons kā fotoaparāts der tikai "es te biju" un selfijbildēm, ko ielikt feisbukā, kaut kādām vienkāršām bildēm savam blogam (ja tāds ir) u.tml., kā arī dokumentu ieskanēšanai vai kaut kādu lietu piefiksēšanai (piezīmēm).

Tam es arī telefonu izmantoju, tādēļ man īpaši kameru daudzums neinteresē. Man telefons interesē - kā jau minēju - "es te biju" bildēm, dokumentu skanēšanai, kā arī kā dators, kas vienmēr pie rokas - apskatīt savus dokumentus mākonī, e-pasts, bankas lietas, saziņa visādos veidos, internets u.tml.
avatar
Publicēts: 21.02.19 11:10
 citēt
R_J:Manuprāt arī nopietnam amatierim, kas bildē savam priekam, ar telefonu nepietiek. Ja grib nopietnāk izpausties - kādas bildes ar dažādiem DOFiem, kaut ko izdrukāt lielākā formātā, pa reiziei iemest kaut ko stokos - vienalga vai lētajos vai dārgākos - telefons nekam neder. Telefons der tikai "es te biju" un selfijbildēm, ko ielikt feisbukā, kaut kādām vienkāršām bildēm savam blogam (ja tāds ir) u.tml., kā arī dokumentu ieskanēšanai vai kauit kādu lietu piefiskēšanai (piezīmēm).

Tam es arī telefonu izmantoju, tādēļ man īpaši kameru daudzums neinteresē. Man telefons interesē - kā jau minēju - "es te biju" bildēm, dokumentu skanēšanai, kā arī kā dators, kas vienmēr pie rokas - apskatīt savus dokumentus mākonī, e-pasts, bankas lietas, saziņa visādos veidos u.tml.


Protams, izcilus portretus vai labu ainavu ar smartfonu pagaidām vēl neuzbildēsi optikas dēļ.
avatar
Publicēts: 21.02.19 11:18 labots
 citēt
z_z:Protams, izcilus portretus vai labu ainavu ar smartfonu pagaidām vēl neuzbildēsi optikas dēļ.


Ne tikai optikas, bet arī sesnora izmēra dēļ. Protams, nākotnē visādas elektroniskās apstrādes, kas taisa feikos dofus, uzlabo gaismas uztveri vai uzlabo bildi visādos veidos, tikai attīstīsies, bet tik un tā nekad nenostāsies blakus kamerai ar pietiekama izmēra sensoru un attiecīgu optiku. Jo attīstīsies elektroniskās lietas un optika attiecīgi arī šajā (fotokameru) segmentā.

Un ja vēl amatierfotogrāfam hobiis ir bildēt zvērus vai putnus, tad tur telefonam vispār nav ko darīt. Ja vēl labu ainavu vai kādu labu ēdienu bildi vai pat labu īsā tele portretu varēs uztaisīt, tad par garo galu telefonos var necerēt arī vēl ļoti tālā nākotnē.
avatar
Publicēts: 21.02.19 12:53
 citēt
Lai aizbrauktu uz bodi nav vajadzīgs 1 formulas bolīds, pie tam ne pa visiem ceļiem ar to pabrauksi.

Kas skar smartfonus, tad tehnoloģijas attīstās katru gadu un pat pirms 2 gadiem pārdošanā palaisto smartfonu līdermodeļu kameras ir atpalikušas no jauno līdermodeļu kamerām.
avatar
Publicēts: 21.02.19 13:46
 citēt
z_z: Izbraucienos svarīga ir selfiku funkcija, kuru lielās kameras nenodrošina vai arī nodrošina pavāji.


Selfiki vecim nafiga?
avatar
Publicēts: 21.02.19 15:40
 citēt
Karlis_K:
z_z: Izbraucienos svarīga ir selfiku funkcija, kuru lielās kameras nenodrošina vai arī nodrošina pavāji.


Selfiki vecim nafiga?


Lai saķemētu matus, izlasītu no zobiem magoņu sēkliņas un pār plecu paskatīties uz sekotājiem :)
avatar
Publicēts: 21.02.19 17:09 labots
 citēt
Karlis_K:
z_z: Izbraucienos svarīga ir selfiku funkcija, kuru lielās kameras nenodrošina vai arī nodrošina pavāji.


Selfiki vecim nafiga?


Un ko tad pie, piemēram, Eifeļa torņa vai Giraltāra vēl vajadzētu? Uz vēdera karājošies fočiki vai "viena acs piemiegta, bet otra skatumeklētājā" sen jau ir pagājušā gadsimta tūristu pazīme. Cilvju izbraukumu bildēm jāpasaka nevis kur viņš bija, bet, ka konkrēti viņš tur bija. Lai Berdigans arī liek savus selfikus uz kalnu fona, būs interesantāk:)
avatar
Publicēts: 21.02.19 18:14
 citēt
z_z:... izbraukumu bildēm jāpasaka nevis kur viņš bija, bet, ka konkrēti viņš tur bija ...

:D mazvērtības kompleksu māktajiem idiotiem šis ir svarīgi!
avatar
Publicēts: 21.02.19 18:39
 citēt
Kardjašanu brālēni ibio! Kuram interesē jūsu mūlis priekšplānā izstaipīts ar platleņķi?
avatar
Publicēts: 21.02.19 21:22 labots
 citēt
Karlis_K:Kardjašanu brālēni ibio! Kuram interesē jūsu mūlis priekšplānā izstaipīts ar platleņķi?


Mūli izstaipa lielie platleņķa objektīvi, kad spoguleņu īpašnieki savu degunu grib nobildēt:) Jaunās selfiku kameras projektētas tā, lai nestaipītu:) Re kur pat DXO testētāji ieviesuši jaunu līniju - frontālo kameru testēšanu. www.dxomark.com...

Pasaki, kur tā lielā atšķirība. Situācijā 1. cilvēks vispirms taisa frizūru, grimu, krāso lūpas un uzacis, tad pusstundu iet(brauc) uz studiju, tur fotogrāfs šo nosēdina krēslā, tad iebāž vienu aci aparātā, kas uz statīva, tad regulē kur jāskatās, cik augstu deguns jāceļ, pēc bildēšanas dzēš bildē pumpas un līdzina grumbas, rezultātā par samaksu iedod tev bildīti, kas līdzīga miljoniem citu, bet nav līdzīga cilvēka dabiskajam izskatam.
Situācijā 2. jautri cilvēki nobildē sevi un aizsūta uzreiz mammām, draugiem vai savai feisbuka grupai, lai šie arī papriecājas.

Kas tie tādi Kardašjani?
avatar
Publicēts: 21.02.19 21:56
 citēt
z_z:
Karlis_K:
Selfiki vecim nafiga?


Un ko tad pie, piemēram, Eifeļa torņa vai Giraltāra vēl vajadzētu? Uz vēdera karājošies fočiki vai "viena acs piemiegta, bet otra skatumeklētājā" sen jau ir pagājušā gadsimta tūristu pazīme. Cilvju izbraukumu bildēm jāpasaka nevis kur viņš bija, bet, ka konkrēti viņš tur bija. Lai Berdigans arī liek savus selfikus uz kalnu fona, būs interesantāk:)

Nu šis ir tāda zagļa lozungs - ja es neesmu redzams kadrā, tad nav nekādas ticamības, kas es tur esmu bijis... :)
avatar
Publicēts: 21.02.19 22:55
 citēt
z_z:

Kas tie tādi Kardašjani?


en.wikipedia.org... :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.02.19 23:34
 citēt
Jēziņ, kas par bābišķi - strāšna kā mana dzīve!.. :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 22.02.19 00:30
 citēt
Samsung S10+ ir ceļā, bet neredzu jēgu, par to maksāt vairāk, kā par S9+...
avatar
Publicēts: 22.02.19 09:24
 citēt
Man vispār ir gandrīz "akmens laikmeta" Note 3, bet neredzu jēgu pārmaksāt par jaunu mantiņu veselu tūkstoti- sakari, Internets un navigācija apmierina, "foto-video departaments" arī gana labs, vizuāli pagaidām arī bez vainas, jo dzīvojas pa izturīgiem maciņiem. Ko, izņemot prestiža faktoru, man dos 5x dārgāks grabulītis? :face-wink:
avatar
Publicēts: 22.02.19 09:54 labots
 citēt
wow, man ir Galaxy Note4, ar apmierināts :face-grin:
bachu gan rij zvērā, bet tā - vēl tagad labs biznesa klases telefons darbam
avatar
Publicēts: 22.02.19 10:58 labots
 citēt
Ir jau arī vecāka gada gājuma ļaudis, kuri joprojām iztiek vispār bez debīlā tel. Šis topiks tomēr vairāk tiem, kuri interesējas par jaunajiem smartfoniem, īpaši brendu flagmaņiem.

Termins "pārmaksāt" bieži tiek lietots kā individuālu uzstādījumu un iespēju uzrādījums, nevis mantas tirgus vērtības noteikšanai derīgs. Pārmaksa būtu tad, ja veikals A piedāvātu S10 par 400 eiro, bet pircējs izvēlētos veikalu B, lai nopirktu tieši tādu pašu s10 par 700.
avatar
Publicēts: 22.02.19 11:52
 citēt
Pirmie DXOmark testi ļauj cerēt, ka Samsung S10+ būs labas aizmugures kameras un ļoti laba selfiku kamera.
www.dxomark.com...
avatar
Publicēts: 22.02.19 12:17
 citēt
Pēc kameras jaunai Xiaomi 9 neatpaliek, bet pārējā gan nestāv Samsung flagmanim blakus.
www.dxomark.com...

man ir bezvadu Xiaomi bluetooth austiņas, kuras uzlieku, kad kāpju uz trenažiera - nav ne vainas
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 22.02.19 12:35
 citēt
Hz, tikko paspaidīju jauno Nokia 3310 - patīk. Viss darbojas bez aiztures, interfeiss kā nokiām pirms laulībām ar MS, neko sliktu nevaru pateikt. Pilnvērtīgai lietošanai prasītos gps un vismaz 3g, bet hei. Kā otrais aparāts, ir gerai.
avatar
Publicēts: 22.02.19 21:26
 citēt
Pirms laika lietoju CAT... riktīgs mēsls. laimīgs, ka man tā vairs nav. Nopirku Sony Xperia XZ2 Compact un atkal jūtos laimīgs lietotājs. Viss ko vajag kvalitatīvs, ātrs, bildē ātri un labi.
avatar
Publicēts: 22.02.19 21:45
 citēt
talavietis:Pirms laika lietoju CAT... riktīgs mēsls. laimīgs, ka man tā vairs nav. Nopirku Sony Xperia XZ2 Compact un atkal jūtos laimīgs lietotājs. Viss ko vajag kvalitatīvs, ātrs, bildē ātri un labi.


CAT ir specifisks telefons, kuram fotogrāfiju kvalitāte ir divdesmit otrajā vietā. CAT'am ir citi plusi, kas man, piemēram, ir daudz svarīgāki, kā foto. Manis pēc tur varētu būt kaut vai 2MP kamera.
Turklāt, ja Jums tā bija vēl iepriekšējā modeļu paaudze - 30, 40, 50 utt., tad tie vēl bija arī nemērā gļukaini. Jaunie modeļi no šiem gļukiem ir tikuši vaļā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):