forum.gif
Vīruss
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Vīruss
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 26
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.04.21 18:28 labots
 citēt
Nedaudz cits skatījums uz Coronu. Man domāt tā. Ja tiešām saslimst ar Coronu un nobeidzas un no tā nav pasargāts neviens, tad ir pilnīgi pamatots iemesls vēl censties baudīt dzīvi un tas nozīmē pa reizei aizlast uz Čaka ielu pie meitenēm un pa reizei piedzerties. Dzīve ir jābauda, jo tā ir skaista !!!
avatar
Publicēts: 29.04.21 18:52 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:24
 citēt
Ja vēl kāds salīdzinātu ieprikšējo gadu gripas slimnieku slimošanas gaitu ar tagadējo "kroņa vīrusa" "nāvīgo" infekciju, tad tur atšķirības nebūtu NEKĀDAS!!! HA:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:35
 citēt
Taisnība, toreiz vēl nebija tik izteikta kapitālisma un nebija tik attīstīts mārketings. Šitas gājiens ļoti palīdzēja korporācijām un lielajiem uzņēmumiem nogremdēt sīkos tirgotājus un nelielos uzņēmumus. Un kur tad astronomiskā peļņa farmacaitiskām korporācijām iztirgot nezināmas izcelsmes šķidrumu ar nosaukumu "vakcina" par milzu naudu! Un bez kādas atbildības! PATS Špricējies, tā tad pats vainīgs!!!
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:41
 citēt
Es deju kolektīvā dejoju kopā ar LOR dakteri, viņa teica, ka pēc kovida izplatīti atmiņas traucējumi, pie viņas nāk ar rīšanas nervu (nezinu, kas tas tāds) paralīzi, cilvēks nevar normāli ēst.
Un, kas sūdīgākais, ir arī psihiskas dabas sekas.
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:46
 citēt
Schneider:Es deju kolektīvā dejoju kopā ar LOR dakteri, viņa teica, ka pēc kovida izplatīti atmiņas traucējumi, pie viņas nāk ar rīšanas nervu (nezinu, kas tas tāds) paralīzi, cilvēks nevar normāli ēst.
Un, kas sūdīgākais, ir arī psihiskas dabas sekas.


---------
Nepūlies pērles cūkām kaisīt...
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:49 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:55
 citēt
talavietis:Nepūlies pērles cūkām kaisīt...

Tak es ar cūku nemaz nerunāju, šajā tēmā piedalās arī normāli cilvēki.
avatar
Publicēts: 29.04.21 19:58 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 29.04.21 20:43
 citēt
Stāstiet vien briesmu stāstus. Tagat visas slimības ir tikai no kroņa vīrusa, visi slimnieki ir tikai covid infekcijas skarti, visi mirušie ir tik no covid. Visas slimnīcas pārpildītas tik ar covid slimniekiem u.t.t. Tādas muļķības var iestāstīt tik pērtiķu pēcnācējiem. Tiem vienīgā taisnība ir feiks, ko pasniedz priekšniecība, bet visi, kas tā nedomā un netic meliem, ir cūkas! Šitā piespiedu "brīvprātīgā" špricēšana vēl sevi parādīs, jo vēl pagājuši tik daži mēneši. Kas būs pēc gada? To NEVIENS nestāsta! Ar to tad arī "gudros" P-pēcnācējus apsveicu! HA!
avatar
Publicēts: 29.04.21 20:53
 citēt
Fū kā man šie visi aptaurētie idiņi kovidioti ir piegriezušies pa gadu, dīvāna dakteri un infektologi ar doktordesas grādiem! Kā tādas aitas tik blēj un blēj savu iekalto pantiņu! :anger: Bet toties kāda bauda pavērot kad šie smagi izslimo, uzreiz čiepst citu dziesmiņu.
avatar
Publicēts: 29.04.21 21:01
 citēt
Tas, ka uz pāris dienām atņemas kājas ir štrunc, tepat blogā ir pāris Dieva nostrāpētu ļaužu, kuriem bestermiņā atņemtas smadzenes.
avatar
Publicēts: 29.04.21 21:48
 citēt
Saprotu, ka P-Pēcnācējiem bezceris kaut ko skaidrot, kas ir acīm redzams. Bet te ir arī normāli cilvēki, kuri atcerēsies, ka arī agrāk kāds slimoja un bija dažādas saslimšanas, tik tad NEVIENS par to "netaurēja" dažādos forumos un blogos. Ārstējās, kā nu dakteris mācēja. Dažiem palīdzēja, dažiem ne. Diemžēl! Bet neviens par to avīzēs nerakstīja un pa radio nebļāva, ka nu mums ir "pandēmija", jo redz daži simti saslimuši no visiem 2 000 000 iedzīvotāju.
avatar
Publicēts: 29.04.21 21:52
 citēt
Mums te "aptaurēto CONVIDidiotu" tiešām nav daudz. Tik daži! Diemžēl starp tiem arī tu, Kārli! Man ļoti žēl! Tāds normāls cilvēks rādījies... HA!
avatar
Publicēts: 29.04.21 22:15
 citēt
Es tik nesaprotu, ko tas marsa babulis tik ietiepīgi grib pierādīt?
avatar
Publicēts: 29.04.21 22:18
 citēt
Paldies Dievam esmu sapotējies un vairs par to neinteresējos.
avatar
Publicēts: 29.04.21 22:27 labots
 citēt
Man piedāvāja špricēties, es atteicos un ari vairs par to neinteresējos :face-grin:
PS te "kodvikultam" ir katru dienu 1 diskusija ar 500 komentāriem dienā
calis.delfi.lv... Ir ari pagrīdes slēptā grupa - kovidzombijiem, kā Kārlis utml
avatar
Publicēts: 29.04.21 22:50
 citēt
Vai tad plānprātiņi ir kādā no prioritārajām grupām?
avatar
Publicēts: 29.04.21 22:57
 citēt
Man nevienam NEKAS nav jāpierāda, Tālavieti! Tiem, kas tic šim vispasaules feikam, nekas nepārliecinās. Bet ir viena daļa cilvēku, kurus tik lēti neapmānīs! Atceries Grimmu pasaku par Pliko Karali!:face-grin: Bet beidzot TOMĒR kāds pateica, ka karalis pliks. Tā pat arī šis feiks vienreiz beigsies! HA! :anger:
avatar
Publicēts: 29.04.21 23:15
 citēt
Šnaider! Nu gan tu esi iekritis kā circenis pelnoe! Špricēties ar kaut kādu nezināmu šķidrumu!!!! To es no tevis negaidīju, saku kā virsnieks virsniekam! Protams, kas tad tagad vais tev cits atliek, kā cerēt un par savu muļķību lamāt citus. Bet var būt tomēr aizej pie bikts, lai tev atlaiž šīs zemes grēkus. Tomēr vieglāk pirms Lielā Ceļojuma... HA!:anger:
avatar
Publicēts: 29.04.21 23:32
 citēt
avatar
Publicēts: 30.04.21 01:05
 citēt
avatar
Publicēts: 30.04.21 06:57 labots
 citēt
All-marss:Šnaider! Nu gan tu esi iekritis kā circenis pelnoe! Špricēties ar kaut kādu nezināmu šķidrumu!!!! To es no tevis negaidīju, saku kā virsnieks virsniekam! Protams, kas tad tagad vais tev cits atliek, kā cerēt un par savu muļķību lamāt citus. Bet var būt tomēr aizej pie bikts, lai tev atlaiž šīs zemes grēkus. Tomēr vieglāk pirms Lielā Ceļojuma... HA!:anger:


Tagad viss nostājās savās vietās-virsnieks!!!!!!!!!!!!!Zoļļa domāšana nekur nepazuda.No vienrievainām radībām neko vairāk arī nevar gribēt.

Zoļļiem atbistoša info ria.ru...
avatar
Publicēts: 30.04.21 09:46
 citēt
Jolan2: Tagad viss nostājās savās vietās-virsnieks!!!!!!!!!!!!!

Da liecies mierā - virsnieks! :haha:
Viņa pakāpi, kura Tvaicenes vai Ģintermuižas slimības vēsturē, ārsti neizpaudīs, jo tas skaitās pie sensitīviem datiem, bet aptuveni tomēr varētu uzzināt, iegūglējot Napoleonu.
avatar
Publicēts: 30.04.21 10:26
 citēt
Dreizers:Nedaudz cits skatījums uz Coronu. Man domāt tā. Ja tiešām saslimst ar Coronu un nobeidzas un no tā nav pasargāts neviens, tad ir pilnīgi pamatots iemesls vēl censties baudīt dzīvi un tas nozīmē pa reizei aizlast uz Čaka ielu pie meitenēm un pa reizei piedzerties. Dzīve ir jābauda, jo tā ir skaista !!!
tev kā demokrātu ienaidniekam jāgaida mūsu brašo kaimiņu kruto vakcīnu Novichok666. Zāles pret visām kaitēm. :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.04.21 10:59 labots
 citēt
ai, re kā urmasi malači!

www.apollo.lv...
avatar
Publicēts: 30.04.21 11:29
 citēt
Nu vispār jau efektīvāko mutes, rīkles un māgas vīrusu dezaktivatoru alķīmiķi ir izgudrojuši jau viduslaikos. :face-wink:
avatar
Publicēts: 30.04.21 11:44 labots
 citēt
Schneider:Nu vispār jau efektīvāko mutes, rīkles un māgas vīrusu dezaktivatoru alķīmiķi ir izgudrojuši jau viduslaikos. :face-wink:
kad sāpēja kakliņš, bij jārukā un nevienam neinteresēja, kā jūties, rijām aspirīnu kilogramiem un skalojām kaklu ar joda tinktūru. palīdzēja un visi dzīvi. 1993. gads.
avatar
Publicēts: 30.04.21 13:17 labots
 citēt
-
avatar
Publicēts: 30.04.21 13:40
 citēt
Āber genau fjūr špirit ihj hābe das gezāgt!
avatar
Publicēts: 30.04.21 14:04
 citēt
Sašpricētie baigi aktīvi palikuši! Tāds laikam refleks, uz beigām sāk neganti raustīties... HA!
avatar
Publicēts: 30.04.21 16:07
 citēt
antivaxeri, vegāni un citas minoritātes nez kādēļ iedomājas, ka ir jāpabļaustās tāpat vien, kad ar tiem neviens nesarunājas. Jo viņi taču ir ĪPAŠI, tik nez kādēļ visiem poh... HA!
avatar
Publicēts: 30.04.21 16:31 labots
 citēt
Marsieti, Tu lauzi galvu par velti, nesapratīsi. Atceries, ka savus makaronus neviens nejūt. Gandrīz droša pazīme, ka Tev uz ausīm ir makaroni, ir tad, jaTev šķiet, ka visiem apkārtējiem uz ausīm ir makaroni.
avatar
Publicēts: 30.04.21 16:47
 citēt
antuans_tramvajs:...un citas minoritātes...

Minoritātes... kāda krāsa ir minoritātēm visraksturīgākā?

avatar
Publicēts: 30.04.21 17:09
 citēt
Kā tur bija par suņiem un karavānām? Tā ka rejiet duriki vien tālāk, neko citu jau nevarat, jo šaubos vai kādreiz pienāks tādi laiki kad neizglītotu idiņu fantāzijas ko spēs ietekmēt globāli. Saprotams lokāli, sektu un interneta dīvānpirdēju ekspertu klubiņos aptaurētajiem mesijām zūd realitātes izjūta un sadomājas sevi par visas tautas vadoņiem un glābējiem.
avatar
Publicēts: 30.04.21 17:17
 citēt
Zināma ietekme jau ir. Padomāsim, vai cilvēces vēsturi nav ietekmējuši izdomāti stāsti?
avatar
Publicēts: 30.04.21 17:23
 citēt
Ozols! Varbūt noskaidrosim, kurš no mums tic šai vispasaules pandēmijai un Kroņa vīrusam un kurš nē? Ievērojot tavu augsto IQ, būtu vēlams atbildēt ar vienkāršu paplašinātu teikumu. Lai tu nesapītos visādos filozofiskos traktātos, dodu paraugu:" Jā es, Ozols, ticu pandēmijai un Coron19."
avatar
Publicēts: 30.04.21 17:25
 citēt
ozols:Zināma ietekme jau ir. Padomāsim, vai cilvēces vēsturi nav ietekmējuši izdomāti stāsti?


Par pagātni, kad cilvēks rada izskaidrojumu dabas parādībām sērfojot degunā, es gan nerunāju. Par laimi mūsdienās šiziķi un reliģisko dogmu piekritēji vairs daudz neietekmē zinatni, medicīnu un neizlemj cilvēces nākotni. Ok piekrītu ka no reliģijas valgiem nevar un nevar atkratīties arī visai izglītoti ļautiņi, bet nu par laimi viduslaiku reliģiskā vājprāta šizas spēlē kādu lomu vairs tikai dullākajās islama valstelēs. Rietumu pasaulē tikai lokālās kopienās pa laikam kāds cilvēciņš mirst idiotiskā un bezjēdzīgā nāvē dēļ savas sektas tumsonīgajiem aizspriedumiem.
avatar
Publicēts: 30.04.21 17:36
 citēt
Karlis_K: Rietumu pasaulē tikai lokālās kopienās pa laikam kāds cilvēciņš mirst idiotiskā un bezjēdzīgā nāvē dēļ savas sektas tumsonīgajiem aizspriedumiem.

Divi piemēri - Jehovas liecinieki ļaus nomirt savam bērnam, jo nepārlies asinis un antivaxeri izdarīs to pašu tik dēļ tam, ka zeme ir plakana.
avatar
Publicēts: 30.04.21 17:41
 citēt
Reliģijas ietekmi arī mūsdienās es tomēr nevērtētu tik zemu, bet neesmu speciālists. Bet, runājot par idiņu fantāzijām, cik tur bij tas vakcinēties gribētāju procents?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 26
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):