forum.gif
tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 58
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.02.18 16:14 labots
 citēt
da tur nav ko rādīt, pagaidam nestrādājosi gadžeti, pa simbolisku cenu dabūju, uz pašriska, ka varēs arī 1 vai abus nesalabot
estrādes paštaisīts ekvalaizers - ja strādās, smuki varēs skaņu pielabot
ja nestrādās - būs smuks plauktiņš :)

Ārija 102 plašu atsk - daudz labāks, nekā man esošā M301:face-smile:
jānes būs pie masteriem vēlāk, tagad pārslogoti ar pasūtījumiem

PS No Ukrainas bija plānots atvest jaudas pastūzi, bet džeks saprata, ka var nepaspēt dabūt, jāgaida uz nākošo reisu
avatar
Publicēts: 22.02.18 17:53
 citēt
no šitām Ārijām vajadzēja ko paņemt www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 22.02.18 18:44 labots
 citēt
šitos jau redzeju
importa verķi kaut kādi bezpersoniski, neinteresanti

PS
urrā, ekvalaizers strādā, saloeja p atiešo vadus, bez drošinātāja
:face-wink:
youtu.be...
Jaunieguvumi - DAINA maģis, ekvalaizers estrādes, Ārija plašu atsk
bildites.lv...

PS atradu samērā nedārgu variantu, kā apmierināt savu interesi par labu jaudinieku
vai nu būs krievu ražojuma, ārzemju analogs angļu, vai Mosfet, Nelson Pass design importa, no ASV
avatar
Publicēts: 25.02.18 20:07
 citēt
Ar paziņu ietestēju šo demokrātisko Onkyo A-9150 pastūzi, skan ļoti labi - patīkami neitrāli un delikāti, paliku pārdomājot dzīvi, vo!
interese par šo radās no šejienes:
youtu.be...

avatar
Publicēts: 25.02.18 21:51
 citēt
man patīk, ka ir iebūvētais dac...kas man nepatīk..30w @ 8 omi (ņemot vērā, ka 4 omi ir retums mūsdienās)....un nav diskrēts amps, bet ar kaut kādu mikreni..draivera daļā..bet nu nesaku, ka skan slikti - es tik tā- piesienos:face-grin:
Pats pēc gada klusēšanas beidzot esmu pieķēries vienam austiņu pastūzim priekš puikas. detaļas ceļo jau, viss būs - opa2604 + mosfeti izejā+ standarta baroklis +-...nekāda fetiša. Tāds fiksais variants. korpuss no ebaja, + likšu melno neutrik austiņu štekeri. Plati jau uzzīmēju , nākošnedēļ jau kaut kas būs taustāms.
avatar
Publicēts: 26.02.18 17:07 labots
 citēt
Šodien, sakarā ar to, ka meita uz ziemu izdīca fazendas centrālo pastiprinātāju, un negrasās atdot, tuvojās pavasaris/sezona, un sludinājumā pamanīju šito www.fein-hifi.de... , noziedoju 70 eiro un iegādājos. Vizuāli kā jauns, iztīrīju b. putekļus un tagad testēju. Komplektā ar lēto kembridžas daci, kompaktiski skan labi, vinīls arī neko, no kompja ar ne vainas :big_smile:
avatar
Publicēts: 26.02.18 18:54
 citēt
a ir jēga Negativs, no tiem vienadajiem verķiem ? Ja būtu vismaz klases dažādas
avatar
Publicēts: 26.02.18 19:34
 citēt
lodzija:a ir jēga Negativs, no tiem vienadajiem verķiem ? Ja būtu vismaz klases dažādas


jēga ir. tas štabelis mainās. viens verķis tikai pa ziemu mājās, vasarā fazendā. Regulāri mājās ir divi stiprekļi, viens strādā, otrs rezervē. var kombinēt, kādu laiku viens pastrādā, tad kādu periodu otrs. skandas ir trīs pāri. vienu varbūt pārdošu, jo ir iepatikušas vienas kastes, nopirkšu tās utt
avatar
Publicēts: 26.02.18 19:38
 citēt
te pievienošu to panisko miglu bildi sveču gaismā, lai ieklīdis lasītājs saprot par ko runa img.fotoblog.lv... . apakšējā kaste leģendārais Dual CV 1600, var teikt kolekcionāra vērtība :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.02.18 21:31 labots
 citēt
parasti saka,ka vīrs pēc pusmūža ir atradis savu skaņu un aparatūru vairs nemaina
;)
avatar
Publicēts: 26.02.18 22:05
 citēt
osscar:man patīk, ka ir iebūvētais dac...kas man nepatīk..30w @ 8 omi (ņemot vērā, ka 4 omi ir retums mūsdienās)....un nav diskrēts amps, bet ar kaut kādu mikreni..draivera daļā..bet nu nesaku, ka skan slikti - es tik tā- piesienos:face-grin:
Pats pēc gada klusēšanas beidzot esmu pieķēries vienam austiņu pastūzim priekš puikas. detaļas ceļo jau, viss būs - opa2604 + mosfeti izejā+ standarta baroklis +-...nekāda fetiša. Tāds fiksais variants. korpuss no ebaja, + likšu melno neutrik austiņu štekeri. Plati jau uzzīmēju , nākošnedēļ jau kaut kas būs taustāms.


Man arī likās interesants gan saslavētais MM/MC phono, gan DAC ;)
Jauda lielāka nebūtu par skādi, bet domāju mok paņemt un izmantot ar pārīti retro Telefunkena un Yamahas tumbiņām, VO! + izmantot kā priekšpastūzi jaudas pastūzim (ir tāds 2 x 85 W uz 8 Ω vai 2 x 150 W uz 4 Ω) priekš grīdas tumbiņām.
Līdz šim maucu no Focusrite Saffire Pro 40 pa taisno uz jaudenieku vai caur TL Audio Fat Track - Tube Production Suite vai uz aktīvajām DYNAUDIO tumbiņām (saimniecībā ir vēl kastītes...)
avatar
Publicēts: 26.02.18 22:17 labots
 citēt
Jolan:parasti saka,ka vīrs pēc pusmūža ir atradis savu skaņu un aparatūru vairs nemaina
;)

Nu gan tādas impotenta pensionāra runas :grimace:
avatar
Publicēts: 27.02.18 06:50
 citēt
Hugo:
Jolan:parasti saka,ka vīrs pēc pusmūža ir atradis savu skaņu un aparatūru vairs nemaina
;)

Nu gan tādas impotenta pensionāra runas :grimace:


Gadu desmitus mainot,slēdzot,salīdzinot cilvēkam izvaidojās sava poņa par skaņu kas patīk un neticu,ka 10(vai divdesmit)gadu laikā nav atrasts savs komplektiņš.Ar gadiem zūd tas salīdzināšanas azarts un gribās vienkārši baudīt mūziku.
avatar
Publicēts: 27.02.18 08:03
 citēt
Jolan:parasti saka,ka vīrs pēc pusmūža ir atradis savu skaņu un aparatūru vairs nemaina
;)
nesadalu viedokli. Tad tikai săkās, un šī sfēra nav tā , kurā nomierināties, sevišķi, ja vēl ,maigi sakot, ķerts mazliet
avatar
Publicēts: 27.02.18 09:09
 citēt
Ko jūs sajēdzat, vo, kur pareizākā tumba:

avatar
Publicēts: 27.02.18 09:47
 citēt
Tad nu gan tu esi vecs kā pasaule, detektoruztvērējus bija taisījis mans tēvs bērnībā, bet viņš dzimis 1928.gadā.
avatar
Publicēts: 27.02.18 12:00
 citēt
Es savu detektoruztvērēju sačibināju ap 1962.g.
Vectēva antena pēc visiem tā laika kanoniem ar slēdzi un patiešām pareizi izveidotu zemējumu.
Un taisīts tika aiz nabadzības, ko gan laukos varēja dabūt...
Toties kā tiku pilsētā un tur esošajā radioklubā... saindējos uz visu mūžu. :face-smile:
avatar
Publicēts: 27.02.18 12:14
 citēt
Mīļākā grāmata oktobrēna vecumā www.ibook.lv...
avatar
Publicēts: 27.02.18 12:43
 citēt
Nu tad mēs savā Latgales Straumīšu viensētā meža vidū tajā laikā bijām biezie, jo klausījāmies bateriju rādiķi Rodina:



"L" veida antena kārtīs, viens gals pie mājas, otrs pie šķūņa, istabā pie loga stenderes negaisa rubiļņiks uz zemējumu, kad baterijas izbeidzās, neviens tās neveda uz bīstamo atkritumu savākšanu, mums, sīkajiem bija prieks par anoda galešu elementiem, kurus tik smuki varēja lidināt. Vakarā klausījāmies pasaciņu, vecāki - Amerikas balsi un koncertus, atceros, ka jūsmoja par opereti "Dzintarkrasta puiši".
avatar
Publicēts: 27.02.18 13:03
 citēt
Perfekta uztveršana ar šo! Nekāda maiņstrāvas fona, industriālo traucējumu. Kā mūsdienu internets. Grauzēji gan dažkārt šņores pārgrauza :face-crying:
avatar
Publicēts: 27.02.18 13:28
 citēt
Dēļ grauzējiem mājās bija nikna kaķene, kura bija no meža atnesusi arī zaķi un pat nokostu odzi.
avatar
Publicēts: 01.03.18 00:05
 citēt
negatIvs:Šodien, sakarā ar to, ka meita uz ziemu izdīca fazendas centrālo pastiprinātāju, un negrasās atdot, tuvojās pavasaris/sezona, un sludinājumā pamanīju šito www.fein-hifi.de... , noziedoju 70 eiro un iegādājos. Vizuāli kā jauns, iztīrīju b. putekļus un tagad testēju. Komplektā ar lēto kembridžas daci, kompaktiski skan labi, vinīls arī neko, no kompja ar ne vainas :big_smile:

Apsveicu ar pirkumu!
Vai tik tā jauda nav pa daudz?
Ziemas periodā labs mājas sildāmais agregāts ;)
avatar
Publicēts: 01.03.18 08:05
 citēt
Tā kā pirkts fazendai, tad ar jaudu nav pārķerts, un vispār man tendence uz monstrveidīgajiem stiprekļiem. Kă esmu novērojis labāk skan. Protams, bez jaudas parametra, stipri vēroju pārējos, arī uzbūvi. Skaļuma poga dzīvoklī vairāk par 1/4 neprasās uzgriezt, attiecīgi stipreklis knapi silts, vai pat vispār uz vāka nejūt, attiecīgi telpu apsildei neder. Vakar 1/2 dienas klausījos dźezu, no daźādiem avotiem. Skan detalizēti, un smalki.
avatar
Publicēts: 01.03.18 21:23
 citēt
Hugo:
negatIvs:Šodien, sakarā ar to, ka meita uz ziemu izdīca fazendas centrālo pastiprinātāju, un negrasās atdot, tuvojās pavasaris/sezona, un sludinājumā pamanīju šito www.fein-hifi.de... , noziedoju 70 eiro un iegādājos. Vizuāli kā jauns, iztīrīju b. putekļus un tagad testēju. Komplektā ar lēto kembridžas daci, kompaktiski skan labi, vinīls arī neko, no kompja ar ne vainas :big_smile:

Apsveicu ar pirkumu!
Vai tik tā jauda nav pa daudz?
Ziemas periodā labs mājas sildāmais agregāts ;)


Māju jau silda miera strāva. Iespējams, ka nav pārāk traki iegriezta. Ja cilvēks skaļi neklausās, tad jauda kā tāda neko nesilda.
avatar
Publicēts: 01.03.18 21:41
 citēt
Interesanta somu mantiņa,tik nevar saprast cik precīzi strādā webstore.vlsi.fi...
avatar
Publicēts: 01.03.18 22:59
 citēt
Ideja nav slikta, bet es nepirktu 5 gadus vecu DSP kārbu. Izskatās, ka mērījumi tiek veikti vienā punktā telpā, kas ir samērā līka metode.
avatar
Publicēts: 02.03.18 06:42
 citēt
RudeWolf:Ideja nav slikta, bet es nepirktu 5 gadus vecu DSP kārbu. Izskatās, ka mērījumi tiek veikti vienā punktā telpā, kas ir samērā līka metode.


...bet es,piemēram,parasti klausoties mūziku sēžu vienā noteiktā vietā un kaifoju.Kas slikts,ka mērijumi tiek veikti vienā punktā?
avatar
Publicēts: 02.03.18 08:33
 citēt
Izklausās pēc tā, ka sēdi strogačā, kur taburete pie grīdas pieskrūvēta. :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 02.03.18 09:41
 citēt
Skaņas lauks istabā nav homogēns. It īpaši augstās frekvencēs mērījumi, kas veikti ar dažu centimetru nobīdi būs ar pamatīgu ķemmes efektu. Ejot lejā pa frekvenču diapazonu nevienmērība parasti ir mazāka. Šo var samazināt, ja veic ap 30 mērījumiem metra radiusā ap galvu un pēc tam izvelk vidējo svērto, piešķirot lielāku svaru datiem, kas atrodas tuvāk galvai.
avatar
Publicēts: 02.03.18 10:26
 citēt


avatar
Publicēts: 02.03.18 11:14 labots
 citēt
pie planārās AS tikai vienā punktā :face-wink:
PS nez te kādiem ir tāda :face-grin:

piemērs komplekta, ko līdzīgu video komplektā esošajam - pastiprinātājam - pats meklēju
youtu.be...

PS ar humoru par mūzikas cienītājiem - noklausīts pastāstiņš

/Jā, gadžetomānija briesmīga lieta, tiek upurēts ģimenes budžets lai vecā hrušovkā iebāztu pastūzi pa 1000naudām, grozītu tumbas uz visām malām , nesaprastu nafig skan viss pēc ūda, aicināt ciemos čomus lai tie arī paklausītos visu to figņu un dažādu dūmu sveču iespaidā apliecinātu ka viss tass ir zajeb..iss, tās naudas vērts, nu nezinu, var jau darīt protams/ :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.03.18 12:17
 citēt
pa 400 e negativs ko ieteiktu no pastiprinatajiem ?
avatar
Publicēts: 06.03.18 13:55
 citēt
NegatIvs, nezinot plānotās pārējās komponentes, daźus apstākļus, pacienta klausīšanās īpatnības, vispăr neko nemēĝinās ieteikt. Vispār, nevienam, neko šajā jomā neieteikšu
avatar
Publicēts: 06.03.18 15:02
 citēt
es tikai tā uzprasīju
gaidiju ka kādu vecā modēļa Marantz resīveru, kas smuki skan ieteiks, bet nu labi
esmu jau izvelejies
avatar
Publicēts: 06.03.18 15:36
 citēt
lodzija:es tikai tā uzprasīju
gaidiju ka kādu vecā modēļa Marantz resīveru, kas smuki skan ieteiks, bet nu labi
esmu jau izvelejies


Ir tak vesela kaudze Marantz, Sony, Luxman stereo integrāļu, ko var zem 400 dabūt. Galvenais vajag saprast, vai stāvoklis ir labs.
avatar
Publicēts: 06.03.18 20:04
 citēt
ar tiem vecajiem, kā krievi saka - na ļubiķeļa .... nopirksi pēc savas gaumes, iederēsies interjera, varbūt kolekcijā, bet var zaudēt kvalitātē salīdzinot ar jaunākiem monstriem. Viss atkarīgs kādā komplektācijā to izmantos, kāds skaņas avots.

viens piemērs www.ss.com...
avatar
Publicēts: 06.03.18 21:17
 citēt
negatIvs:ar tiem vecajiem, kā krievi saka - na ļubiķeļa .... nopirksi pēc savas gaumes, iederēsies interjera, varbūt kolekcijā, bet var zaudēt kvalitātē salīdzinot ar jaunākiem monstriem. Viss atkarīgs kādā komplektācijā to izmantos, kāds skaņas avots.

viens piemērs [url=https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/reseivers/jfhhp.html


Nū]https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/reseivers/jfhhp.html

Nū[/url] 78-o gadu jau man būtu strjomna ņemt. Bet 80 - 90ie visas Sony ES sērijas ir foršas.
avatar
Publicēts: 08.03.18 11:15
 citēt
pasūtiju paciņu no ASV
tagad tikai jāgaida kad atnāks
un būs gemors ar 110V vai nu jāpērk baroklis vai jānes pārtaisīt uz 220V
jaudas past
avatar
Publicēts: 08.03.18 13:34
 citēt
avatar
Publicēts: 08.03.18 13:41
 citēt
lodzija:pasūtiju paciņu no ASV
tagad tikai jāgaida kad atnāks
un būs gemors ar 110V vai nu jāpērk baroklis vai jānes pārtaisīt uz 220V
jaudas past


linku studijā ! ....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 16
  5. 17
  6. 18
  7. 19
  8. 20
  9. 21
  10. 22
  11. 23
  12. ...
  13. 58
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):