forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.05.13 14:46 labots
 citēt
Labāk ej bildēt. Arī Tevi man ir piedāvājums. Tuvākajās 3 dienās (tik daudz, cerams, Tevi neapgrūtinās) ieliec savā galerijā vienu bildi, kas katra saņems vismaz 15 pozitīvus balsojumus. Tad es aizklapēšu ciet savu Fotogaleriju un Reportāžas - izņemšu pavisam ārā visu šodien tur redzamo.

Līkop? Tā Tu vienpersoniski izglābsi Fotoblogu. Tu to spēj, bet GunarsII, domāju, ka nespēs reaģēt uz manu piedāvājumu.



.......................................................................................

Dļa osobo ņedorazvitix paskaidrosi no kā ir jaizglābj fotoblogs?
avatar
Publicēts: 15.05.13 14:47 labots
 citēt
f-foto:Šāds nodalījums, manuprāt, beidzas, tiklīdz ir runa par valsts monopolu, valsts uzņēmumiem utt. Un tādi ir visur, arī no visa brīvās valstīs. Privātpersona nevar nodrošināt citu privātpersonu labklājību.




Cik liels ir valsts uzņēmumu radītās pievienotās vērtības % valstīs ar lielāko IKP???

Resursu tirgotājvalstis nepiemini, mēs neesam to starpā.
avatar
Publicēts: 15.05.13 14:51
 citēt
f-foto:

Ja neredzi, manis citētais teksts gan sākumā, gan tā beigās norāda uz GunarsII - uz niku un uz viņa tekstu.


Nafig tad ietvert komentārā arī manu citātu un niku?
avatar
Publicēts: 15.05.13 14:58
 citēt
f-foto:
Pa to laiku ...

nra.lv...

"Tāpēc Latvijas gadījumā būšot tā – ja jaunbūvējamais ceļš vedīs uz biznesa inkubatoru vai rūpnīcu, Eiropas fondu nauda tam tiks piešķirta. Turpretī latviskas kārtības, dailes vai bariņa nīgru iedzīvotāju labad finansējums piešķirts netiks. Taču Latvijas valdībai esot visas iespējas nevis bubināt uz Briseli, bet laikus plānot vietējo ceļu būvi no pašas budžeta. Tas nav aizliegts."


Vai Tu par SAVU naudu būvēsi ceļu no savas māla podu darbnīcas līdz šosejai, lai SAVU produktu varētu droši un nesadauzītu uz tirgu aizvest, pārdot un pabarot savu saimi, vai arī izdalīsi kaimiņiem latviskas kārtības, dailes vai bariņam nīgru iedzīvotāju, ko noēst un nodzert?
avatar
Publicēts: 15.05.13 14:59
 citēt
f-foto:Priekš kam man pūlēties un revidēt quote/cite tegus?


To sauc par attieksmi. :)
avatar
Publicēts: 15.05.13 15:10
 citēt
..toč sāk tauta sviestā kulties..!
avatar
Publicēts: 15.05.13 15:11 labots
 citēt
Atkal kārtējā izlocīšanās un nespēja konkrēti atbildēt uz konkrētu jautājumu. Tad ko darīsi? Katru dienu iesi uz copi un ubagam dosi daļu no sava loma, vai arī 1x nopirksi viņam makšķeri un iemācīsi pašam copēt???
avatar
Publicēts: 15.05.13 15:14
 citēt
f-foto:

Tad ieskatīšos rīt, meklējot atbildes uz maniem diviem piedāvājumiem. Speciāli Tev varu Tavējo atvieglot; teiksim, vienas nedēļas laikā uztaisi ar sevi pašportretu (jebkādu), par kuru objektīvi nobalsotu tik daudz fotoblogeru, ka tas būtu atrodams attiecīgās nedēļas pirmajā pieciniekā. Del-iotus vērā neņemsim.

Domāju, ka tas ir cienīgi, vērtīgi un reālistiski.


Nu tad sāc ar sevi, parādi piemēru. Es apsolu, ka nākamo 3 dienu laikā pēc publicēšanas atbalstīšu tavu iniciatīvu, vai arī izdzēsīšos no bloga. Līkop?
avatar
Publicēts: 15.05.13 15:15
 citēt
Meduslacis:..toč sāk tauta sviestā kulties..!


lūk ko dara darbavietas un auto bez kondicionieriem.. :)
avatar
Publicēts: 15.05.13 18:10
 citēt
f-foto:
Sapper:
lūk ko dara darbavietas un auto bez kondicionieriem.. :)


Kondicionieris strādā, uzlikts uz +21.

Rītdienu tātad negaidām, bet Tu tikko pazaudēji iespēju vēlreiz čīkstēt par "kaitējumu Fotoblogam". Tev piedāvāja, Tu atteicies. :face-kiss:



..:bad_smile: šitas ir pat kaut kas labāks par sēņošanu..:bad_smile:
avatar
Publicēts: 15.05.13 18:42
 citēt
f-foto: teiksim, vienas nedēļas laikā uztaisi ar sevi pašportretu (jebkādu), par kuru objektīvi nobalsotu tik daudz fotoblogeru, ka tas būtu atrodams attiecīgās nedēļas pirmajā pieciniekā. Del-iotus vērā neņemsim.

Domāju, ka tas ir cienīgi, vērtīgi un reālistiski.


man bezcers būtu,te nav kategorijas ''šausmas''
avatar
Publicēts: 15.05.13 19:15 labots
 citēt
f-foto:

Varam noslēgt vienošanos. Tu atklāti atzīsti, ka šo tēmu esi iesācis ar demagoģiju un meliem, tad es to vairs neturpinu ne ar vienu ierakstu. Ja ne, nu, tad ne. Tad no regrets, kā saka briselizētie, un 36 lpp. ir tikai sākums.


Un te, lai nav tālu jāmeklē, mans pirmais ieraksts:

Nesaprotu, kur apgrozās tie 60% iedzīvotāju, kas pēc aptauju datiem it kā neatbalstot eiro ieviešanu. Starp saviem draugiem un paziņām esmu sajutis tikai pāris šaubīgos, tādu nav ne starp vecākās paaudzes radiem (80+), ne jaunajiem. Šobrīd ir laba iespēja vismaz vienreiz nebūt pēdējiem Baltijas valstu starpā, kaut gan leiši jau ir attapušies un tūlīt mīs uz papēžiem.
Aicinu katru, kas šito atver, pateikt PAR eiro, vai PRET. Saskaitīsim rezultātu, vai tās aptaujas nemelo?

Kur konkrēti tie meli un demagoģija ir? Atverot šo topiku es uzdevu jautājumu un arī paskaidroju, kāpēc to uzdodu. Vai būtu vajadzīgi arī manu draugu un radinieku vārdi?
avatar
Publicēts: 15.05.13 20:16 labots
 citēt
F-foto!

Demagoģija - cenšanās kadus nodomus realizēt ar krāpšanu, melīgiem solījumiem, glaimiem un faktu sagrozīšanu /no svešvārdu vārdnīcas/ Bet meli ir meli. Jautāju vēlreiz - KUR tie ir šajā tekstā? Kur konkrēti? Un šaubas no demagoģijas un meliem ir ļoti tāls jēdziens. Un kur esmu teicis, ka esmu aptaujājis VISUS?

GunarsII:Nesaprotu, kur apgrozās tie 60% iedzīvotāju, kas pēc aptauju datiem it kā neatbalstot eiro ieviešanu. Starp saviem draugiem un paziņām esmu sajutis tikai pāris šaubīgos, tādu nav ne starp vecākās paaudzes radiem (80+), ne jaunajiem. Šobrīd ir laba iespēja vismaz vienreiz nebūt pēdējiem Baltijas valstu starpā, kaut gan leiši jau ir attapušies un tūlīt mīs uz papēžiem
Aicinu katru, kas šito atver, pateikt PAR eiro, vai PRET. Saskaitīsim rezultātu, vai tās aptaujas nemelo?


P.S. Pretēji f-foto, man liekas ka te neviens neko nemelo. Katrs, kam sarezģitu pārdomu rezultātā ir radies viedoklis par eiro, cenšas to pamatot ar saviem argumentiem. Bet secinājumi ir tik atšķirīgi tāpēc, ka mēs šos argumentus pēc svarīguma rindojam katrs savā secībā. Līdzībās runājot, tāda paša iemesla dēļ mēs nopērkam pavisam dažādus fotoaparātus un automašīnas. Tāpēc, ja mani aicina atzīties melos, tad lūdzu ĻOTI konkrēti - kādos!
avatar
Publicēts: 15.05.13 23:30
 citēt
Redz, ja palasītos ze ekanomist, tur ir gana argumentēti viedokļi i par, i pret.
Latvija Eirozonā nozīmē vēl vienu atbalstītāju Vācijai un tās krīzes pārvarēšanas mehānismiem, kas nepatīk Francijai, Itālijai un Grieķijai jau ne tik.
avatar
Publicēts: 16.05.13 08:38
 citēt
f-foto:" Šie investori izmanto mūsu valsts nabadzību, veikli iedzīvojas un tad paceļ cepuri. Simt gadu mums tādi vajadzīgi. Latviešiem pašiem vajag mesteis kopā un ieguldīt attīstībā savā zemē."


Gudri d..st nav malku cirst! Nupat latvieši atvadījās no vēl viena sava uzņēmuma - Rīgas Ceļu pārvaldes, kas nu ir nonākusi azerbaidžāņu rokās. kuri pamatoti plāno "veiksmīgu" sadarbību ar Rīgas domi esošajā sastāvā, kas visticamāk būs arī nākamais sastāvs. Patreiz ceļu pārvaldē par vienīgo saziņas līdzekli ar priekšnieka "brigādi" jau kļuvusi krievu valoda. Kā redziet - latvieši paši brīvprātīgi atdevās cittautiešu rokās un tie cittautieši nav no Eiropas un nepārstāv sapuvušo liberastiju.
Kad brauc pāri vanšu tiltam centra virzienā, tad pirmais uzraksts, ko tagad pilsētas viesi redz, ir uz pijušā PTA veikala milzīgiem burtiem - STARGOROD. Pieļauju, ka par šādiem reveransiem austrumu virzienā f-foto līdzīgie tikai priecājas, jo galvenais taču ir saglabāt latu un ieriebt Briselei.
avatar
Publicēts: 16.05.13 09:10
 citēt
analizētājs.... :face-devil-grin::face-crying::face-devil-grin::face-crying:
lai kaut ko analizētu ir vispirms mazdrusciņ jāsāk draudzēties ar formālo loģiku.
avatar
Publicēts: 16.05.13 09:57
 citēt
f-foto:man lēnām sāk pielekt ...


Nedomāju vis. Tu esi vīrs kā ozols. Tikai burtiskā tulkojumā uz krievu valodu :)
avatar
Publicēts: 16.05.13 10:20
 citēt
f-foto:"Demagoģija - cenšanās kadus nodomus realizēt ar krāpšanu, melīgiem solījumiem, glaimiem un faktu sagrozīšanu /no svešvārdu vārdnīcas."

Nu jau beidzot par tēmu!

Ir svarīgi atzīmēt, ka vārdnīcu un enciklopēdiju dotās definīcijas NAV universāli vienādas. Pat vienkāršu lietu apraksti mēdz ievērojami atšķirties, un to var pārbaudīt, atverot trīs, četras skaidrojošās vārdnīcas pie viena un tā paša šķirkļa.

Ja klausītājam nav pietiekami attīstīta loģikas izjūta, lai spētu saskatīt nepilnības demagoga apgalvojumos, rodas augsne, kurā ar retorikas un emociju (!) palīdzību klausītājs tiek vedināts patstāvīgi nonākt līdz "vēlamajai" patiesībai.

Eiro ieviešanas veids un argumenti tās sakarā visnotaļ vedina domāt par "vēlamās patiesības" klātbūtni.

Man ir jautājums: Vai nolūkā atrast demagoģijas pazīmes Tavos komentāros es varu izmantot visus Tavus ierakstus to rašanās secībā, vai arī katrs no tiem ir jāanalizē atsevišķi?
f-foto:"Demagoģija - cenšanās kadus nodomus realizēt ar krāpšanu, melīgiem solījumiem, glaimiem un faktu sagrozīšanu /no svešvārdu vārdnīcas."

Nu jau beidzot par tēmu!.....

Man ir jautājums: Vai nolūkā atrast demagoģijas pazīmes Tavos komentāros es varu izmantot visus Tavus ierakstus to rašanās secībā, vai arī katrs no tiem ir jāanalizē atsevišķi?


Interesanta lieta šorīt sanākusi. Es gribēju apmēram 8.50 šeit iepostēt priekš f-foto vēstījumu par demagoģiju, bet pārdomāju, atzinu par tukšu laika tērēšanu tukšos disputos un neiepostoju. Bet f-foto 8.58 uzrakstīja it kā atbildi sakarā ar šo nenopublicēto postu. Atliek konstatēt, ka f-foto ir vai nu gaišreģis, vai nu viņš online režīmā redz, kas notiek pasažieru profilos.
avatar
Publicēts: 16.05.13 13:36
 citēt
f-foto:

Vārdam "formāls" latviešu valodā ir negatīva pieskaņa.



Vārdam "kritisks" arī, tāpēc ir tik daudz lošu, kas neapjēdz, kas ir kritiskā domāšana. :face-crying::face-crying::face-crying:

P.S. Tulkoju. Vīrs kā ozols - "Мужик как дуб!"
avatar
Publicēts: 16.05.13 13:51
 citēt
f-foto:Klau, Sapper. Jāni Peteru Tu nolamāji, f-foto - arī, grieķus arī, Delfu komentētājus arī. Visi viņi neko nesaprot, neko nemāk darīt, kur nu vēl domāt.

Kāpēc Tu esi tik paštaisns un tik bieži pēdējā aprobežojies ar frāzēm, kurās nav ietverts pamatojums vai paskaidrojums?

Vai tas ir stress, kas Tev liek tik nervozi reaģēt?



Aha, un kapliču arī es izdemolēju... :D Da jebkurš cilvēks ir paštaisns, bet tie kas to noliedz, divtik.
Pēdējā laikā es vienkārši ironizēju. Kāpēc īsās frāzēs? Tāpēc, ka ar to pilnībā pietiek, lai Tavi mazliet komiskie sadrukātie palagi kļūtu vienkārši smieklīgi. :)

P.S. A kas ir Jānis Peters? Šlesera izsūtāmā papucis? Nu jā, ābols tālu no zirga nekrīt... :D
avatar
Publicēts: 16.05.13 14:38
 citēt
avatar
Publicēts: 16.05.13 15:28
 citēt
f-foto:
Tu jau noliedz to, ko latviešu tautas kultūrai ir devis tandēms Pauls-Peters.



Viennozīmīgi! Nemaz nekautrējos to atzīt. A kas ir Pauls? Tas kekss, kurš rakstīja padomju pilsoņiem viegli sagremojamus lipīgus meldiņus un Santanas 1976 gada "Europe" palienēja savam patiesi vēsturiskajam "Ilgajam ceļam kāpās"?
avatar
Publicēts: 16.05.13 15:42
 citēt
Par izciršanu blāvējiem ir lieliska un nebūt ne unikāla iespēja piedalīties mežu stādīšanā. Atliek sazināties ar LVM. Nezinu, kā tagad, bet agrāk par to pat maksāja. Palīdzi savai valstij un visai planētai un vēl naudu saņem. Ak, nu jā - tas nav tik viegli kā internetā dirst, tas gan.
avatar
Publicēts: 16.05.13 16:15 labots
 citēt
Normund, laiks pie ārsta. Es neesmu un nevaru būt vainīgs, ja saskati lietas tur, kur to nav. Ja nocitēsi kādu manu izteikumu par bērniem - nu, kur es kaut ko sliktu apgalvotu - esmu gatavs atvainoties. Lūdzu. Jebkurā laikā.
+ neslēpjos un netaisos. Katru dienu tramvajs aptuveni vienā laikā, utt, utjpr. Kāpēc lai es slēptos? No neadekvātiem, nelīdzsvarotiem un agresīviem indivīdiem mūsu valstī aizsargā vesela virkne dažādu institūciju, kurās vērsties var ikviens - esmu pieredzējis šo struktūru efektīvu darbību un uz tām pilnībā paļaujos.

Tiešām labāk būtu koku aizgājis iestādīt.
avatar
Publicēts: 16.05.13 17:38 labots
 citēt
bļeģ,nu gan tēmā galīgs sviests aizgāja
avatar
Publicēts: 16.05.13 19:42 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 16.05.13 20:18 labots
 citēt
f-foto:"Demagoģija - cenšanās kadus nodomus realizēt ar krāpšanu, melīgiem solījumiem, glaimiem un faktu sagrozīšanu /no svešvārdu vārdnīcas."

Nu jau beidzot par tēmu!

Ir svarīgi atzīmēt, ka vārdnīcu un enciklopēdiju dotās definīcijas NAV universāli vienādas. Pat vienkāršu lietu apraksti mēdz ievērojami atšķirties, un to var pārbaudīt, atverot trīs, četras skaidrojošās vārdnīcas pie viena un tā paša šķirkļa.

Ja klausītājam nav pietiekami attīstīta loģikas izjūta, lai spētu saskatīt nepilnības demagoga apgalvojumos, rodas augsne, kurā ar retorikas un emociju (!) palīdzību klausītājs tiek vedināts patstāvīgi nonākt līdz "vēlamajai" patiesībai.

Man ir jautājums: Vai nolūkā atrast demagoģijas pazīmes Tavos komentāros es varu izmantot visus Tavus ierakstus to rašanās secībā, vai arī katrs no tiem ir jāanalizē atsevišķi?


Vari lietot visu, tikai lūgums saglabāt teiktā jēgu gadījumā, ja tas tiek izņemts no konteksta. Tāpat vajadzētu ievērot, ka kļūdas vai nezināšana, kas gadās mums katram, vēl nav meli un demagoģija. Ir jāpierāda, ka demagogs zin patiesību, bet tomēr melo.

Tāpēc, lai viss būtu skaidri un vienkārši, iztēlojamies, ka esam tiesā. Tu ar SKAIDRIEM (nevis"es domāju, ka tu zini vai nezini") argumentiem pierādi, ka GunarsII ir melis un demagogs.

Nebūtu korekti, ja es pats vērtētu Tavus pierādījumus. Iesaku vienkāršu formulu: ja nedēļas laikā pēc Tavu pieradījumu publicēšanas vairākums, bet ne mazāk kā 5 uz šobrīdi reģistrēti lietotāji atzīst - jā, f-foto, Tev taisnība, GunarsII ir melis un demagogs, es tūlīt izdzēšos un vairāk šeit nerādos. Un otrādi - ja vairākums, bet ne mazāk kā 5 uz so brīdi reģistrēti lietotāji saka - attaisnots, nav melis un demagogs, Tu, f-foto, izdzēsies un vairs šeit nerādies.

Tak interesants "action" būtu!:face-smile:
avatar
Publicēts: 16.05.13 21:17 labots
 citēt
Sapper:
f-foto:
Tu jau noliedz to, ko latviešu tautas kultūrai ir devis tandēms Pauls-Peters.



Viennozīmīgi! Nemaz nekautrējos to atzīt.

A kas ir Pauls? Tas kekss, kurš rakstīja padomju pilsoņiem viegli sagremojamus lipīgus meldiņus un Santanas 1976 gada "Europe" palienēja savam patiesi vēsturiskajam "Ilgajam ceļam kāpās"?


Sapper,es biju par Tevi labākās domās!
Tavs teksts stipri ož pēc prasta snobisma un lētas puiciskas zīmēšanās...:face-crying:

P.S.
Uzreiz nāk prātā ķecerīgs pretjautājiens- a kas ir Sapper?
Vai vismaz par mazu kripatiņu tāds talants vismaz kautkādā jomā?
Vienīgais, ko šeit (FB) var reāli redzēt (bildes)- neko īpaši dižu neliecina...:face-crying:
Atliek vienīgi lielās ambīcijas forumā...:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.05.13 22:43 labots
 citēt
Da labi, nedēju es olas, vai tāpēc nedrīkstu godīgi un atklāti pateikt to ko domāju par šķidru omleti. Latviešiem ir plejāde ar stipri spēcīgākiem un varošākiem komponistiem. ;)

No Paula daiļrades man tikai ir viena dziesma prātā palikusi, tā pati ar Jevtušenko liriku. Varu saderēt, ka ne f-foto, ne manī vīlies Frīdis nez vai to pat kādreiz ir dzirdējuši....
avatar
Publicēts: 16.05.13 22:46 labots
 citēt
Sapper:Da labi, nedēju es olas, vai tāpēc nedrīkstu godīgi un atklāti pateikt to ko domāju par šķidru omleti. Latviešiem ir plejāde ar stipri spēcīgākiem un varošākiem komponistiem. ;)

No Paula daiļrades man tikai ir viena dziesma prātā palikusi, tā pati ar Jevtušenko liriku. Varu saderēt, ka ne f-foto, ne manī vīlies Frīdis nez vai to pat kādreiz ir dzirdējuši....


Ko nu mēs, mēs takš no pāķiem- citur jau kaučkādu vecu Paulu neatzīst :face-crying:
Ne jau katram ir ļauts slavenībām pakalpot (kaučkādus vadiņus pastaipīt un štepselīšus paštepselēt)...:face-wink:
avatar
Publicēts: 16.05.13 22:50 labots
 citēt
Frīdi, Tu taču pieaudzis cilvēks, kas tas par bērnišķigu aizvainojumu? Vai tā mana vaina, ka senči dzina uz mūziķeni, kur iemācīja graudu no pelavām atšķirt...
avatar
Publicēts: 16.05.13 23:03 labots
 citēt
Sapper:Frīdi, Tu taču pieaudzis cilvēks, kas tas par bērnišķigu aizvainojumu?


Lai jau ir bērnišķīgi (bet drīzāk gan vecišķīgi):face-wink: .
Bet es, tāpat, kā vairums "parasto" latviešu, esmu izaudzis kopā ar Paula mūziku.
Protams, neapgalvoju, ka viņam viss ir izcils, bet daudz kas tiešām patīk (vai vismaz izsauc patīkamu nostaļģiju)
Tādēļ arī frāzes (bez smaidiņa zīmes ) ka Pauls esot "kekss, kurš rakstīja padomju pilsoņiem viegli sagremojamus lipīgus meldiņus" joprojām uzskatu par prastu dižošanos!
Redz, vairumam "prasto latvju reņgēdāju" patīk, bet Sapperkungam- nē.
Uzreiz redzams, ka nav nekāds plebejs!...:face-grin:

P.S. Sieva ar māsu ilgus gadus mūzikas skolā nostrādājušas un ir nācies ne vienā vien pedagogu tusiņā palīksmot.
Negribētu teikt, ka viņi toreiz tik kategoriski "nolika" Paulu. Un tika dzirdēts arī , ka daudzi "piespiedu kārtā" atdzītie audzēkņi daudz tālāk par gammām netika. Kur nu līdz pelavu šķirošanai... :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.05.13 23:17
 citēt
Bet Pauls tak pats to ir par sevi teicis!
avatar
Publicēts: 16.05.13 23:19 labots
 citēt
Frīdi, dīvains Tu cilvēks, sievietei tas būtu piedodami, stulbi interpretēt citu teikto un pēc tam pašai apvainoties, bet Tu ka vecis esi, ne?
avatar
Publicēts: 16.05.13 23:28
 citēt
versatile:Bet Pauls tak pats to ir par sevi teicis!


Tu neko nesaproti, tas ir tāpat kā nopirkt sūdīgu auto, pats ta apjaut un saproti, ka "nasing spešal" bet, "labais tonis" prasa liekuļot un citiem stāstīt, cik laba mašīna, ekonomiska, daiļa, utt... Un nedod Dies, ka kāds Tev godīgi pateiks skaļi un vēl publiski, ka herņa vien ir...

P.S. Man ik pa brīdim kāds pasaka, ka es neesmu īsti normāla, dzirdot to mūziko ko klausos un paskatoties to kino, ko skatos, nu un tad? Kas man tagad uz katru, kam cita gaume jāapvainojās kā bērnam, kam konča atņemta? Tas drīzāk ir kā lakmusa pa'pirs tam, ka neesmu kļuvis par dārzeni vai āmuru ierindā.
avatar
Publicēts: 16.05.13 23:41
 citēt
Sapper:

Tas drīzāk ir kā lakmusa pa'pirs tam, ka neesmu kļuvis par dārzeni vai āmuru ierindā.


Principā jau piekrītu!
Vienīgi nepatīkami, ja nereti šim lakmusa papīrītim pārāk uzkrītoši spīd cauri funktieris, ka cilvēks visā nopietnībā uzskata sevi par pārāku, ja ticis pie lepnāka auto, iepircies lepnākā bodē, paēdis dārgākā krogā un paklausījies smalkāku operu..:face-wink:
avatar
Publicēts: 17.05.13 00:06 labots
 citēt
Friidis:
Vienīgi nepatīkami, ja nereti šim lakmusa papīrītim pārāk uzkrītoši spīd cauri funktieris, ka cilvēks visā nopietnībā uzskata sevi par pārāku, ja ticis pie lepnāka auto, iepircies lepnākā bodē, paēdis dārgākā krogā un paklausījies smalkāku operu..:face-wink:


To Tu pats esi izdomājis. Tas ir Tavs funktieris, ne mans. Jo ne es braucu ar lepnu auto, ne esmu regulārs stokmana un skaja klients, iepērkos tepat kaimiņos zemnieku bodītēs un pat bieži supergeto ( tos produktus kas veselību neapdraud) , ēdu pārsvarā mājās gatavotu ēdienu un operas nevērtēju smalkākās vai rupjākās. Tavs kāršu namiņs sabrucis. Ko nu?
avatar
Publicēts: 17.05.13 00:10 labots
 citēt
Kamēļ Tu izfunktierēji, ka tas viss par Tevi domāts?...:face-wink:
Tās man tādas vispārējas pārdomas par nevajadzīgas augstprātības izpausmēm- ne tikai šeit, bet arī daudzos citos forumos.
Mūsu domstarpības takš tālāk par Paula ziņģēm/neziņģēm nesniedzas.:face-wink:
Piemēram- tagad sēžu dežūrā un vienā citā forumā (par vecajiem kasetniekiem) lasu "autoritatīvus" spriedelējumus- ja tev nav Nakamichi Dragon par n-tajiem simtiem, no tā pasākuma vispār nav nekādas jēgas. Nu gluži tāpat, kā pie mums- bez f1,4 fixfokāļiem nekādai bildēšanai nav jēgas...:anger:
avatar
Publicēts: 17.05.13 00:19
 citēt
Nu tas ir 3,14zģec šitie padomju produkti. :) Glumi kā zuši... visi pēc vienas šnites...


P.S. Es ar ne par Tevi, Frīdi bet tā vispārīgi....
avatar
Publicēts: 17.05.13 00:22 labots
 citēt
Sapper:Nu tas ir 3,14zģec šitie padomju produkti. :) Glumi kā zuši... visi pēc vienas šnites...


P.S. Es ar ne par Tevi, Frīdi bet tā vispārīgi....


Vispārīgi jau profilbildē pēc 1991.g. dz. jaunēkļa gluži neizskaties...:face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 25
  5. 26
  6. 27
  7. 28
  8. 29
  9. 30
  10. 31
  11. 32
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):