forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7. 31
  8. 32
  9. 33
  10. 34
  11. 35
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.05.13 20:41 labots
 citēt
imgfoto:Tatad rezumejot...



Tātad rezumējot... lūk ir līgums.

www.european-council.europa.eu...

Tas, kurš atradīs te kaut ko no visiem tiem skeptiķu "slimā suņa murgiem", kas sarakstīti topikā, saņems no manis 2 ielūgumus uz beer festu. Esmu gatavs aizvest uz pārdaugavu vai posmā Rīga - jelgava, rītā no rīta. Aiziet!
avatar
Publicēts: 24.05.13 20:42 labots
 citēt
Tā jau arī domāju, ka topikā iestāsies klusums.
avatar
Publicēts: 25.05.13 08:07
 citēt
Nu neredzu pretrunas, viss kā slimajos murgos sarakstīts, jāiemaksā pamatkapitālā. Ja viss ir šokolādē, pēc operatīvās darbības izmaksu segšanas un rezervju izveides var tikt lemts par dividenžu izmaksu. Ja rodas zaudējumi tos sedz a) no rezervēm, b) saskaņā ar 9 paragrāfu no dalībnieku papildus iemaksām. Normāls kooperatīvs.

Republic of Estonia parakstītais akciju kapitāls 1 302 000 000, nu Latvijas gadījumā būs apmēram tā pat + nedaudz virāk, ne? Nu labi, to protams nebūs jāapmaksā vienā gadā...tas silda sirdi.

Tātad ja notiek vidēji sūdīgs notikumu scenārijs Latvijai būs jāiemaksā ~2 miljardi jā/nē?

Protams ir punkti, kur aprakstīts ka dalībvalstis var nolemt palielināt iemaksas, nu no tā baidīties nevajadzētu...tā kā "long winter is coming", diezin vai visiem būs spēka iemaksāt klāt, pie kam pēdējiem rindā, neticu, ka apdrošināšanas izmaksu pietiks, bet tās tiešām ir spekulācijas.

Vienkārši tomēr neviens nav spējis noformulēt - kā vārdā viss tas? Varbūt ka vajag, nezinu... Bet ar saukļiem par to, ka ietaupīsim uz konvertācijām, varēsim salīdzināt cenas un būsim pie eiropas kodola....varbūt arī pietiek.
avatar
Publicēts: 09.07.13 08:34
 citēt
...šodienas diskusija LNT 900 sekundēs bija diezgan pamācoša.Patika uzskaitījums par ieguvumiem no eiro ieviešanas.:anger::anger:
avatar
Publicēts: 09.07.13 11:16
 citēt
Jolan:...šodienas diskusija LNT 900 sekundēs bija diezgan pamācoša.Patika uzskaitījums par ieguvumiem no eiro ieviešanas.:anger::anger:


Prieks, ka paliec par kapeiku izglītotāks!
avatar
Publicēts: 09.07.13 11:47
 citēt
Jolan:...šodienas diskusija LNT 900 sekundēs bija diezgan pamācoša.Patika uzskaitījums par ieguvumiem no eiro ieviešanas.:anger::anger:




Vai var palūgt nelielu rezumējumu no tur dzirdētā?

Piedod, bet es tik maucīgu TV kanālu ar visām viņu angažētajām "ziņām" nespēju izturēt. Svētdien vakarā nejauši uzslēdzu, šamie tajā brīdī sludināja "Jauno vilni" kā "gada nozīmīgāko mūzikas notikumu Eiropā" :D
avatar
Publicēts: 08.01.14 13:24
 citēt
Kā esam pārdzīvojuši naudas mīšanu? :) Ir jau kāds izputināts, pazaudējis nacionālo identitāti, mainījis seksuālo orientāciju, vai kā savādāk citis morāli vai fiziski? :face-wink: Varbūt lai glābtu latu steidzīgi jāstājās krievijas muitas savienībā kā to kāds reiz godājams un tautā mīlēts komponists dzēruma delīrijā vakar rosināja? :grimace:
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:29 labots
 citēt
Pārgāju. Atstāju kolekcijā pilnu īpašo latu komplektu, arī no 1 santīma līdz govij, tāpat 1 un 2 EUR noliku, jo, kā paskatījos Delfos, kur visas eirozonas valstu monētas, mūsējās patiešām ir skaistākās. Tātad, jau pirmajā vasarā tūristu pūļi tās izvazās par suvenīriem, arī salīdzinoši nelielais īpatsvars kopējā Eiropas naudas masā veicinās tas izšķīšanu starp Vācijas ērgļiem un Beļģijas briļļainā veča portretiem. Kad 1.janvārī izkratīju no visādu sīkumu kastes Tatru braucienā palikušo eirovalūtu, atklāju, ka slovāku eiro ir tik ap pusi, pārējā ir beļģu, holandiešu un vācu nauda.
Bet šodien akal tiku pie vecās naudas, baznīca par Betlēmes ludziņas filmēšanu samaksāja vēl ar zaļajiem ozoliem.

Un kādēļ topikā ir veselas 7 tukšas pēdējās lapas???!!! :anger:
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:37 labots
 citēt
Schneider:Pārgāju. Atstāju kolekcijā pilnu īpašo latu komplektu, arī no 1 santīma līdz govij, tāpat 1 un 2 EUR noliku, jo, kā paskatījos Delfos, kur visas eirozonas valstu monētas, mūsējās patiešām ir skaistākās. Tātad, jau pirmajā vasarā tūristu pūļi tās izvazās par suvenīriem, arī salīdzinoši nelielais īpatsvars kopējā Eiropas naudas masā veicinās tas izšķīšanu starp Vācijas ērgļiem un Beļģijas briļļainā veča portretiem. Kad 1.janvārī izkratīju no visādu sīkumu kastes Tatru braucienā palikušo eirovalūtu, atklāju, ka slovāku eiro ir tik ap pusi, pārējā ir beļģu, holandiešu un vācu nauda.
Bet šodien akal tiku pie vecās naudas, baznīca par Betlēmes ludziņas filmēšanu samaksāja vēl ar zaļajiem ozoliem.

Un kādēļ topikā ir veselas 7 tukšas pēdējās lapas???!!! :anger:


Pēdējās 7 lapas ir tukšas tādēļ, ka ir izdzēsti visi izbanoto personu teksti :) Tikai varēja pie reizes arī liekās lapas izdzēst.

Es vēl Latvijas 2 eiro monētu nemaz dzīvē neesmu sastapis, tikai vācu ērgļus. Uzskatei tāpat kā Tu, arī pa vienam eksemplāram atliku Latvijas eiro monētas no 1 centa līdz 1 eiro, tagad tik jāsagaida, ka kādā veikalā man izdos 2 eiro Latvijas monētu.
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:41
 citēt
Nu i topiks , 10 tukšas lapas:):) Man starp dāvanu kaudzēm trapijās iedāvināti arī 3 "Sakumkomplekti". Visus jau notērēju vienkarši neredzu jēgu uzkrāt to smago sīceni . Metāla eiriki smagi lieli un neintuitīvi lietošanā , papīrīši nekāda vaina pa desmit gadiem esmu pieradis:)
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:51
 citēt
Normāli. Ieviesu sev, palielam uzņēmumam (t.sk. vienā veikalā) un 3 internetveikalos. Viss bez lielas aizķeršanās.
01.01. piegāju pie bankomāta, paņēmu Eurikus un miers un [del]Bērziņš[/del] Straujuma. Nevienam tirgotājam nesagādāju galvassāpes.
Atstāju Ls 35.88 - 24 gab vienlatnieki, 3gab 2latnieki (govs, jumis, divmetālu govs), pa vienai monētai no visiem santīmu nomināliem un 5 Ls banknoti.
Škrobe, ka draudzene tomēr 50Ls samainīja aizvakar, tā būtu drusku retāka piemiņas velte. Neizputētu no tādas summas.
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:53
 citēt
Lunis:Nu i topiks , 10 tukšas lapas:):) Man starp dāvanu kaudzēm trapijās iedāvināti arī 3 "Sakumkomplekti". Visus jau notērēju vienkarši neredzu jēgu uzkrāt to smago sīceni . Metāla eiriki smagi lieli un neintuitīvi lietošanā , papīrīši nekāda vaina pa desmit gadiem esmu pieradis:)


Es gan redzu jēgu. :)
Jau šobrīd mēģina sākumkomplektu notirgot ebay par 34 eur. Pēc pāris gadiem reāli šādu cenu varēs arī par to komplektu dabūt :)
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:58
 citēt
Es gan lielākus par 2-latnieku nominālus neatstāšu. Šodienas materiālā vērtība tiem vēl ilgi būs lielāka nekā kolekcijas pēc 100 gadiem. Nesen uzzināju, ka manējais Sigismunda III 1623.gada Polijas sudraba grošs un 1742.gada Krievijas deņga maksā tik ap 3-4 Ls katrs.
avatar
Publicēts: 08.01.14 14:59
 citēt
Nuuu, man zināms onka esot solīijies 2k latu atstāt ar mērķi pēcāk tirgot keļekceneriem... Lai izdodas, man nav žēl :)
avatar
Publicēts: 08.01.14 15:00
 citēt
Diez cik lielas summas tie atlicēji izņem no apgrozības ?
avatar
Publicēts: 08.01.14 15:05
 citēt
Nu, Vācijā esot vairāki miljardi doičmarku palikuši nesamainīti - un tie ir praktiskie vācieši, ne naivi sentimentālie tautieši...
avatar
Publicēts: 08.01.14 15:15
 citēt
Bzh:
Lunis:Nu i topiks , 10 tukšas lapas:):) Man starp dāvanu kaudzēm trapijās iedāvināti arī 3 "Sakumkomplekti". Visus jau notērēju vienkarši neredzu jēgu uzkrāt to smago sīceni . Metāla eiriki smagi lieli un neintuitīvi lietošanā , papīrīši nekāda vaina pa desmit gadiem esmu pieradis:)


Es gan redzu jēgu. :)
Jau šobrīd mēģina sākumkomplektu notirgot ebay par 34 eur. Pēc pāris gadiem reāli šādu cenu varēs arī par to komplektu dabūt :)


Katram savs , es NAUDU esmu pieradis lietot apgrozīt ne "Uzkrat' dzīvsvarā :) Latvijā beidzamos gadus biju pieradis lietot tikai skaidru naudu , nu mierīgi varu lietot arī no bankomātiem ņemtus papīra eirikus un metāls mani neuzbudina. Ja gadījās tepat Estos tērēties kādām pusdienām vai pirkumiem melno metāla atlikumu vienmēr atstāju kā dzeramnaudu vai metu ziedojumu kastēs.
avatar
Publicēts: 08.01.14 15:29
 citēt
Smieklīgākās ir Polijas cenas, kuras beidzas ar 9,99, zinot, ka 1 grošs ir 0,016 sant. Tur arī tūrisma firmas, kā pēdējo ieplāno kādu baznīcu, kur tad arī visa sīknauda tiek sabērta ofiara kastē.
avatar
Publicēts: 09.01.14 14:50
 citēt
Bzh:
Lunis:Nu i topiks , 10 tukšas lapas:):) Man starp dāvanu kaudzēm trapijās iedāvināti arī 3 "Sakumkomplekti". Visus jau notērēju vienkarši neredzu jēgu uzkrāt to smago sīceni . Metāla eiriki smagi lieli un neintuitīvi lietošanā , papīrīši nekāda vaina pa desmit gadiem esmu pieradis:)


Es gan redzu jēgu. :)
Jau šobrīd mēģina sākumkomplektu notirgot ebay par 34 eur. Pēc pāris gadiem reāli šādu cenu varēs arī par to komplektu dabūt :)
jap, man ar divi neatplēsti sākumkomplekti atlikti, kā arī 3 desmit latu banknotes pa vienai 1992., 2000. un 2008. gada, kā arī divi pilnīgi nelocīti piecīši, kurus gada pēdējās dienās bankomāts izmeta (par ko dikti nopriecājos).
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 28
  5. 29
  6. 30
  7. 31
  8. 32
  9. 33
  10. 34
  11. 35
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):