forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 41
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 12.12.12 17:38 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:21
 citēt
Man domāt ka LV bez ES&EUR varēja kļūt par bagātu valsti, bet virsroku ņēma vēlme iedzīvoties uz "valsts eiropas ēnā" rēķina. Tagad LV ir tur kur ir, un grimst vēl dziļāk, un EURO ieviešana vairs neko radikāli nemainīs. Kāda starpība ubagot latus vai eiro...
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:23
 citēt
Esmu pret... neizpludishu garos pamatojumos, te jau taadu ir pa pilnam...
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:29
 citēt
MaVi:kāds man var nosaukt kaut vienu labu, ne-sentimentālu iemeslu, kāpēc Latvijai nevajadzētu ieviest eiro? Par ieviešanu te jau uzskaitīti daudzi... pret tā arī nekas normāls nav minēts - uzreiz atzīšos, ka tās savstarpēji veltītās lamas nelasīju, varbūt ka tomēr kaut kas tika izcelts, ja tā - tad atgādiniet


pardzivojushi ekonomikas devalvāciju, izglabushi zviedru bankas uznjemsimies dienvideiropas pensionāru un spānijas banku kredītu refinanseshanas sekas. tas ir saprotami cilvēkam ar videju intelektu vai vajag izverstak?
zb...mūsu nedomajoshais elektorāts, sorī par tonī, shon parstradajies laikam esmu;)
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:31
 citēt
Gabiz:Man domāt ka LV bez ES&EUR varēja kļūt par bagātu valsti, bet virsroku ņēma vēlme iedzīvoties uz "valsts eiropas ēnā" rēķina. Tagad LV ir tur kur ir, un grimst vēl dziļāk, un EURO ieviešana vairs neko radikāli nemainīs. Kāda starpība ubagot latus vai eiro...

Ot šitas man patīk, kāda starpība, kā man NAV euro vai lašu????:face-grin:
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:35
 citēt
btw, kāds var man izstāstīt īsumā ar ko nodarbojas latvijas banka atskaitot jubilejas monētu izlaidi un naudas fizisku transporteshanu pa filiālēm?
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:42
 citēt
Bet es domāju, ka Vilks ir teju vai visu laiku labākais Latvijas finanšu ministrs (ceru, ka tādi kā Slakteris vairs nekad šādā amatā netiks) un paļaujos uz to, ka viņš strādā valsts labā. Tāpēc nedomāju, ka pilnīgi katram no mums būtu jaizanalizē visi ekonomikas cipari. Latvijā nez kāpēc sanāk tā, ka labākie ministri ir tie, kuriem kāds pieprasa demisionēt - Vilks, Viņķele, Ķīlis, Circene...
avatar
Publicēts: 12.12.12 18:49
 citēt
f-foto:


un kāds tam ir sakars ar eiro? es nopietni jautāju.


Paga, bet tu taču pats liki saprast, ka ES un eirozona iet roku rokā. Un tagad tu tēlo nesaprašu, kā pirmajā saitē minētais attiecas vai attieksies uz Latviju ES un eirozonu?

Kā tu iedomājies ar esošiem cilvēkresursiem vecuma, pieejamības un citā ziņā paaugstināt ražīgumu, izvērst ražotnes? Neredzu atbildi.


ir forši diskutēt ar cilvēku, kas māk lasīt to, kas nav uzrakstīts.

kur es liku saprast, ka eirozona un ES iet roku rokā?

tu vari atbildēt uz jautājumu -- kāds tevis liktajiem linkiem ir sakars ar eiro ieviešanu? tu pats kaut kādu apsvērumu vadīts liki šos linkus, tad paskaidro kas no tiem izriet.
avatar
Publicēts: 12.12.12 19:31
 citēt
GunarsII:Bet es domāju, ka Vilks ir teju vai visu laiku labākais Latvijas finanšu ministrs (ceru, ka tādi kā Slakteris vairs nekad šādā amatā netiks) un paļaujos uz to, ka viņš strādā valsts labā.


+ miljons.
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:04
 citēt
f-foto:
Kas reāli sajutīs prognozēto cenu kāpumu? Jebkurš. Jo sevišķi tie 900 000, kas kūņojas ap un uz iztikas sliekšņa. Un cena liksies klāt pie cenas, cena iekļausies citā cenā. Turklāt, kā tu vari apgalvot, ka prognozes būs precīzas?



Slaukot nēzdodziņā asariņu par cenām, kas liksies klāt cenām un atkal liksies klāt cenām, un atkal, nolēmu tomēr "iekrist trollēšanas lamatās" un uzrakstīt.

Jā, cenas pieaugs:

[I]
Lai ieviestu eiro, ir jāievēro Māstrihtas kritēriji, tas ir: inflācija nedrīkst vairāk kā par 1.5 procentu pārsniegt triju labāko dalībvalstu vidējo rādītāju. Trīs labākās dalībvalstis būs vienmēr ļoti attīstītas, attiecīgi stabilas un stagnējošas, attiecīgi šis kritērijs no Latvijas skatu punkta ir ļoti, em... nepaceļams.

Latvija krīzes laikā smuki nogāzās bezdibenī, attiecīgi notika cenu korekcija - algas samazinājās, būvniecības sektors sāka dempinga pasākumus un vispārēja naudas iztrūkuma rezultātā cenu līmenis sāka stagnēt zemā līmenī, pat neskatoties uz ārpasaulē iepērkamo resursu cenu pieaugumu.

Šobrīd Latvijā (uz kopējā ES fona) ir pozitīvi izaugsmes rādītāji un stabila politiski-ekonomiskā vide. Tas rada situāciju, kur Latvijā sāk ieplūst kapitāls. Tas aktivizēs ekonomiku, aktivizējoties ekonomikai celsies cenas.

Cenu celšanās nozīmē lielākus % nodokļu ieņēmumos - -vienīgais reālais veids kā uzlabot dzīvi tiem 900 000 pieminētajiem. Jā, labākais uz ko viņi var cerēt, tā ir cenu celšanās.

[II]
Dombrovskis un ko ar dažādiem finansu instrumentiem ( PVN par 1% nometa nost; valsts pasūtījumi nākamajam gadam ir mazāk par 150 milj (aptuveni, neatceros no galvas); iegūtie naudas resursi tiek novirzīti parāda atdošanai, netiek paaugstinātas algas un pensijas publiskajā sektorā - lai gan situācija ir depresīva, bet to pozitīvi iespaidojot, optimisms sabiedrībā paaugstinātos, attiecīgi tas sekmētu cenu pieaugumu u.c.) tā tiek mēģināts piebremzēt cenu celšanos, lai ievērotu Māstrihtas kritērijus. Kad šīs bremzes palaidīs vaļā, abi faktori I un II radīs cenu pieaugumu.

Eiro ieviešana valsts kredītreitingus parasti paceļ par 1-3 punktiem. Par cik mūsu taupības pasākumi un reformu kurs ir izraisījuši ovācijas, visdrīzāk, ka mums to kredītreitingu pavilks uz augšu makteni viarāk. Kredītreitings sekmē mazākus % aizņēmumiem, kurus mums tāpat būs jāapmaksā, tikai iestājoties eirozonā, kādus pārsimt miljonus mazāk www.makroekonomika.lv...

[III]
Cenas sāks celties arī tamdēļ, ka augšminētie punkti ir pašsaprotami un visas EUR valstis pirms Eiro ieviešanas mēģināja piebremzēt inflāciju (kam to vajadzēja darīt, lai ievērotu Māstrihtas kritērijus), attiecīgi ieviešot eiro, palaida grožus vaļā - un ir inflacija! Šo ekspektāciju dēļ, nopietnais bizness (kur jāprognozē ieņēmumi/izdevumi gadiem uz priekšu) ierēķinās savās cenās kaut kādu cenu korekciju uz šo pasākumu. To visu ņemot vērā, arī piparbodītes izmantos iespēju preventīvi pacelt cenas, turklāt klients ir sagatavots, jo histēriski-emocionālie Eiro pretinieki šo faktu būs jau visu gadu skandinājuši. Klients vienkārši būs gatavs maksāt vairāk, būs neapmierināts, zinās, kaEiro ir ļaunums, bet maksās vairāk.

Šeit atgādinu - arī nodokļi šādi iekasējas vairāk. Attiecīgi arī pensijas ir lielākas. bet no Eiro ieviešanas ārpasaulē pirktajai gāzei cena nemainās - tomēr pensionārām būs vieglāk samaksāt par siltumu, gāzi, elektrību - jo pensijas koriģēsies. Lielākas cenas piparbodītē - lielākas algas - lielāki nodokļi - lielākas pensijas.

===

Tāda varētu būt arī atbilde Trollim-Lapsam uz jautājumu, kamdēļ tagad? Tamdēļ, ka pēc krīzes mums ir cenu kritums, stagnācija, kas tādai mazai un atvērtai ekonomikai kā Latvijā ilgi nebūs - vienā brīdī sāks celties cenas. Māstrihtas kritērijus vairs ilgi nespēsim ievērot. Tamdēļ tagad ir jāievieš eiro, jo mēs kā sabiedrība šobrīd jau n-gadus ciešamies un izpildām normatīvus, būtu stulbi nepaņemt ieguvumus.
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:25
 citēt
Vaards:būtu stulbi nepaņemt ieguvumus.


tu tak neesi īsti riktīgs :anger:

kādi ieguvumi, ja tu nupat uzskaitīji kā mēs visi grimsim nabadzībā?
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:28
 citēt
domājos Vaards gurd čalis esam...vīlos, pat neiedziļinoties visā sarakstītajā:
....."Cenu celšanās nozīmē lielākus % nodokļu ieņēmumos - -vienīgais reālais veids kā uzlabot dzīvi tiem 900 000 pieminētajiem. Jā, labākais uz ko viņi var cerēt, tā ir cenu celšanās."

..."Tamdēļ tagad ir jāievieš eiro, jo mēs kā sabiedrība šobrīd jau n-gadus ciešamies un izpildām normatīvus, būtu stulbi nepaņemt ieguvumus"

KĀDI IR IEGUVUMI???????
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:30
 citēt
zbmono:
Vaards:būtu stulbi nepaņemt ieguvumus.


tu tak neesi īsti riktīgs :anger:

kādi ieguvumi, ja tu nupat uzskaitīji kā mēs visi grimsim nabadzībā?


šķiet, ka cilvēks pats īsti neapjēdz paša sarakstīto.
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:32
 citēt
MĒS NEKO NECIEŠAMIES, BEIDZOT DZĪVOJAM REALITĀTĒ - DAUDZ MAZ CENŠAMIES TĒRĒT CIK NOPELNAM...:D
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:40
 citēt
Vaards +++
avatar
Publicēts: 12.12.12 20:43
 citēt
Jolan:

...nevajag salīdzināt Grieķijas ekonomikas apjomus ar mūsējiem.



Tas tiesa, šobrīd grieķu ekonomikas apjoms ir tāds, ka KATRS grieķis ir parādā ~30 000 eiro :D
avatar
Publicēts: 12.12.12 21:35
 citēt
Kā jau varēja noprast esmu neitrāls,jo,euro vienalga mums būs!Mazliet mulsina divas lietas.Viens,mūsu lēmēju lielā degsme uz pārējo neeiro(un es te nedomāju Lielbritāniju,Dāniju un Zviedriju)valstu nogaidošā pesimisma fona.Un otrs,aizdevumu pārfinansēja uz.....Baksiem!!!!ASV dolāriem!Tātad ,mums būs(īstenībā ir)eiro,bet aizņēmušies esam-dolārus.It kā tā šobrīd finansu tirgos izdevīgāk.Nu un pēkšņi dolārītis sāk kāpt attiecībā pret eiro.Nav jābūt baigam finansistam lai saprastu-jāatdod būs vairāk!
Grieķi tas ir štrunts,cik tur viņu 5 X vairāk kā letiņu?Ja jau būtu tikai viņi...
avatar
Publicēts: 12.12.12 21:39
 citēt
Sapper:
Jolan:

...nevajag salīdzināt Grieķijas ekonomikas apjomus ar mūsējiem.



Tas tiesa, šobrīd grieķu ekonomikas apjoms ir tāds, ka KATRS grieķis ir parādā ~30 000 eiro :D


...un pēc 5-10 gadi viņiem atkal viss būs ok,bet mums diemžēl tā izausme ir krietni ierobežota.
avatar
Publicēts: 12.12.12 21:43
 citēt
karoče, vissirslikti, mēs visi mirsim!!!!111one
avatar
Publicēts: 12.12.12 21:51
 citēt
...labāk paklausieties "Sastrēkumsstundu".Moška kāda sakarīga doma aizķersies galvā.
avatar
Publicēts: 12.12.12 21:51
 citēt
f-foto:
versatile:karoče, vissirslikti, mēs visi mirsim!!!!111one


Ko tad man teikt brālēnam? Ka viņš patiesībā nebrauc uz ārzemēm darba lietās? Un ko darīt ar tavām kapitālistu cūkām?


...brālēnu trimdā,cūkas triekt uz mežu
avatar
Publicēts: 12.12.12 22:35
 citēt
imgfoto:domājos Vaards gurd čalis esam...vīlos, pat neiedziļinoties visā sarakstītajā:
....."Cenu celšanās nozīmē lielākus % nodokļu ieņēmumos - -vienīgais reālais veids kā uzlabot dzīvi tiem 900 000 pieminētajiem. Jā, labākais uz ko viņi var cerēt, tā ir cenu celšanās."

..."Tamdēļ tagad ir jāievieš eiro, jo mēs kā sabiedrība šobrīd jau n-gadus ciešamies un izpildām normatīvus, būtu stulbi nepaņemt ieguvumus"

KĀDI IR IEGUVUMI???????


KĀDI IR IEGUVUMI???????

KĀDI IR IEGUVUMI???????

KĀDI IR IEGUVUMI???????

Vai tad es teicu, ka Tevi barošu ar karotīti? :amazing:

Izskaidroju tikai to, kamdēļ Dombrovskis iecietīgi klusē par cenu celšanos. Jo tie 900 000 ir kā putniņi Latvijas dabā - viņi katru dienu dzīvo, kakā, knābā, drāzas, perē un tad pienāk vakars... Visss... viss ir beidzies. Zvizģec, tā visi, visi, putniņi domā. Salien kopā ligzdiņās klusu un sēž pasaules galu gaidīdami.

Un tad pie apvāršņa parādās saules stariņi... :exciting:

Putniņu prieks par saules stariņiem ir tik liels, ka ne aprakstīt. Tie čivina, dzied, lēkā! To dzīve ir tik skaista.

Dombrovskis ir ielāgojis, ka jebkuru neapdomīgu skaidrojumu, vai emocijas (kā Krištopānam, vai Vairai sanāca) pēc tam opozīcija un mēdiji izmantos ilgi. Viņš nevar atļauties skaidrot, ka cena celsies. Tas ir tas pats, kas saulriets vakarā - tiem 900 000 tk nozīmē nāvi tuneļa galā.

Kādi ir ieguvumi?

Vispirms, pēc Eiro ieviešanas par to vairs neatbildēs mūsu valdība, kas tiem 900 000 ir bijusi slikta jau kopš cara laikiem. Par tādiem ļaundariem kā Godmani, Šķēli, Birkavu, Šleseru, Repši, Čeveru (tāds arī bija!) nemaz nerunājot. Šie visi ļaundari nevarēs vairs ietekmēt šo jautājumu - tas vien jau ir labi, vai ne?

Otrs ieguvums.
Celsies cenas :face-grin: :face-grin: :face-grin:

Pilnīgi noteikti 2016-tajā mājsaimnieces būs nenormāli sašutušas, jo fotogrāfu pakalpojumi maksās dārgāk. Cenas būs cēlušās visās jomās, un fotogrāfu pakalpojumi būs palikuši dārgāki vismaz dubultā.

Tam ir vienkāršs izskaidrojums. Fotogrāfu pakalpojumi attīstītajās ārzemēs maksā stipri vairāk, un lai šos pakalpojumus tur piedāvātu, neko nevajag. Pilnīgi neko - tas pats, kas šeit. Tik maksā vairāk. Lai uzsāktu ārzemēs savu celtniecības biznesu, tirgotos, u.t.t. Tas ir daud sarežģītāk.

Attiecīgi šobrīd novērojamā tendence, ka progresīvie čaļi bildē ārzemēs (viens pēc otra aizmigrē) tikai pastiprināsies.

Bet Eiro dēļ pieaugušās cenas radīs situāciju, ka izveidosies daudz jaunu cilvēku, kas uz šī cenu pieaugma rēķina būs atraduši savu nišu, kur iegrābt papildus kāpostu - lasi, viņi attīecīgi arī precēsies vairāk, bērni dzims vairāk un arī korporatīvie visādi pasākumi būs populārāki.

Jā, cenas celsies... Bet atmiņas karšu un fočuku cenas samazināsies.
avatar
Publicēts: 12.12.12 22:36
 citēt
f-foto:"Šobrīd Latvijā (uz kopējā ES fona) ir pozitīvi izaugsmes rādītāji un stabila politiski-ekonomiskā vide. Tas rada situāciju, kur Latvijā sāk ieplūst kapitāls. Tas aktivizēs ekonomiku, aktivizējoties ekonomikai celsies cenas."

Nu, kurš pepiņš izdomāja copy+paste funkciju?

Pozitīvie rādītāji ... banka novērtē dzīvokli par 20 k Ls, paiet laiks, otrajā vai trešajā pārpārdevuma darījumā tā cena uzaug līdz 30, 50 k Ls. Tad nāk cikliskais dibens, kas nav seksīgs. Un banksteri novērtē dzīvokli par 15 k. Lūdzu, kungi un dāmas, izdariet savas likmes, mums vajag vēl vienu ķīlu-nodrošinājumu, jūs dzīvokli paņēmāt par 50k! Izvoļķe, prosķiķe!

Un atkal sākas "izaugsme".

------

Kas rada iespaidu, ka Latvijā ir stabila ekonomiskā vide?
Kādu ekonomiku aktivizēs ieplūstošais kapitāls? No kurienes tā sperma ieplūdīs? Vai nerezidentu nauda bankās?

Kādi cilvēkresursi šo aktivizēto ekonomiku apkalpos? 65 gadus jaunas strādājošas omes (jo veči jau ap 50 gadiem sāk padoties dzīves šaha partijā)? 1,1 bērns ģimenē? Norvēģijas polārblāzmas gaismā sirmu vikingu autiņus pārtinošās latvju neblend-a-med-māsas?

Mudīgi atkal kopēt, Vaards!


Piedod, neesi manas klaviatūras nodiluma vērts.
avatar
Publicēts: 13.12.12 00:32
 citēt
f-foto - tava ņaudēšana ir vienveidīga un nesakarīga.. ko tu gribi panākt, vai vismaz pateikt ar visa un visu aplikšanu?
kur ir tavi priekšlikumi, lai uz katru 65-gadīgu omīti būtu piecas astoņpadsmitgadīgas spirgtules? kur ir gaisma tavas trubas galā?
ja eiro neder, ja lats pašu f-foto ir novedis pie patreizējā pesimistiskā bezcera, ja dolārs ir tikai zaļš tipogrāfijas papīrs, tad kura ir tā sapņu valūta? tā, kuru lieto Pitalovā un kuras segums ir gāze un tanki?
avatar
Publicēts: 13.12.12 09:24
 citēt
Labs raksts: www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:07
 citēt
spiidosh piiaar ar kabanovu....es gan lūgtu aizdomāties par tv "objektivitāti", nav neko labāk par stendzinieka apalja rimbulja brunjiniekiem pa lnt, tikai tagad par mūsu naudu;(
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:21
 citēt
GunarsII:Labs raksts: [url=http://www.delfi.lv/news/comment/comment/aivars-ozolins-ir-eiro-emocijas-un-politika.d?id=42901594

labs]http://www.delfi.lv/news/comment/comment/aivars-ozolins-ir-eiro-emocijas-un-politika.d?id=42901594
labs[/url] raksts...protams
bēdīgākais ir kas cits, kāpēc mums to eiro vajag tieshi tagad...un man ir melnas aizdomas, ka iemesli ir cilvēciski un triviali...elite pusdienojot ir piesolijusi kādam, zviedru bankas spiezh, inerce, slinkums, pofigisms, cerība uz eirokrata karjeru...
lai gaisha pieminja mūsu zemniecības aizstāvis iestashanas sarunas, kursh to laikā atrada laiku koljit skukjus uz kailfotosesijam(burtiskā nozīmē sarunu laikā)...
kabanovs ir labs arguments par, super, bet nepaceljot jautājumu emociobala limeni- kas mums būs labaak?????
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:29
 citēt
Iespējams šobrīd Latvija ir vairāk vajadzīga eiro,nekā eiro Latvijai. :face-wink: Daudz tūlīt te tipiski latviešiem noliegs un smīkņās,bet man nāk prātā krievu pasaka par lielā kāļa izraušanu,pienāca pelīte un...:face-grin: Cita lieta vai mūsu varenie spēs un gribēs to izmantot,varbūt ir kā imgfoto saka,ir jau sasolijuši...Latvija tagad ir polulāra,veiksmes stāsts(mēs gan te uz vietas zinam kas un kā :bad_smile: ),pieminēta kur tik nevajag (Nobela prēmijas pasniegšana Jevropai),un tāda valsts vēlas euro!!! Jā ,aizņemums gan refinansēts uz doļļariem...:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:38
 citēt
Man patika krievu rublis. Visās 15. tautrepubliku oficiālajās valodās varēja izlasīt naudas vērtību. Runā, ka daudzas eirobanknotes esot apšmucētas ar kokaīnu. Narkomāni varēs ostīt to naudiņu.
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:38
 citēt
aizdevums uz dolāriem ir ljoti normāli...tas tikai parāda konsekvenci, cieņu, zirgam skaidrs aiznjemies tajā valūta kas nobruks, aizdod tajā kas augs....
tikai nu....khmmm ka lai pasaka...vei tiesham shi būs pirmā reizē kat mūsējie būs trapijushi, ticami?;)
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:40
 citēt
imgfoto:
bēdīgākais ir kas cits, kāpēc mums to eiro vajag tieshi tagad...un man ir melnas aizdomas, ka...


Lasi manu garo palagu vēlreiz!

Atkārtošu vēlreiz - tamdēļ, ka Latvijas ekonomika ir maza. Māstrihtas kritēriji ir domāti cita mēroga ekonomikām. Mums inflāciju rādītājs "lēkās" pie katra lielāka investora atnākšanas/aiziešanas. Pie katra satricinājuma vai veiksmes stāsta.

Ja nesen pārdzīvojām maktenu krīzi, tad ekonomika nogāzās un attiecīgi kādu brīdi stagnē = labs moments parādīt tās stabilitāti (cenu ne-celšanos). Attiecīgi arī to mākslīgi bremzē nedaudz.

Lai nebūtu jābremzē vēl desmit gadus, tā sekmējot iedzīvotāju iznīkšanu (aizbruakšanu uz citām valstīm), to Eiro vajag ieviest zibenīgi. Taču tik elementāri to saprast, jopcik.

Vēl Maskavieši popularizē tādu interesantu pieņe'mumu - ka mums būs jāglābj Grieķus un Pārējos, iemaksājot tos 28 000 000 milj LVL stabilizācijas fondā - tā nauda ir kā depozītu noguldījums un no tās tālāk ienāk % no tiem, kas to "apēd".

Ja saksaita visas valūtas operācijas no/uz EUR kas tiek veiktas saistībā ar latvijas bnakām, tad par valūtas konvertāciju gadā mēs visi smaksājām 120 000 000 EUR, kas nonāk zviedru banku kabatās taisnā plūsmā.
avatar
Publicēts: 13.12.12 10:46
 citēt
imgfoto:
elite pusdienojot ir piesolijusi kādam


šis arguments prasās lai to ierāmē un pieliek pie sienas.
avatar
Publicēts: 13.12.12 11:20
 citēt
Čīkstulis!
avatar
Publicēts: 13.12.12 11:34
 citēt
Vaards:
f-foto:
+12358132134


Pasaki kādi ir tavi draugi un mēs pateiksim kāds esi tu. :D


Vaards viennozīmīgi PAR EIRO!


Kalpiem vajaga eiro, jo tie ir ieraduši neko nedomāt un neko nelemt.
Saimniekiem vajaga patstāvību, tie ir raduši paši pieņemt lēmumus, un tamdēļ tiem vajaga savu valūtu latus.
avatar
Publicēts: 13.12.12 11:46 labots
 citēt
Citagaisma:
Vaards:

Pasaki kādi ir tavi draugi un mēs pateiksim kāds esi tu. :D


Vaards viennozīmīgi PAR EIRO!


Kalpiem vajaga eiro, jo tie ir ieraduši neko nedomāt un neko nelemt.
Saimniekiem vajaga patstāvību, tie ir raduši paši pieņemt lēmumus, un tamdēļ tiem vajaga savu valūtu latus.


Ā, vēl viens tirliņš ar finansiāli analītiskiem secinājumiem pierāda, ka Eiro atņems mūsu vēl nedzimušajiem mazbērniem nākotni.
avatar
Publicēts: 13.12.12 11:52
 citēt
f-foto:Atkal caureja par eiro konvertācijām. It kā vienīgā valūta un darījumi būtu eiro.

Ko darīsim ar ASV un citiem dolāriem pārvadājumos, loģistikā? Un kā ar precēm, kas tiek iegādātas ārpus ES? ES 17 valstis lieto eiro, 10 nelieto.

No kurienes latvju knipseriem ved fotoierīces un kādā valūtā (+konvertācija) par tām maksā? Kādām klapēm ir jābūt uz acīm, lai visur redzētu tikai eiro?


Interesanti, ka visdažādākās kredītkaršu u.c. transakcijas uz USD, Šanhajas Juaņiem un Indijas Rūpijām notiek tā:

LVL-EUR-Rūpija.

un Tad atpakaļ:

Rūpija-EUR-LVL.


Tamdēļ, ka Latvijas bankas pa taisno nepiedalās pasākumā un LVL nav starptautiski kotēta valūta, kas pa taisno aiziet apritē (definīcija var atšķirties, bet ideja aptuveni tāda)
avatar
Publicēts: 13.12.12 12:03
 citēt
Vaards:
Citagaisma:
Kalpiem vajaga eiro, jo tie ir ieraduši neko nedomāt un neko nelemt.
Saimniekiem vajaga patstāvību, tie ir raduši paši pieņemt lēmumus, un tamdēļ tiem vajaga savu valūtu latus.


Ā, vēl viens tirliņš ar finansiāli analītiskiem secinājumiem pierāda, ka Eiro atņems mūsu vēl nedzimušajiem mazbērniem nākotni.


Par mazbērniem neko nemācēšu teikt. Taču viens gan ir skaidrs, ka ne jau Eiropa un euro mums ko atņemj, bet gan tās kalpu dvēseles, kas sevi bieži dēvē par latviešiem ir atļāvuši izzagt Latviju un pamazām demontē valstiskumu. ..jo vienkārši neprot, nevar pārvaldīt savu valsti neklanoties uz Rietumiem vai Austrumiem.
avatar
Publicēts: 13.12.12 12:08
 citēt
Šadurskis sakot, ka Lats ir surogātvalūta nkļūdījās ne par eurocentu, taču viņš aizmirsa pateikt, ka arī Latvija ir palikusi par tādu surogātvalsti, kuru pārvalda surogātministri un erzacpolitiķi. Taču, ..kā manas tuvējās bodītes bodniece savulaiku teica, - "Pārdzīvojām zviedru laikus, pārdzīvojām krievu laikus, gan jau pārdzīvosim arī šitos"
p.s. Tik naivi ceru, ka tie pārdzīvotāji nebūs ar šķībām acīm un runās latviski.
avatar
Publicēts: 13.12.12 12:13
 citēt
Vienmēr ir divas iespējas, arī te
1. Ja pāriesim uz eiro, teiksim- jā, būtu palikuši pie lata, ot tad ietu labi
2. Ja paliksim pie lata, teiksim- jā, būtu pārgājuši pie eiro, ot tad ietu labi
:D:D:D
Pret eiro manī ir, ka zaudējam pēdejo nacionālo vērtību, kura naf angliskoti pārkrievota, bet visā pārejā esmu par eiro.
Lats būtu ideāla valūta, ja Latvija būtu neitrāla valsts, bet mēs esam agresoriska valstiņa :D
avatar
Publicēts: 13.12.12 12:13
 citēt
VValdis:Man patika krievu rublis. Visās 15. tautrepubliku oficiālajās valodās varēja izlasīt naudas vērtību. Runā, ka daudzas eirobanknotes esot apšmucētas ar kokaīnu. Narkomāni varēs ostīt to naudiņu.

Jā, un aizvedot ( nelegāli, kā zvejas kuģa apkalpes loceklis, piemēram), uz Las Palmasu (Kanāriju salas), ostā 100 rbļ banknoti (mazāku nominālu nē) mainīja pret dolāriem. Ar zināmu risku, ka kāds no savējiem nostučīs, un pirmā vīza pagalam.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 41
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):