forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 41
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.12.12 11:28
 citēt
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:30
 citēt
f-foto:"Lūdzu atsaucītes izceltajiem vārdiem. Akadēmiskā darbā šāds teikums bez atsaucēm uz pierādījumiem būtu apkaunojošs."

Samaksā avansu. Tu man prasi paveikt darbu, ko pats negribi vai nespēj paveikt. Es par to prasu samaksu! Par darbu ir jāmaksā!


tu gan esi divkosis.... sacerēt tūkstošiem rindu garus komentus ar mērķi iespaidot citus ļautiņus, tu vari par velti (vai varbūt tomēr kāds par to maksā?), bet paskaidrot dažas neskaidrības lūk naudu ievajadzējās
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:37
 citēt
f-foto:Mazākums, kas savtīgu mērķu dēļ atbalsta eiro ieviešanu Latvijā 2014. gadā, ir eirodemagogi, kuri neredz tālāk par saviem ārzemju braucieniem vai darbu Briselē.

Šī mazākuma lielākais vairums mēģina panākt, ka 2014. gadā latu pret eiro nomainīs tikai uz iedzīvotāju vidū nepopulāru atsevišķu politiķu apgalvojumu un kārtējo tukšo solījumu pamata.


Kāds mazākums, nu pašķir tepat atpakaļ tās septiņas lappuses un paskaiti. Mērķi gan savtīgi, tur Tev taisnība, man daudzu iemeslu dēļ liekas, ka Latvijai Eiro būs labāks un TĀPĒC ARĪ MAN. Turklāt es pieņemu, ka Dombrovskis, un it īpaši Vilks ir kompetentāki par mani un strādā Latvijai, nevis personīgi sev.
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:39
 citēt
dalabonbongas:Te ir Fotoblog nevis kaut kāda Saeimas apspriežu zāle. Ieteiktu autoram diskutēt par šiem un citiem mēsliem,kas ir sasāpējuši sirsniņā kaut kur citur!

pareizi ... seksa portālos ir jāraksta tikai par dzimumorgāniem, feisbukā tikai par feisiem, bet šeit tikai par foto
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:43 labots
 citēt
f-foto - saki cenrādi, vēlams, ekonomiski pamatotu. Gan vienosimies.
Neaizmirsti, ka tam, kas maksā, ir tiesības arī iebilst par darba kvalitāti.
Noteikti arī līgumu noslēgsim. Ja gribi, varam pie notāra, bet tad tas no Tava honorāra. Man pietiks tāpat, vienkārši parakstītu.
Kad vienosimies par cenu, nosūtīšu līguma uzmetumu. Tev par prieku, uzrakstīšu par velti.
Naudiņa ar pārskaitījumu, parādīsies pie izdevumiem manā deklarācijā. Ceru, esi reģistrējies kā pašnodarbinātā persona? Protams, pēcapmaksa, kad ar aktu būs pieņemts mani kvalitātes ziņā apmierinošs darbs.

No Tava teksta noprotams, ka tāda informācija Tev jau ir, atliek to tikai apkopot. Sevišķi dārgi neavajadzētu būt, uz kādām pāris stundām darba, aptuveni.

Konkrēti, mani aizskāra manis nosaukšana par eirodemagogu un neredzēšanu tālāk par darbu Briselē. Šie divi arī būs jāpierāda, bet bez pārējiem momentiem neiztiks.

Slabo?
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:52
 citēt
kā jums krāniņfotogrāfijas pioniera darbi 5election.com... ?
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:54
 citēt
swenorue:
dalabonbongas:Te ir Fotoblog nevis kaut kāda Saeimas apspriežu zāle. Ieteiktu autoram diskutēt par šiem un citiem mēsliem,kas ir sasāpējuši sirsniņā kaut kur citur!

pareizi ... seksa portālos ir jāraksta tikai par dzimumorgāniem, feisbukā tikai par feisiem, bet šeit tikai par foto


Šeit neviens cits izņemot Tevi par seksu nerunāja! Un...Jā! Portāls pamatā balstās uz fotogrāfijas bāzes un ap to saistītām lietām,kā arī mākslu un tai piesaistītām tāmām ;) Nav Tavai politikai te vietas! (finger)
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:54
 citēt
negatIvs:kā jums krāniņfotogrāfijas pioniera darbi 5election.com... ?


Tasi ir izcili :D :big_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.12 12:00
 citēt
reizēm, nenāk par skādi , pašķirstīt , kaut vai <<< the photography book >>> , nekā spriedelēt par neizbēgamām lietām, un procesiem ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 14.12.12 12:02
 citēt
f-foto:Mazākums, kas savtīgu mērķu dēļ atbalsta eiro ieviešanu Latvijā 2014. gadā, ir eirodemagogi, kuri neredz tālāk par saviem ārzemju braucieniem vai darbu Briselē.

Šī mazākuma lielākais vairums mēģina panākt, ka 2014. gadā latu pret eiro nomainīs tikai uz iedzīvotāju vidū nepopulāru atsevišķu politiķu apgalvojumu un kārtējo tukšo solījumu pamata.


Cienītais f-foto, kur jūs izrakāt, ka par eiro ieviešanu ir mazākums?

Parādiet man vismaz kādu zolīdu aptauju, kur aptaujas grupa būtu visi Latvijas balsstiesīgie pilsoņi, t.i., pilsoņi vecumā no 18 gadiem. Pagaidām aptaujas, kas redzētas, ir kaut kādas atsevišku grupu aptaujas - vai nu kaut kādi ekonomiski aktīvie 18-55 gadu vecuma iedzīvotāji, ieskaitot nepilsoņus, un neieskaitot balsstiesīgos vecākus par 55 gadiem, vai līdzīgas grupu aptaujas, kam nav sakara ar pilnu lemttiesīgo pilsoņu spektru.

Līdz ar to es atturētos no apgalvojumiem par to, kuru ir vairāk - eiro piekritēju vai pretinieku. Savā apkārtnē zinu tikai eiro piekritējus. var jau būt kāds ir pret eiro arī, bet skaļi tādus izteikumus neesmu dzirdējis.
avatar
Publicēts: 14.12.12 12:06
 citēt
RobertsJ:

Līdz ar to es atturētos no apgalvojumiem par to, kuru ir vairāk - eiro piekritēju vai pretinieku. Savā apkārtnē zinu tikai eiro piekritējus. var jau būt kāds ir pret eiro arī, bet skaļi tādus izteikumus neesmu dzirdējis.

Precīzi mana pieredze, un tāpēc jau šo topiku ieliku, lai kaut nedaudz ststistikas iegūtu. Šī diskusija mani nomierināja, esmu optimists un domāju, ka viss būs kārtībā, Eiro mums būs!
avatar
Publicēts: 14.12.12 12:30 labots
 citēt
Pakalpojumi ir pirkti no manis.
Tu piedāvājies par naudu izdarīt kaut ko. Es piedāvāju zolīdu veidu, kā Tev nopelnīt.
Par notāru ieminējos tā, starp citu. Man to 100 gadus nevajag.
Padomā. Ja pacentīsies un laicīgi labi uzrakstīsi, vēl pirms Ziemassvētkiem nauda būs kontā.
avatar
Publicēts: 14.12.12 12:33 labots
 citēt
f-foto:steidzamības kārtā

Nekad to neesmu teicis. Pieraksti mani rindā saviem darbiem. Cienu citus pasūtītājus un nekad neapdraudēšu viņu darba iznākumu. Citādi, pasarg Die's, iesūdzēs vēl tevi negūto ienākumu piedziņai.
f-foto:Tu prasi: Vai nevar lētāk?

Vēl ciparu neesi saucis, attiecīgi, neesam tirgojušies. Protams, tirgosimies. Normāla prakse. Gribēšu redzēt darbu tāmi, vienas darba stundas novērtējumu, un tā tālāk.
avatar
Publicēts: 14.12.12 13:00 labots
 citēt
Gadījumam, ja nu f-foto laiks patiesi izmaksā pārāk dārgi un man neceļami, varbūt te ir kolēģi ar kuriem varam samesties? Jo mani no sirds interesētu tāds labs un kārtīgs pamatojums kādam no viņa tekstiem šajā topikā. varbūt atrodas vēl kāds tāds...
avatar
Publicēts: 14.12.12 13:06 labots
 citēt
Bet vispār, tā interesanti ir. Kad rakstu kādu darbiņu un apgalvoju ka konkrētā iekārta spēs darboties ar vidēji 70% jaudu no nominālās, man tak pat pašam ir interesanti, vai tā tiešām būs - un tad nu skatos, piemēram, darba apstākļus pie kādām mērīta jaudas raksturlīkne, skatos modeļus tam, kādus iespējams konkrētjā ustādīšanas vietā pie esošajiem resursiem realizēt un nonāku pie atbildes, kuru likt tehniski ekonmiskajā pamatojumā un uz kuru es varu atsaukties.

Tas pats, piemēram, ar procentu likmēm - hrenviņzin, kāda būs EUR likme noguldījumam uz 2 gadiem pēc 14 gadiem. Toties, pastāv modeļi, kā to noteikt, piemēram, kādi konkrēti vērtspapīri, kuru ienesīgums tiek uzskatīts par labu tuvinājumu kādas likmes aprēķinam, kā arī konkrētas formulas man interesējoš datu aprēķinam. Ja es spēju pamatot, kāpēc tas, un nekas cits, tad arī bankai nav citu variantu kā vien to akceptēt, jo rēķinam mēs, pa lielam, vienādi.

Jā, teorētiķis - bet manis rakstītie projekti tiek ieviesti dzīvē.

Šeit, savukārt, pilsonis gvelž un gvelž, bet kaut vienu uzticamu atsauci iedot... slabo.
Blakus portālā, kura saite atrodama pirmajā lapā, viens censonis postēja tvnet rakstus par ekonomiku. Pameklējot autora vārdu, atklājās, ka rakstos par Jelgavas smakām, kungs figurē kā vides eksperts - tā arī bija norādīts. Visu cieņu, bet kas der visam...
avatar
Publicēts: 14.12.12 13:11 labots
 citēt
Vēl joprojām cepaties? Nu cepaties cepaties... Iestāties EU un tagad neieviest Eiro, tas man atgādina došanos ar auto tālā ceļā, paņemot līdzi automašīnā rezerves riteni un domkratu, bet riteņatslēgu atstājot mājās. Bet tas jau latviešiem raksturīgi - ieviest jaunas sitēmas par 75%, un tad brīnīties, kāpēc rezultāts ir sūdīgāks kā bija iepriekš. (Ceļu infrastruktūra, piemēram) Nez, kas jādara, lai šo sevis nerrošanu vienreiz izbeigtu. Vai tā ir tāda mentalitāte un nekas nav līdzams?
avatar
Publicēts: 14.12.12 13:20
 citēt
Sapper:Vēl joprojām cepaties? Nu cepaties cepaties... Iestāties EU un tagad neieviest Eiro, tas man atgādina došanos ar auto tālā ceļā, paņemot līdzi automašīnā rezerves riteni un domkratu, bet riteņatslēgu atstājot mājās. Bet tas jau latviešiem raksturīgi - ieviest jaunas sitēmas par 75%, un tad brīnīties, kāpēc rezultāts ir sūdīgāks kā bija iepriekš. (Ceļu infrastruktūra, piemēram) Nez, kas jādara, lai šo sevis nerrošanu vienreiz izbeigtu. Vai tā ir tāda mentalitāte un nekas nav līdzams?


Iedomājies angli bez karaļa un savas valūtas :D Tad šamais ir tavā tekstā bez riteņatslēgas :D :D :D
avatar
Publicēts: 14.12.12 13:42
 citēt
Eiro vietā ieliekam PSRS un arī labumubūs tik daudz,ka ne atkauties,lai visiem patiktu PSRS.
Man patīk eiro,ja aiz pirmā cipara ir vismaz 4 nulles.
Noteikti kaut kas arī mums mainīsies,jo ātrāk ieviesīs,jo ātrāk mainīsies.
Ideoloģijas spēlītes.....
avatar
Publicēts: 14.12.12 13:44 labots
 citēt
Zini, pateikt "Jūs visi esat dauņi", bet 40 postus zemāk - tas attiecas tikai uz tiem, kas slimo ar Dauna sindromu - gļēvi, ne? Garus palagus rakstīt Tev, kā redzams, problēmas nesagādā - tad varbūt raksti pilniem teikumiem, pabeidz domu. Jeb arī esi paspējis Twitterī degradēties?

Tavi posti ir pilni ar nepārbaudāmiem un nepierādāmiem musinošiem apgalvojumiem dīvainām un tendencizām analoģijām bez reālas saistības ar to, kur šobrīd atrodas Latvija.
Jautājjums šobrīd ir nevis "ko iegūsim ieviešot Eiro 2014. gadā?" bet "Ko zaudēsim un ko apdraudēsim, Eiro 2014. gadā neieviešot?".
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:00
 citēt
versatile:Zini, pateikt "Jūs visi esat dauņi", bet 40 postus zemāk - tas attiecas tikai uz tiem, kas slimo ar Dauna sindromu - gļēvi, ne? Garus palagus rakstīt Tev, kā redzams, problēmas nesagādā - tad varbūt raksti pilniem teikumiem, pabeidz domu. Jeb arī esi paspējis Twitterī degradēties?

Tavi posti ir pilni ar nepārbaudāmiem un nepierādāmiem musinošiem apgalvojumiem dīvainām un tendencizām analoģijām bez reālas saistības ar to, kur šobrīd atrodas Latvija.
Jautājjums šobrīd ir nevis "ko iegūsim ieviešot Eiro 2014. gadā?" bet "Ko zaudēsim un ko apdraudēsim, Eiro 2014. gadā neieviešot?".



Ar f-foto nopietni diskutēt nav jēgas, viņš ir absolūts demagogs.

Uz viņam neizdevīgiem jautājumiem neatbild, bet pieprasa, lai atbild uz viņa jautājumiem, jo viņš pirmais esot tos uzdevis, vai līdzīgus murgainus argumentus saraksta. Viņam neizdevīgus apgalvojumus vai argumentus, kas apgāž viņa teikto, ignorē, it kā tie diskusijā nebūtu bijuši. Ja nevar atbildēt, tad novirzās no tēmas, liek visādus nesaistītus linkus ar sev vien saprotamu domu, bet ja oponents ko līdzīgu izdara, tad momentā oponentam uz to norāda, u.t.t.

Tā kā nemet kreņķi, bezjēdzīgi tam cilvēkam kaut ko skaidrot, viņš uzklausīt nevēlas, bet vēlas tikai deklarēt savu viedokli, viņu interesē atbildes uz saviem jautājumiem tikai tad, ja viedoklis atbildē sakrīt ar viņa viedokli.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:03
 citēt
...tad jau sanāk,ka poļi ir lohi un viņiem vajag konsultēties ar Rimšēvicu&Co www.db.lv...
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:04 labots
 citēt
Kamēr spriedēja atskaites punkts ir 180 Ls nodokļu maksātāju naudu saņemoša cilvēka tūlītējais ieguvums no Eiro ieviešanas 2014. gada 2. janvārī, tikmēr Tev šāda saraksta nebūs.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:08
 citēt
seržants izteiksmīgi ierāva zarā :D

www.diena.lv...

pagooglējiet izcilo dāņu ekonomistu Nikolai Sennel

un šitāds, nebaidos šī vārda, idiots, sēž Saeimā. tautas ievēlēts. kazi, ja ZZS būtu tikuši pozīcijā, pieņemtu arī likumus.

bet galu galā viss ko planktons atcerēsies, ka dānija esot ietaupījusi 100 miljardus. foto pat būs links ko iemest.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:11
 citēt
dalabonbongas:Tas ir tautas kārtējais stulbums! Noticēs pasakām un atkal aplauzīsies, lai ir par ko žēloties :D Tādi nu tie viegli ietekmējamie latvieši ir! :cry:


Nevērtē tautu pēc sevis!
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:18
 citēt
zbmono:seržants izteiksmīgi ierāva zarā :D

www.diena.lv...

pagooglējiet izcilo dāņu ekonomistu Nikolai Sennel

un šitāds, nebaidos šī vārda, idiots, sēž Saeimā. tautas ievēlēts. kazi, ja ZZS būtu tikuši pozīcijā, pieņemtu arī likumus.

bet galu galā viss ko planktons atcerēsies, ka dānija esot ietaupījusi 100 miljardus. foto pat būs links ko iemest.


Seržānts aizmirsa savienoto trauku likumu - ko Dāņiem noslauktu, tas pie mums ietecētu kabatās, piem. 2009-tajā gadā.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:18 labots
 citēt
f-foto:
Kāpēc?

Tāpēc, ka tu viņus neuzskati par cilvēkiem?

Gluži otrādi. Tikai manuprāt jākoncentrējas uz globālākiem ieguvumiem, ko nejutīs ne pirmajā dienā, ne mēnesī.

Un vispār, Tev pašam grūtības ar teikuma locekļu atpazīšanu. Ļauj palidzēt:
Kamēr spriedēja atskaites punkts ir (..) tūlītējais ieguvums (..) 2014. gada 2. janvārī, tikmēr Tev šāda saraksta nebūs.

Kur kaut kas par kāda neuzskatīšanu par cilvēku? Vienu brīdi krīzes laikā pats saņēmu minimālo algu. Ticēju tam, ko daru, un laikam jau atmaksājās.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:25 labots
 citēt
Jolan:...tad jau sanāk,ka poļi ir lohi un viņiem vajag konsultēties ar Rimšēvicu&Co www.db.lv...


Ja mēs tagad neatbilstu Māstrihtas kritērijiem, tāpat kā poļi, tad arī mēs varētu tā izrunāties, un varu saderēt, ka no mūsu politiķiem nāktu ārā tieši tādi paši teksti tādā gadījumā.

Un būtiskākais - ja mums būtu 20x vairāk iedzīvotāju un 20x lielāka ekonomika kā tas ir Polijā salīdzinot ar Latviju, tad arī varētu padomāt par jēgu stāties vai nestāties.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:28 labots
 citēt
f-foto:"Seržānts aizmirsa savienoto trauku likumu - ko Dāņiem noslauktu, tas pie mums ietecētu kabatās, piem. 2009-tajā gadā."

Izstāsti to uz tiešmaksājumu summu piemēra pamata, lūdzu.


Šī diskusija nav par Eiropas savienību, bet par eiro. kāds sakaras eiro ieviešanai ar tiešmaksājumu lielumu? Tie, kas saņem tiešmaksājumus, ja naudu izmanto latos, papildus zaudē uz konvertācijām. Ja par konvertācijām, tad nevajag tos zaudējumus novērtēt par zemu - te piemēri, cik uzņēmumi zaudē uz to - www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:34
 citēt
f-foto:"Šī diskusija nav par Eiropas savienību, bet par eiro."

Tad jau amatpersonas melo, ka, parakstoties par dalību ES, mēs parakstījāmies par eiro ieviešanu. Vai te tā doma ir tāda, ka, izsakoties dzejnieku valodā, diskusija ir par ziemas riepām, nevis par motoru? Varbūt tad padiskutēsim arī par tukšo benzīnbāku.



nu re, spilgts kārtējais jūsu demagoģijas piemērs :)
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:35
 citēt
RobertsJ:uzņēmumi zaudē

Biedru interese tikai viņš, viņa brālēns un tie, kam 180 Ls ienākumi. Buržujus un spekulantus nepiemini!
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:43
 citēt
... diemžēl tā arī ir, kad zvirbulis norīts, glābt asti būs naivi... /tas par euro/
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:51
 citēt
Haiduks:Krievs mūs paņēma ar varu, Eiropa ar viltu :D . Brīvvalsts tikai saeimas ruļļos, faktiski esam iekaroti... un sen jaf tā ir, kas Eiropā ir prātulu veidā, Latvijā ir jaf ar likumu. Ot, ko nozīmē piesolīt kādu krēslu :D


+124

..un secinājums, latvieši ir vārgi vientieši un muļķīši.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:53
 citēt
versatile:
RobertsJ:uzņēmumi zaudē

Biedru interese tikai viņš, viņa brālēns un tie, kam 180 Ls ienākumi. Buržujus un spekulantus nepiemini!


Uz konvertācijām naudu tak pamatā uzvāra tās sliktās zviedru bankas.

Bet f-foto tak teica kaut ko par sliktajām zviedru bankām (it kā citas bankas kredītus atpakaļ neprasītu un nemaksātājiem īpašumus nost neņemtu, it kā citas bankas treknajos gados kredītus pakaļ nesvieda bez domāšanas. Un ap vienu miljardu latu banku glābšanai mums vajadzēja ne jau lai zviedru bankas glābtu).
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:57
 citēt
Citagaisma:
Haiduks:Krievs mūs paņēma ar varu, Eiropa ar viltu :D . Brīvvalsts tikai saeimas ruļļos, faktiski esam iekaroti... un sen jaf tā ir, kas Eiropā ir prātulu veidā, Latvijā ir jaf ar likumu. Ot, ko nozīmē piesolīt kādu krēslu :D


+124

..un secinājums, latvieši ir vārgi vientieši un muļķīši.


Nesecini pēc sevis par visu tautu!
Ir, protams, tādi, kam šķiet, ka norobežojoties no apkārtējās pasaules, tie paliek brīvāki un aizsargātāki - bet nevajag pēc šiem pāris kalpiem spriest par tautu kopumā.
avatar
Publicēts: 14.12.12 14:58
 citēt
f-foto:
Pagaidām pa tukšo. Es noraidu konvertāciju kā svarīgu faktoru. Nav arī ciparu. It kā attiecīgās personas min, ka tie ir zaudējumi, bet konkrētus skaitļus viņu pašu dzīvē (nevis kaut kur valsts iekšās) tie tomēr nemin.


Būšu rupjš. Jūs esat idiots, vai? Iepriekš jau iedevu linku ar konkrētiem skaitļiem par konvertācijām, demagoga kungs. Te būs vēlreiz - www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 14.12.12 15:00
 citēt
f-foto:Rezumēju.

Kad būs lapa ar + un - sadalījumu, tad turpināsim. Tieši šādus argumentus prasa cilvēki, Tā vietā ir kuģi, automašīnas, krievi nāk.

Pagaidām pa tukšo. Es noraidu konvertāciju kā svarīgu faktoru. Nav arī ciparu. It kā attiecīgās personas min, ka tie ir zaudējumi, bet konkrētus skaitļus viņu pašu dzīvē (nevis kaut kur valsts iekšās) tie tomēr nemin.

Sapper tāds prātīgs, varbūt viņš minēs kādu konvertācijas inducētu zaudējumu skaitli ar mīnusa zīmi savā dzīvē vienalga kādā laika posmā?


Mēs jau n-gadus esam pievienojušies Euro. Visus trūkumus tu pats esi pamanījis - visu, kas tev nepatīk, tajā visā ir vainīgs Euro, jo mēs pie viņa jau sen pievienojāmies. Un patiesībā tev visdrīzāk nav ne latu, ne Euro - tev ir plastmasas gabaliņš, kur tu RIMI salasi groziņā dažādas mantas apzīmētas ar cipariņiem, pēc tam no plastmasas gabaliņa dažus cipariņus norēķina nost.
avatar
Publicēts: 14.12.12 15:03
 citēt
RobertsJ:
f-foto:
Pagaidām pa tukšo. Es noraidu konvertāciju kā svarīgu faktoru. Nav arī ciparu. It kā attiecīgās personas min, ka tie ir zaudējumi, bet konkrētus skaitļus viņu pašu dzīvē (nevis kaut kur valsts iekšās) tie tomēr nemin.


Būšu rupjš. Jūs esat idiots, vai? Iepriekš jau iedevu linku ar konkrētiem skaitļiem par konvertācijām, demagoga kungs. Te būs vēlreiz - [url=http://www.delfi.lv/news/comment/comment/edvards-smiltens-politiki-valstsviri-eiro.d?id=42904222


Robert,]http://www.delfi.lv/news/comment/comment/edvards-smiltens-politiki-valstsviri-eiro.d?id=42904222

Robert,[/url] tak nē,

šis ir reāls trollēšanas eksperiments. Pieļauju, ka pacients mēģina onalizēt cik ilgi var uzkurināt un noturēt netēmas diskusiju vienkārši un principiāli esot opiozīcijā. Šeit ir interesantāk ar tiem, kas pa ceļam sāk atblastīt lohatronu.

Bet man tas eksperiments intersē - mēģinu tiešā veidā tajā nepiedalīties, bet netiešā uzturu pavardā uguni :grimace:
avatar
Publicēts: 14.12.12 15:09
 citēt
Nē nu vajag ļauties jubilejas monētu kalēju propogandai, cīši vajag!
+- tabulu var mierīgi nerakstīt, skaidrs ka klusējošo lopu bars miklām acīm noraudzīsies, kā 14. gadā notiks eiro
Tā kā mums faktiski nav centrālās bankas tās normālā izpratnē tad palielam pofig eiro, lats, tugriki viss viens un viss tas ir tikai emocijas un sentiments

BET KAPĒC MUMS JĀNOMAINA PAPĪRĪŠU NOSAUKUMI UN JĀAIZŅEMAS NAUDA KO IEMAKSĀT DIEVIDEIROPAI?

Un es NETICU ka mums nāksies iemaksāt tikai ~ 150 miljonus...nu neticu, gan jau izies kā estiem un pavilksimies uz 2 miljardi euro.
avatar
Publicēts: 14.12.12 15:53
 citēt
> Tātad, kur ir konkrēti cipari par parastā cilvēka ieguvumiem un mīnusiem no konvertācijas?

A baigi intersanti parasti sanāk ar populismu - tie kuru intereses tieši tiks labāk aizstāvētas ar izmaiņām, tos min kā potenciālos cietējus.

Pensionāram pensiju Eiro nepalielinās, bet devalvēts lats gan samazinās. Attiecīgi Pensionārs guļ naktīs mierīgāk, mazāki izdevumi uz nervu zālēm.
avatar
Publicēts: 14.12.12 15:53
 citēt
imgfoto:

Un es NETICU ka mums nāksies iemaksāt tikai ~ 150 miljonus...nu neticu, gan jau izies kā estiem un pavilksimies uz 2 miljardi euro.


es NETICU, ka zeme ir apaļa! Kā viņi austrālijā nenoveļas nost?

financenet.tvnet.lv...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. 9
  11. ...
  12. 41
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):