forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 41
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.12.12 18:49 labots
 citēt
GunarsII:Golus precīzi skaitīt apnika, bet izskatās, ka Fotoblogs ir nobalsojis PAR EIRO attiecībā gandrīz 3:1. Daži gan centīgi turpina sist pendeles un varbūt vēl ies aiz sētas izkauties....


Tas, ka tik daudz ir pretinieku, ir stipri pārspīlēts. Vakar pat Sastrēgumstundā, kur domāju zvanītāju vidū būs eiro pretinieku vairāk (to, kas grib referendumu par eiro), izrādījās mazākumā. Eiro piekritēji bija vairāk kā 2:1.
avatar
Publicēts: 13.12.12 18:54
 citēt
latam tomēr ir viena priekšrocība pret eiro : papīra banknošu lielums (nelielums) ir daudz ērtāks, kā eiro.... lielie eiro nomināli papīra formātā ir riktīgi palagi, salīdzinājumā ar LVL vai USD un nesalocīti standarta kabatas portfelī neietilpst...
f-foto - attīsti šo latu priekšrocību... vēl piemini, ka ozoli uz piečukiem izskatās daudz ritmiskāk kā Vašingtons uz dolāra un 100-latniekam faktiski visu vajadzēja melnbaltu, ne tikai Barona bārdu :)
avatar
Publicēts: 13.12.12 19:30
 citēt
"Kaut kā tā ir sanācis, ka daži gudri cilvēki dažreiz parunā un pēc tam tos pārējie citē no kapiem.

f-foto šo pārtulkot latviski varētu palūgt?
avatar
Publicēts: 13.12.12 19:48
 citēt
f-foto:

*) Kiprā ir eiro - un daudz krievu firmu, arī Latvijas krievu firmu. Eiro krievus ļoti labi pievelk. Bet bāleliņiem stāsta, ka krievam eiro neder, ka viņš alkst lata kā Kabanovs, vai grib graut banku sistēmu, kurā atrodas daudz krievu naudas.
Saite: www.db.lv...


Nu redz, pēc ilgas spiegšanas arī pats nonāci līdz galvenai priekšrocībai ieviešot Eiro! Krievija ir bandītiska valsts, no tās kapitāls bēg ar visiem spējīgākajiem cilvēkiem. Ja šeit būs Eiro (reāla stabilitāte kapitālam!) tas šeit dzīvos ļoti pat labi!

Ja nepamanīji, tad 2011-tajā gadā LAtvijā pēkšņi parādījās jauns uzņēmums, kas ir vislielākais Latvijā pēc apgrozījuma: www.pietiek.com...
avatar
Publicēts: 13.12.12 19:49
 citēt
vispār smalki, ja shitik viegli var pārdot ideju, ka sava valūta nav vajadzīga...tas laikam no tā ka vairums jau vairs netic ka iespejama normāla projekta-latvija menedzesana...skalji neviens nesaka bet galvenais par arguments, lai pashi ar latiem neko nevarētu sadirst:) nu tad nafig mūs tā valsts vispaar?
avatar
Publicēts: 13.12.12 19:55
 citēt
Starp citu šodien veikalā papētīju cenas- ir liela ticamība, ka pārejot uz eiro, cenas matemātiski saglabāsies, jo līdz pāriešanai tās būs tik tālu saceltas, ka pēc pārejas varēs pat nolaist uz leju :D...
... mani mīļie kāpostu tīteņi gada laikā par latu pieauguši... bet kāposti veikalā tai pašā cenā, ievestā gaļa bāzē tai pašā cenā... zivju izstrādājumi daudzi ir uz pusi dārgāki (slēpj cenas ar mazāku iepakojumu)... tāpēc droši uz eiro, un tikko Latvijā cenas būs salīdzināmas ar vienu valūtu pa visu eiropu, kaimiņi ieviesīs kārtību daudzās sfērās :D. Piem. kā uz šodienu igauņi un lietuvieši notur piena produktu cenas :D
avatar
Publicēts: 13.12.12 20:30
 citēt
nelaiķis Otto, reizēm pieminēja dažus vārdus ...
avatar
Publicēts: 13.12.12 20:31 labots
 citēt
RobertsJ:
GunarsII:Golus precīzi skaitīt apnika, bet izskatās, ka Fotoblogs ir nobalsojis PAR EIRO attiecībā gandrīz 3:1. Daži gan centīgi turpina sist pendeles un varbūt vēl ies aiz sētas izkauties....


Tas, ka tik daudz ir pretinieku, ir stipri pārspīlēts. Vakar pat Sastrēgumstundā, kur domāju zvanītāju vidū būs eiro pretinieku vairāk (to, kas grib referendumu par eiro), izrādījās mazākumā. Eiro piekritēji bija vairāk kā 2:1.

Sasmīdināji! Uz Sastrēgumstundu zvanītājam par to jāmaksā! Ja šeit vienam otram palagu driķētājam (daudzu dienu garumā) par to būtu jāmaksā pēc SMS tarifa, topiki būtu palikuši autora pārkairinātajā iztēlē. Fotoblogu, šķiet, izmanto kā tvaika spiediena drošības vārstu un lielisku treniņnometni demagoģiskas spriedelēšanas pieslīpēšanai:face-sad:.
avatar
Publicēts: 13.12.12 20:31
 citēt
f-foto:Latos būs tieši tādi paši kredītprocenti kā eiro! Ņemiet latos! Šie neparko! Vajagot tieši eiro, un lai sadalot summu tādās naudiņās, ko ērti būtu aiznest mājās skaidrā naudā - pārskaitīt, pasmaržot, padomāt, un pēc tam rīt, parīt iemaksāt darījuma kontā. Ja saproti manu ironiju.

Es Latvijas pienu pērku ne tikai par sterliņu mārciņām vien. Es to pērku arī pintēs. Tā vieglāk dzert pēcpusdienas tēju, svērtu uncēs. Isn't it charming, sweety, don't you find it lovely, eh? Bet visu citu pārtiku es vienmēr pērku, izbraucis uz Zviedriju. Tur pie reizes varu pieķert pirkumam klāt surstromming. Lai ir dzīvē asums.

Kaut ko jau esi sadzēries šovakar, ka tik durni runā?




Nekad latam un eiro nav bojuši vienādi kredītprocenti. Nedzen zosis ganos un cilvēks jau nedzīvo no maizes un piena vien, Kaut kas mugurā jāvelk, šmotkas ar kaut ko jāmazgā no kā pumpas bērniem nemetās, utt. Pārsvarā viss šis tad no manas puses tiek pirkts par eiro, eirozonas valstīs. Tāpēc mans "par" ir ļoti primitīvs. Slinkums konvertēt vislaiku un žēl procentus par to maksāt. :)
avatar
Publicēts: 13.12.12 20:38
 citēt
Haiduks:
... mani mīļie kāpostu tīteņi gada laikā par latu pieauguši...


Kādas šausmas, prāts atsakās jēgt! Haiduks ļoti stiprs savā ticībā mani apmeloja apgalvojot, ka es no mahīmas gaļas pārtiekot, bet pats pērk veikala kulinārijas pusfabrikātus?
Kā Tu zini, kas tajos kāpostu tīteņos samalts? A ja nu "čelovečina"? :) Ļaunas mēles melš, ka dažos kriminālām struktūrām piederošos gaļas pārstrādes uzņēmumos tieši sādi atbrīvojās no žmurikiem, kurus nekad neatrod... :D Haiduk, a ja nu Tu esi nabaga pazudušo advokātu apēdis? :D
avatar
Publicēts: 13.12.12 20:43
 citēt
Sapper:
Haiduks:
... mani mīļie kāpostu tīteņi gada laikā par latu pieauguši...


Kādas šausmas, prāts atsakās jēgt! Haiduks ļoti stiprs savā ticībā mani apmeloja apgalvojot, ka es no mahīmas gaļas pārtiekot, bet pats pērk veikala kulinārijas pusfabrikātus?
Kā Tu zini, kas tajos kāpostu tīteņos samalts? A ja nu "čelovečina"? :) Ļaunas mēles melš, ka dažos kriminālām struktūrām piederošos gaļas pārstrādes uzņēmumos tieši sādi atbrīvojās no žmurikiem, kurus nekad neatrod... :D Haiduk, a ja nu Tu esi nabaga pazudušo advokātu apēdis? :D


A es tieši Abdulmuslimovam piederošā RGK "Bērnu cīsiņus" šodien nopirku, rīt meitai brokastīs vārīšu. Tagad domāju - diez, tie no bērniem taisīti vai tomēr arī no advokātiem? :what:
avatar
Publicēts: 13.12.12 21:11 labots
 citēt
Nu tak... par mīlestību pašreiz nerunāsim.. Sulbi vispār ir mīlēt naudu. Bet tādi tagad laiki. Agrāk cilvēki mīlēja cilvēkus un lietoja lietas. tagad mīl lietas, bet lieto cilvēkus.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.12.12 21:16
 citēt
Sapper:
Haiduks:
... mani mīļie kāpostu tīteņi gada laikā par latu pieauguši...


Kādas šausmas, prāts atsakās jēgt! Haiduks ļoti stiprs savā ticībā mani apmeloja apgalvojot, ka es no mahīmas gaļas pārtiekot, bet pats pērk veikala kulinārijas pusfabrikātus?
Kā Tu zini, kas tajos kāpostu tīteņos samalts? A ja nu "čelovečina"? :) Ļaunas mēles melš, ka dažos kriminālām struktūrām piederošos gaļas pārstrādes uzņēmumos tieši sādi atbrīvojās no žmurikiem, kurus nekad neatrod... :D Haiduk, a ja nu Tu esi nabaga pazudušo advokātu apēdis? :D


:D labam vēderam pat advokāts neskādēs :P
Par šito- "Haiduks ļoti stiprs savā ticībā mani apmeloja apgalvojot, ka es no mahīmas gaļas pārtiekot,", viens no mums ir konusā, un liekas, ka ne es :D, tātad, kas paliek??? Var jaf būt, ka galīgāķitē esmu sācis ne savus vārdus lietot... bet pēdejo reizi, kad biju ķitē neatceros... :D
avatar
Publicēts: 13.12.12 22:06 labots
 citēt
Haiduks:
Par šito- "Haiduks ļoti stiprs savā ticībā mani apmeloja apgalvojot, ka es no mahīmas gaļas pārtiekot,", viens no mums ir konusā, un liekas, ka ne es :D, tātad, kas paliek??? Var jaf būt, ka galīgāķitē esmu sācis ne savus vārdus lietot... bet pēdejo reizi, kad biju ķitē neatceros... :D


Haiduks:

Un kas tev gadās ceļā, kad ieej Rimi, Maxsima un t.t. veikalos gaļas nodaļā? Ak jā, aizmirsu- tu jaf garšīgu ēdienu nekad neesi redzējis :D.


no šejienes Tavs citāts izkopēts www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 13.12.12 22:10
 citēt
f-foto > tu gadījumā nepiehaltūrē pie ušaka par tualetes papīra turētāju?
avatar
Publicēts: 13.12.12 22:27
 citēt
f-foto, necīnies, Tevi sakaus ar pieredzi. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 13.12.12 22:32
 citēt
Sapper:
Haiduks:
Par šito- "Haiduks ļoti stiprs savā ticībā mani apmeloja apgalvojot, ka es no mahīmas gaļas pārtiekot,", viens no mums ir konusā, un liekas, ka ne es :D, tātad, kas paliek??? Var jaf būt, ka galīgāķitē esmu sācis ne savus vārdus lietot... bet pēdejo reizi, kad biju ķitē neatceros... :D


Haiduks:

Un kas tev gadās ceļā, kad ieej Rimi, Maxsima un t.t. veikalos gaļas nodaļā? Ak jā, aizmirsu- tu jaf garšīgu ēdienu nekad neesi redzējis :D.


no šejienes Tavs citāts izkopēts [url=http://www.fotoblog.lv/forum/discussion/17756/7/20121221pasaules-gals-nlo-atlidos-atkal/


:D]http://www.fotoblog.lv/forum/discussion/17756/7/20121221pasaules-gals-nlo-atlidos-atkal/

:D[/url] tur arī šadi ir- "Starp citu Sapper, tu te tēlo tik gudru, kāpēc tevi neatrodu to 800 bagātāko cilvēku sarakstā???"
Bet nu dirsējs esi baigais... te ir mūsu teksti:
Haiduks:
Sapper:Tad kāpēc raksti, ka Ceplis atbilst "mūsdienu uzņēmējam" Tev laikam tikai krāpnieki un blēži ceļā būs trāpījušies, ja reiz tā vispārini. un pēc noklusējuma visus mūsdienu uzņēmējus uzskati par blēžiem un krāpniekiem. :)


Un kas tev gadās ceļā, kad ieej Rimi, Maxsima un t.t. veikalos gaļas nodaļā? Ak jā, aizmirsu- tu jaf garšīgu ēdienu nekad neesi redzējis :D.
Žāvētā gaļa, ieliec mājās ledusskapī , šī paliek slapja, ūdens tek ārā. Lau uztaisītu māksļigo svaru, piedzen ar sāls ūdeni :D... godīgi uzņēmēji??? vai ceplīši? Lai savas sojas desas arī sauc par Sojas desām, nevis par Doktordesu. Pie piena produktiem jaf nelielu kārtību ieviesa- ir krējums un krējumelis(krējumam līdzīgs izstrādājums)
avatar
Publicēts: 13.12.12 22:38
 citēt
P.s. Sapper, vēl neesi Bībeli klāt piecitējis , tad tu panāktu augstāko ticamības pakāpi :D
avatar
Publicēts: 13.12.12 22:41
 citēt
negatIvs:vispār, interesants fotogrāfs

[url=http://www.google.lv/search?q=jaromir+funke+photo&hl=lv&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=fdbJUN6UI8vb4QS09oHQDQ&ved=0CCYQsAQ&biw=1440&bih=805

]http://www.google.lv/search?q=jaromir+funke+photo&hl=lv&tbo=u&tbm=isch&source=univ&sa=X&ei=fdbJUN6UI8vb4QS09oHQDQ&ved=0CCYQsAQ&biw=1440&bih=805
[/url] Zini, tā bilde, kur gludeklim darba virsmā naglas piemontētas, aizveda mani patālā pagātnē, 56-tajā gadā. Skolā, bijusī vācu muižnieku trīsstāvu ligzda, bijām pasākuši slidināties pa augsto trepju margām. Vienu dienu pirmais braucējs, trepju galā ticis ,sāk nejauki vaimanāt. Skatāmies - bikses (tās tika pirktas vairākiem gadiem) pušu, kājā gara, asiņojoša rēta. Skolas direktors bija uzdevis trepju margās sadzīt nagliņas. Ārā atstājot kādus piecus milimetrus.
avatar
Publicēts: 13.12.12 23:05
 citēt
f-foto > ir redzams, ka tu esi pret... pret visu... pret eiro, pret valdību, pret latviešu valodu un latviešu tautas pašnoteikšanos, pret sakarīgiem cilvēkiem, pret visu loģisko, skaidro un saprotamo... es tev jau uzdevu jautāumu - ja tu esi pret visu, vai ir vismaz kaut kas, par ko tu esi - par ? vai ir gaisma tava pesimistiskā tuneļa galā?
avatar
Publicēts: 13.12.12 23:37 labots
 citēt
f-foto:

Vispār, Sapper, vai tev nešķiet, ka pēdējā laikā daudz vīru ar vīriem sākuši saiet kopā? Pat ziepes un pirti vairs nevajag!


Man liekas, ka viss ir daudz vienkāršāk, teksti vairāk liecina par tipisku anālās fiksācijas gadījumu :)
avatar
Publicēts: 13.12.12 23:38 labots
 citēt
f-foto, paldies! Ar vienu teicienu - par patīkamajām lietuviešu māsām iedzini mani dziļā nostaļģijā. Pat desmitiem gadus vecus dipiņus atraku, projektorā saliku, to dienu muzonu uzliku. Tā sagadījās, ka trīs gadus bija jādien Alitā (Alytus). Iecerētā, izrādījās, ir Panevēžā dzimusi. Tā līdz astoņdesmitajiem, regulāri tur viesojamies. Uz slaveno Panevēžas teātri gājām. Vislabāk patika pavasaros - pa ziemu dažas dienas atstrādājām, un kā uz 1-mo maiju aizbraucām, tā pēc 9-tā. patīkami atpūtušies atgriezāmies.:face-grin:
Pa kalniem klejot sākām pēc Kaukāza apciemojuma. Laikam - kalni paņēma (kā tur Visockis dziedāja - par kalniem skaistāki var būt tikai kalni). Un tā gadus desmit. Darbabiedri dārziņos zemes gabalus ņēma, vasarnīciņas būvēja, mēs - uz močiem, un kalnos. Protams, ne jau vecpuišu ballītes variantā. Tikai ar savām otrajām pusītēm, jaunie - ar draudzenītēm.:face-wink:
Tas,ko esam redzējuši, piedzīvojuši, ir mūsu. Tāpat kā jebkas, ko zinām. Un neviena valdība, nekāda krīze to nevar atņemt.
avatar
Publicēts: 13.12.12 23:53 labots
 citēt
f-foto:
swenorue:f-foto > tu gadījumā nepiehaltūrē pie ušaka par tualetes papīra turētāju?


Iztulko šo latviski, lūdzu, tad atbildēšu. Kas ir ušaks?


Ušaks ir uzšāvējs. :D

F-Foto, kamēr eiro nav ieviests, atradu reālas atlaides kur latus investēt. Vari arī savējiem ieteikt, tiem varbūt pat nebūs nekas jāmaina: www.autonews.ru...

Atlaides ir pavisam reālas!
avatar
Publicēts: 13.12.12 23:59 labots
 citēt
Haiduk, nu re viss nostājās savās vietās. Es velti lauzīju galvu, kā cilvēks, kas apgalvo, ka otrs neko garšīgu dzīvē nav ēdis, tik labi pazīst lielveikalu pārtikas tehnoloģijas ar visu gaļas slapjumu ledusskapī un tik ļoti "mīl" pusfabrikātu kāpostu tīteņus. Beidzot sapratu. Tev tiešām ir pilnīga taisnība, pēc Tavas mērauklas es dzīvē neko garšīgu neesmu ēdis. Pie tā arī paliekam.

P.S. Nepagrūtinies ar sevis citēšanu, visi jau vienreiz izlasīja un ļoti labi atcerās, ka es esmu idiots, jo neesmu kaut kādā tur 800 bagātnieku sarakstā. Domā, ja to atkārtosi vairāks reizes, izdosies pacelt sev pašapziņu? ,
avatar
Publicēts: 14.12.12 00:20
 citēt
Labs portāls. Labi var pakasīties.
avatar
Publicēts: 14.12.12 07:42
 citēt
Cik nu pēc aptaujas atbalsta vai neatbalsts eira ieviešanu tas ir viena lieta, bet katrs LV iedzīvotājs kurš to atbalsta nevar sevi saukt par patriotu, jo nacionālās valūtas zaudēšana ir ari daļēji valstiskuma zaudēšana, un eira atbalstīšana ir valsts nodevība.
avatar
Publicēts: 14.12.12 09:08 labots
 citēt
chukmasoff_f:Cik nu pēc aptaujas atbalsta vai neatbalsts eira ieviešanu tas ir viena lieta, bet katrs LV iedzīvotājs kurš to atbalsta nevar sevi saukt par patriotu, jo nacionālās valūtas zaudēšana ir ari daļēji valstiskuma zaudēšana, un eira atbalstīšana ir valsts nodevība.

Te nu būtu jāpiekrīt. Valsts nodevība rēgs nāk līdzi Brīvvalstij kopš / pirms tās pasludināšanas brīža. 1)D.I. vadītā kampaņa "NĒ METRO!" 2)Valsts "Monopola" (tā no caru laikiem saucās valsts ražots un tirgots degvīns) iztirgošana dažādām jaunkūlām un ādažiem. 3)ārvalstu banku interešu stādīšana (valsts līmenī) par Latvijas Valsts banku, kliedzošs kontroles trūkums par bankām vispār. Ja esmu sajaucis hronoloģisko kārtību, tas būtību nemaina. Vilkaču sagrābto Valsts īpašumu iztirgošanu ārzemju kapitāliem apnicis pieminēt. Smieklīgi, presē ziņo - krievu kapitāls intensīvi uzpērk ražotnes, kā piemēru minot Šķēļu (tur abi labi, bāz tik maisā) īpašumus. Tipiskākā demagoģija - jaukt cēloņus ar sekām, un mazliet piemelot. Par tematu: ta būs tas eiro Latvijā. Tikpat droši, kā tas, ka diezgan drīz būs pavasaris. Mazliet agrāk vai krietni vēlāk, bet būs. Mūsu debates varētu salīdzināt ar strīdēšanos - pēc mistiskā 21.12.2012 būs jaunais, 2013 gads vai nebūs. Varam tikai minēt, kam un cik lielā mērā tas būs labāk, cik lielai mazāk pārtikušo daļai vienaldzīgi vai sliktāk. Pārāk maz uzticamas informācijas, lai neteiktu vairāk.
avatar
Publicēts: 14.12.12 10:09
 citēt
Paklausoties šodien no rīta Sandru Kalnieti palika bēdīgi,ka lielais vairums cilvēku šīs muļķības uztver nopietni.
avatar
Publicēts: 14.12.12 10:14
 citēt
f-foto:šo cilvēku nauda, ko tie laiž apgrozībā Latvijā

Visār jau, tās ir Latvijas Bankas monopoltiesības, un par to neievērošanu draud kriminālatbildība.
avatar
Publicēts: 14.12.12 10:50
 citēt
www.tvnet.lv...

ja paliks lats, tad nākotnē to izmantos tikai pensiju aprēķiniem... izmaksām nē, tikai aprēķiniem, jo izmaksāt jau nebūs ko, jo pelnītāji te nepaliks, tikai tērētāji...
cilvēki ir mantkārīgas būtnes un latvieši šajā sakarā ne ar ko neizceļas ... latvieši kā nācija savā teritorijā varēja pastāvēt tikai pie svešvarām, kuras neļāva brīvi pārvietoties... tagad, kad ierobežojumi ir atcelti, lielākā daļa agrāk vai vēlāk aizmigrēs uz valstīm, kur minimālā alga būs kaut vai tikai par piekto daļu lielāka... tādi nu esam, ka savs vēders ir tuvāks par tādām netaustāmām lietām, kā nācijas apziņa vai patriotisms... vienīgas, kas nomierina, ir tas, ka visa pasaule, izņemot noslēgtās ziemeļkoreju un kubu, ir tāda pati un ja mums te būtu labas algas, tad puse no skolniekiem būtu ar tumšu ādas krāsu...

tāpēc es jau laicīgi gribu eiro
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:00
 citēt
Jolan:Paklausoties šodien no rīta Sandru Kalnieti palika bēdīgi,ka lielais vairums cilvēku šīs muļķības uztver nopietni.


lielais vairums cilvēku ir pāķi, kuri neredz tālāk par savu pagalmu ...
lielais vairums savā aizspeķotajā atmiņā sen ir aizmirsuši, ka 1940.gadā latu pret rubli nomainīja tikai ar dažu tanku palīdzību
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:02
 citēt
swenorue:www.tvnet.lv...

ja paliks lats, tad nākotnē to izmantos tikai pensiju aprēķiniem... izmaksām nē, tikai aprēķiniem, jo izmaksāt jau nebūs ko, jo pelnītāji te nepaliks, tikai tērētāji...
cilvēki ir mantkārīgas būtnes un latvieši šajā sakarā ne ar ko neizceļas ... latvieši kā nācija savā teritorijā varēja pastāvēt tikai pie svešvarām, kuras neļāva brīvi pārvietoties... tagad, kad ierobežojumi ir atcelti, lielākā daļa agrāk vai vēlāk aizmigrēs uz valstīm, kur minimālā alga būs kaut vai tikai par piekto daļu lielāka... tādi nu esam, ka savs vēders ir tuvāks par tādām netaustāmām lietām, kā nācijas apziņa vai patriotisms... vienīgas, kas nomierina, ir tas, ka visa pasaule, izņemot noslēgtās ziemeļkoreju un kubu, ir tāda pati un ja mums te būtu labas algas, tad puse no skolniekiem būtu ar tumšu ādas krāsu...

tāpēc es jau laicīgi gribu eiro


...nav vieglāk Tev braukt dzīvot tur kur ir jau EUR.Nez kāpēc ja krievs grib krievu val. vai rubli mēs viņu sūtam uz valsti kur tas jau ir,bet ja letiņš grib tad ...Neliekas jocīgi??
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:05
 citēt
smartins:Iespēja atturēties netiek izskatīta? :what:

Vienīgais iemesls, kāpēc man Lati patīk labāk par Ērikiem, ir tas, ka visas banknotes ir viena izmēra :)


Tu vari uzrakstīt autoram: "Iepūt man" :face-grin:
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:07
 citēt
swenorue:
Jolan:Paklausoties šodien no rīta Sandru Kalnieti palika bēdīgi,ka lielais vairums cilvēku šīs muļķības uztver nopietni.


lielais vairums cilvēku ir pāķi, kuri neredz tālāk par savu pagalmu ...
lielais vairums savā aizspeķotajā atmiņā sen ir aizmirsuši, ka 1940.gadā latu pret rubli nomainīja tikai ar dažu tanku palīdzību


...mēģini saprast(ja ir ar ko),ka tagad nav 1940 un uz šodienu šādi scenāriji nav realizējami.
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:18
 citēt
Jolan:
swenorue:
lielais vairums cilvēku ir pāķi, kuri neredz tālāk par savu pagalmu ...
lielais vairums savā aizspeķotajā atmiņā sen ir aizmirsuši, ka 1940.gadā latu pret rubli nomainīja tikai ar dažu tanku palīdzību


...mēģini saprast(ja ir ar ko),ka tagad nav 1940 un uz šodienu šādi scenāriji nav realizējami.


tu tiešām laikam tālāk par savu pagastu neredzi... nupat 2008-jā Gruzijai ar tanku palīdzību atņēma 2 autonomos rajonus, bet šo faktu laikam esi klausījies tikai krievu versijā... Latvijā gan tanki nebūs vajadzīgi, jo te pietiks ar Pirmo Baltijas Kanālu un Ušakova brīvbiļetēm tramvajā, lai jau pēc 10 gadiem vēlēšanās uzvarētu SC un tam sekotu brīvprātīga pievienošanās NVS
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:19
 citēt
Ja Tu lietotu apgrzīt, tad nebūtu nekādu problēmu - nauda ienāk, nauda aiziet.
Tu lieto "laist apgrozībā", un ar to, kā reiz, nodarbojas Latvijas Banka. www.bank.lv...
Latvijas Banka laiž apgrozībā naudu ar Latvijas kredītiestāžu starpniecību, un tieši tās, ņemot vērā savu klientu pieprasījumu (iedzīvotāji caur bankomātiem, veikali u.tml) izvēlas banknošu un monētu nominālvērtību. Tas ir, apgrozībā nonāk tās naudas zīmes, kurām priekšroku dod noguldītāji, firmas, valsts iestādes u.c. banku klienti.
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:21
 citēt
swenorue:
Jolan:
...mēģini saprast(ja ir ar ko),ka tagad nav 1940 un uz šodienu šādi scenāriji nav realizējami.


tu tiešām laikam tālāk par savu pagastu neredzi... nupat 2008-jā Gruzijai ar tanku palīdzību atņēma 2 autonomos rajonus, bet šo faktu laikam esi klausījies tikai krievu versijā... Latvijā gan tanki nebūs vajadzīgi, jo te pietiks ar Pirmo Baltijas Kanālu un Ušakova brīvbiļetēm tramvajā, lai jau pēc 10 gadiem vēlēšanās uzvarētu SC un tam sekotu brīvprātīga pievienošanās NVS


...pēc šāda piemēra te pat nav ko diskutēt.Kāmēr Latvijā šādu "tirliķu" būs daudz tikmēr Kalnietes teksti aizsies uz Urāāāāāā
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:23 labots
 citēt
f-foto:Mazākums, kas savtīgu mērķu dēļ atbalsta eiro ieviešanu Latvijā 2014. gadā, ir eirodemagogi, kuri neredz tālāk par saviem ārzemju braucieniem vai darbu Briselē.

Šī mazākuma lielākais vairums mēģina panākt, ka 2014. gadā latu pret eiro nomainīs tikai uz iedzīvotāju vidū nepopulāru atsevišķu politiķu apgalvojumu un kārtējo tukšo solījumu pamata.


Lūdzu atsaucītes izceltajiem vārdiem. Akadēmiskā darbā šāds teikums bez atsaucēm uz pierādījumiem būtu apkaunojošs.
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:24
 citēt
Tas ir tautas kārtējais stulbums! Noticēs pasakām un atkal aplauzīsies, lai ir par ko žēloties :D Tādi nu tie viegli ietekmējamie latvieši ir! :cry:
avatar
Publicēts: 14.12.12 11:28
 citēt
Te ir Fotoblog nevis kaut kāda Saeimas apspriežu zāle. Ieteiktu autoram diskutēt par šiem un citiem mēsliem,kas ir sasāpējuši sirsniņā kaut kur citur!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 41
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):