forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.01.13 20:10 labots
 citēt
GunarsII:
Elmarss:
Izdzer, puis, savu lēto viņķeli, Un esi laimīgs.... Godam nopelnīji.:face-wink:

Kaut ka neatceros, ka būtu ticis Tev par puisi. Bet riešana Tev labi padodas, var pat teikt, "ārpus konkurences"...

Vajadzīgi tādi, ka tu kā zaķim stopsignāls... :face-grin:
P.S.
Pat nerunāju, ko vēsture saka par tādiem kirhenšteiniem, kā tu.....:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.13 20:11
 citēt
GunarsII: ..un kur būsim atsakoties no Eiro?..


Marš uz fāterlandi pēc briseles kāpostiem!!! Par spīti visādiem Latvijas un LATA kapračiem Latvijā vēl aizvien ir LATS, tā kā no nekāda EURO mums nav jāatsakās..
avatar
Publicēts: 20.01.13 20:40
 citēt
Elmarss:
GunarsII: www.youtube.com...
Ar frāzi "TĀ SAUCAMIE neatkarības gadi" jau gandrīz viss bija pateikts. Bet tēma bija latvieši/krievi, pa manam parādīja tikai pusi- "par ko cienīt latviešus".... (klipa garums 2:44)

P.S. Mazliet riskēšu ka kādu "birku" man atkal piekarinās, bet esmu noērojis, ka personīgā pieredze Blogā tomēr ir cieņā. Partijās nesastāvu, bet pirms TĀS Latvijas PSR Augstākās Padomes vēlēšanām, kas pieņēma neatkarības deklarāciju pēc darba negāju vis uz mājām, bet, tāpat kā daudzi mani kolēģi, staigāju pa Ķengaraga daudzdzīvokļu namiem, aģitēdams par Tautas fronti. Kopumā apmeklēju vairākus simtus dzīvokļu, pamatā ar krieviski runājošiem iedzīvotājiem un stāstīju elementāras lietas - to, ka Latvijas valsts jau kādreiz ir bijusi, ka dzīves līmenis tajā bija augstāks nekā tajā pat laikā PSRS, ka inkorporācija PSRS bija piespiedu, ka neatkarība valsts attīstībai būs labāka par verdzību. Kopumā sastapos ar sapratni, pa durvīm tiku izmests tikai pāris reižu un pa purnu arī nedabūju. Savā dzīvesvietā brīvdienās darīju to pašu. Tur pārsvarā pie "iezemiešiem", paldies dievam, ne pārāk bieži, pavīdēja uzskats, ka uz tām vēlēšanām iet nevajag, jo ja mēs iesim, tad netieši atzīsim Latvijas inkorporācijas PSRS likumību jeb leģitimitāti.
Tagad, pret Eiro, ja skatāmies Saeimā ir līdzīgas grupas - lata aizstāvju grupā ir SC un jau uzpeldēja "piecīši" no NA. Kur mēs būtu, ja toreiz neietu uz vēlēšanām, un kur būsim atsakoties no Eiro? Nezinu, Ekoist, nezinu kā Tev, bet kad ekrānā tas zēns izrunā frāzi "tā saucamie neatkarības gadi", mani pārņem diezgan bagātīga jūtu gamma.

Izdzer, puis, savu lēto viņķeli, Un esi laimīgs.... Godam nopelnīji.:face-wink:


Uzkrītoši bieži piesauc alko- tad saskābis šņabis (vot izdomāt :D), te lētie vīni, UN VISAM pāri negaistošs īgnums. Raksturīgas pazīmes alkoholiķim.

Nu vispār jau šādi indivīdi padara labu darbu, kādam jābūt kas izsit no ierastrās komforta zonas, tā teikt dzīvāka tā diskusija top :D
Tāpēc man šī vietne patīk!
P.S. minēji ka šeit ir miskaste, tad kamdēļ esi tik nadzīgs bāzst tur savu degunu? :D
avatar
Publicēts: 20.01.13 20:46 labots
 citēt
rg_:
Elmarss:
Izdzer, puis, savu lēto viņķeli, Un esi laimīgs.... Godam nopelnīji.:face-wink:


Uzkrītoši bieži piesauc alko- tad saskābis šņabis (vot izdomāt :D), te lētie vīni, UN VISAM pāri negaistošs īgnums. Raksturīgas pazīmes alkoholiķim.

Nu vispār jau šādi indivīdi padara labu darbu, kādam jābūt kas izsit no ierastrās komforta zonas, tā teikt dzīvāka tā diskusija top :D
Tāpēc man šī vietne patīk!
P.S. minēji ka šeit ir miskaste, tad kamdēļ esi tik nadzīgs bāzst tur savu degunu? :D

Par lietu runāju, tas lētais viņķelis personāžam avatarā... Par skābo šnabi, tak pašsaprotami... Par tevi ar viss skaidrs, muguriņa lokana, pat pārlieku, un kaklakungu nevar atrast.... Lai veicas meklējumos.:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.01.13 21:07
 citēt
Elmarss:
rg_:
Uzkrītoši bieži piesauc alko- tad saskābis šņabis (vot izdomāt :D), te lētie vīni, UN VISAM pāri negaistošs īgnums. Raksturīgas pazīmes alkoholiķim.

Nu vispār jau šādi indivīdi padara labu darbu, kādam jābūt kas izsit no ierastrās komforta zonas, tā teikt dzīvāka tā diskusija top :D
Tāpēc man šī vietne patīk!
P.S. minēji ka šeit ir miskaste, tad kamdēļ esi tik nadzīgs bāzst tur savu degunu? :D

Par lietu runāju, tas lētais viņķelis personāžam avatarā... Par skābo šnabi, tak pašsaprotami... Par tevi ar viss skaidrs, muguriņa lokana, pat pārlieku, un kaklakungu nevar atrast.... Lai veicas meklējumos.:face-grin:


:D takš zināju ka sūdam pieskarties nedrīkst... :D :D
Nu padomā pats: tas taču pēc noklusējuma skaidrs, ka normāls un garīgi vesels cilvēks negrib būt par vergu, vai kangaru, nerunāju par īpašas misijas apsēstiem.
Nedomāju, ka visi kas iestājas par euro alkst sava kaklakungu. Viņiem vienkārši ir cita argumentācija un saprašana kāpēc mums tas euro ir jāpieņem...
avatar
Publicēts: 20.01.13 21:32
 citēt
Kā patīk man intelekta giganti, kam " sūdi, nahuj, un citas augstas matērijas" ir ikdiena... Pats tālāk par Raini, Gēti, Šilleru neesmu ticis, varbūt nākamajā dzīvē labošos...
Cienītais, jevriku "atbalsta" zonderkomandā iesaukums.. Prasības nekādas, vien intelekts kā cirvim, varbūt mēģiniet pieteikties?:face-smile: Veiksmi politiskajā karjerā, neļaujiet "talantam" zust nebūtībā.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.13 21:41
 citēt
Elmarss:Kā patīk man intelekta giganti, kam " sūdi, nahuj, un citas augstas matērijas" ir ikdiena... Pats tālāk par Raini, Gēti, Šilleru neesmu ticis, varbūt nākamajā dzīvē labošos...
Cienītais, jevriku "atbalsta" zonderkomandā iesaukums.. Prasības nekādas, vien intelekts kā cirvim, varbūt mēģiniet pieteikties?:face-smile: Veiksmi politiskajā karjerā, neļaujiet "talantam" zust nebūtībā.:face-smile:


nekur tālāk pavirzījies neesi zinādams Gēti/Šilleru, izskatās ka lapas esi pārlasījis pa diognāli :)
avatar
Publicēts: 20.01.13 21:44
 citēt
GunarsII:
ekoists:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r1p-pn3J9Mc

www.youtube.com...
Ar frāzi "TĀ SAUCAMIE neatkarības gadi" jau gandrīz viss bija pateikts. Bet tēma bija latvieši/krievi, pa manam parādīja tikai pusi- "par ko cienīt latviešus".... (klipa garums 2:44)

P.S. Mazliet riskēšu ka kādu "birku" man atkal piekarinās, bet esmu novērojis, ka personīgā pieredze Blogā tomēr ir cieņā. Partijās nesastāvu, bet pirms TĀS Latvijas PSR Augstākās Padomes vēlēšanām, kas pieņēma neatkarības deklarāciju pēc darba negāju vis uz mājām, bet, tāpat kā daudzi mani kolēģi, staigāju pa Ķengaraga daudzdzīvokļu namiem, aģitēdams par Tautas fronti. Kopumā apmeklēju vairākus simtus dzīvokļu, pamatā ar krieviski runājošiem iedzīvotājiem un stāstīju elementāras lietas - to, ka Latvijas valsts jau kādreiz ir bijusi, ka dzīves līmenis tajā bija augstāks nekā tajā pat laikā PSRS, ka inkorporācija PSRS bija piespiedu, ka neatkarība valsts attīstībai būs labāka par verdzību. Kopumā sastapos ar sapratni, pa durvīm tiku izmests tikai pāris reižu un pa purnu arī nedabūju. Savā dzīvesvietā brīvdienās darīju to pašu. Tur pārsvarā pie "iezemiešiem", paldies dievam, ne pārāk bieži, pavīdēja uzskats, ka uz tām vēlēšanām iet nevajag, jo ja mēs iesim, tad netieši atzīsim Latvijas inkorporācijas PSRS likumību jeb leģitimitāti.
Tagad, pret Eiro, ja skatāmies Saeimā ir līdzīgas grupas - lata aizstāvju grupā ir SC un jau uzpeldēja "piecīši" no NA. Kur mēs būtu, ja toreiz neietu uz vēlēšanām, un kur būsim atsakoties no Eiro? Nezinu, Ekoist, kā Tev, bet kad ekrānā tas zēns ar vieglu ironiju izrunā frāzi "tā saucamie neatkarības gadi", mani pārņem diezgan bagātīga jūtu gamma.

Tas puisis jau sen pirms Tevis daudz ko darīja neatkarības labā.
avatar
Publicēts: 20.01.13 21:44
 citēt
garigi vesels jau negrib, tachu pieredze rada, ka propoganda strada perfekti...lops paliek lops.

PRET EIRO IR TIKAI KABANOVS
MUMS IR JABUT KODOLA VALSTIJ
ATSAKOTIES NO EIRO NONAKSIM KRIEVIJAS IETEKME
EIRO TA IR STABILITATE
PROGRESIVIE UN IZGLITOTIE IZVELAS EIRO
EIRO TAS IR DARBAVIETAS
avatar
Publicēts: 20.01.13 22:04
 citēt
Pa punktiem
Pret eiro nav tikai viens Kabanovs.Es pazīstu vēl daudzus.
Arī kodolā esot mēs būsim sīkie,kurus drāzīs lielie.
Krievijas ietekmē mēs ēsam un būsim ar vai bez eiro.Papētiet jaunāko miljonāru sarakstu!
Stabili augstas visas administratīvās un ražošanas izmaksas.Arī dēļ stulbām regulām.
Par progresīviem,jauniem un izglītotiem ļaudīm-tas ir pilnīgs mīts pretinieku nomelnošanai un pazemošanai.
Jaunas darbavietas būs ar lāpstu asfalta ieklāšanas darbos.Ne kabinetos.:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.01.13 22:25
 citēt
viecha:Pa punktiem

Par progresīviem,jauniem un izglītotiem ļaudīm-tas ir pilnīgs mīts pretinieku nomelnošanai un pazemošanai.


Nu tu tā vēlies domāt ka pazemošanai, man vairāk domāt ka neveikli pateikts, vai provokācija :). katrā ziņā pievienojos tevis sacītajam. Stulbi ir teikt, ka euro skeptiķi ir mazizglītotāki. personiskā pieredze ir cita.
Pārējam imgfoto sacītajam(vēl pirmo apgalvojumu ignorējot) noteikti piekrītu.
avatar
Publicēts: 20.01.13 22:37
 citēt
Elmarss:
Par lietu runāju, tas lētais viņķelis personāžam avatarā...

Tas par mani. Bet kur tas viņķelis? Un Tu vēl cenu saskatīji?
avatar
Publicēts: 21.01.13 00:01 labots
 citēt
Citagaisma:
GunarsII: ..un kur būsim atsakoties no Eiro?..


Marš uz fāterlandi pēc briseles kāpostiem!!! Par spīti visādiem Latvijas un LATA kapračiem Latvijā vēl aizvien ir LATS, tā kā no nekāda EURO mums nav jāatsakās..


Kārtīgi Latvijas un LATA patrioti 2014.gada 1.janvāri sagaida ar Latiem kabatās. Neviens ar varu viņus mainīt SAVUS LATUS pret EIRO nespiež. Viņi pat var izveidot pārtikas veikaliņus, kuros pieņem tikai Latus. Nosaukt šo veikaliņu ķēdi SIA "Nēeiro" un nepieņemt tur eiro.

Kas īstam patriotam būtu jau šobrīd jāsāk darīt?

Jākrāj latus!

Un tad tiem eiro piekritējiem jāparāda, ka viņi var pārdoties kangariem un saliekt muguriņu, bet mēs, īstenie patrioti turamies pie SAVA LATA. Un ja kārtīgi turēsieties, tad tā tas arī būs. Eiro taču drīz vien sabruks, Zviedru bankām ies gar degunu jūsu noguldījumi (iespējams Jūs varētu izveidot arī a/s "LatuBanka".

A?
avatar
Publicēts: 21.01.13 00:12
 citēt
talavietis:

Un katreiz, kad es redzu jaunās māmiņas ar maziem bērniem lidmašīnā, es saprotu, ka tās esam zaudējuši, jo ir aizprecējušās prom svešās tautās. ..



Ko tur lai padara, ka esam auguši reģionā, kur pēdējo simtiņu gadu laikā vīriešu cilvēka noslaktēšanas aktivitātes bija pārmērīgi aktīvas. Tas radīja mātīšu konkurenci par tēviņiem, attiecīgi mātītes konkurences ciņā uzlabojās, tēviņi degradējās. Degradācijas procesā vēl daļa no tiem pašiem aiziet bojā. Mātītes vairs nav dzimtcilvēki, tās migrē uz turieni, kur pieejami labākas raudzes tēviņi. Turklāt tās savas kvalitātes šo simtiņu gadu laikā ir brangi uzlabojušas - gan šeptēt mājas darbus, gan arī vizuāli izkonkurēt rietumvalstu degradētās mātītes, nocelt tām pa kādam labākam tēviņam. Pat vienam no pasaules bagātākajiem cilvēkiem Vorenam Bafetam sieva ir latviete - Astrīda.




te būs viena no bēdām, kura šobrīd visaktuālākā ir Kanādā... bet arī mums tas jauniešu izbraukšanas dēļ drīz būs sāpīgs spēriens, ja vien neiebrauks jauni "vergi" no kaut kurienes.

http://ec.europa.eu/economy_finance/structural_reforms/ageing/index_lv.htm


Tā nav bēda.
Ja mēs nebūtu iestājušies ES, šeit vispār būtu pilnīgs tuksnesis - būtu aizbraukuši pulka vairāk cilvēku. Attiecīgi ir ieteicams nomainīt plati - pateicoties ES latvieši dzīvo Latvijā! :)
avatar
Publicēts: 21.01.13 08:14
 citēt
Vaards, paskaidro, kā praktiski tas būtu izdarāms, ko tu tikko raksti?
avatar
Publicēts: 21.01.13 09:01
 citēt
Vaards:
Ja mēs nebūtu iestājušies ES, šeit vispār būtu pilnīgs tuksnesis - būtu aizbraukuši pulka vairāk cilvēku. Attiecīgi ir ieteicams nomainīt plati - pateicoties ES latvieši dzīvo Latvijā! :)


Šādas frāzes ir tikpat patiesas, kā tas, ka ja tantei būtu riteņi tā būtu trolejbuss.
avatar
Publicēts: 21.01.13 11:03
 citēt
Vaards, tādi spēcīgi teksti vienā laidā! +++
avatar
Publicēts: 21.01.13 11:31
 citēt
Citagaisma:
Šādas frāzes ir tikpat patiesas, kā tas, ka ja tantei būtu riteņi tā būtu trolejbuss.

Šo drīzāk var teikt par skeptiķu pieņēmumiem un deklarētajām pusnepatiesībām.

Vakar pa rokai patrāpījās viens sieviešu žurnāls, kur izlasīju latvietes tāstu par kāzām Norvēģijā, precīzāk, par savstarpējām attiecībām turienes cilvēku starpā. Jau no bērnības visam cauri vijas ciets pragmatisms, līdzīgi kā ebrejiem un citām tautām. Latviešiem toties vairāk ir emocionālais aspekts it visā. Ja tā paskatās, tad lielākā daļa "veiksmīgo" valstu izceļas ar pragmatisku domāšanu - un tai jāsākas indivīda līmenī.

Eiro sakarā der atcerēties, ka mēs esam tāda pati eirozona, un kā ES valsts nesam savu ināmu atbildību. Ja tagad Eiro kaut nedaudz tieks tabilizēts, tad tieši mūsu pēdējā brīža "Nē!" būtu ārkārtīgi negatīvs signāls uz āru no ES - gan par mums, gan par Eirozonu.
Ir brīži, kad pakāpties maliņā un pavērot no malas, lai citi iet pa priekšu, vienkārši nav iespējams - igauņi jau aizgāja un kaut kā nedzird, ka kronas pa kluso drukātu...
avatar
Publicēts: 21.01.13 11:31 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 21.01.13 11:40
 citēt
GunarsII:Vaards, tādi spēcīgi teksti vienā laidā! +++


===============

Vaards ir spēcīgs aizstāvis jebkura pozīcijā, pat ja vajadzētu Staļinu aizstāvēt :D reizēm pat viņš ir demogogs un uzmet malciņu, lai būtu jautrāk..
Bet par darba spēka aizplūšanu nepiekrītu, jo tādas masas nekad neaizbrauktu, ja valsts pārvalde būtu par gramu caurspīdīgāka un godīgāka. Blakus mums uz vienas starta līnijas bija arī Igaunija, gan jau arī tur kāda "Astrīda" kaut kur aizprecējusies, bet tas tak ir jebkurā valstī. man kolēģis ir vācietis, kurš aizprecējies Zviedrijā un tak atpakaļ uz Vāciju nebrauks, tas loģiski, bet ne jau tik masveidīgi, ka valsti pamet veseliem ciematiem. paskatoties ārpus Rīgas vairs uzņēmējiem nav kur ņemt strādniekus. tā kā vienīgais loģiskais risinājums ir ievest lēto darbaspēku. Vienalga, būs tie filipīnieši, kuri jau strādā man zināmā transporta firmā, jeb tie būs baltkrievi, kuriem reiz pavērs robežas.
Kas attiecas uz mani pirms un pēc iestāšanās ES, tad varu atbildēt gaužām vienkārši- pirms iestāšanās biju jau sen izstrādājies Rietumos un attīstījis savu nodarbi LV. Man vairs nevajadzēja kakla kungus, biju nodrošinājies ar darbu, ar normālu iztiku, bet iestāšanās ES man piegrieza skābekli, jo es vairs pašreizējā statusā nevarēju izpildīt prasības, kaut arī pirms tam viss bija legāli, ar atļaujām, ar VID papīriem. Tā es vēl kādu laiku paslapstījos un beidzu. Aizdevos atkal uz Rietumiem. Man maksā pieklājīgu algu,mani novērtē mans darba devējs un it kā viss forši... tikai LV pamest es negribu, kaut arī man pieraksts Zviedrijā, ID nummurs un varētu dzīvot bez bēdu, un lai Latvijā brauc filipīnieši, dibina jaunu kārtību.
ES lika daudziem pievērt savas ražotnes vai retrukturēties... cūkas kaut laucinieks bija spiests vest uz 80 km attālo kautuvi, jo sertifikātu dabūt nebija iespējams, birokrātijas un neiespējamo prasību dēļ. Iespējams, ka tā ir vienkārši `mūsu pašu tautiešu pārcentība, bet vakareuropā vēl joprojām kūtsgalā ir konservu cehs un nekādu ūberkruto prasību tur nav. Ja pirms tam to cūku drīkstēja vest traktora piekabē, tad tagad tai bez maz vai jānodrošina komforts, kurš nereti ir augstāks, nekā pašam kopējam, jo tur nevienam galva nesāp, ka bērni pēc skolas uzreiz metas kūtī palīdzēt senčiem un mācīties tiek tikai tad, kad darbi pabeigti. Vai daudzi no Jums zin, ka šobrīd transportējot dzīvniekus jau ir apsildāmas piekabes, ar ventilatoriem vasaras apstākļos? Varbūt kāds var pateikt, cik tāda piekabe maksā un kurš tās maksu atmaksās?
Pirms stāšanās ES vienīgais čehiem bija Havels, kurš brīdināja par visām absurdajām ES prasībām. Mums tādu autoritāšu nebija. Visi kam bija apsolīti briseles labumu, skaļi taurēja, ka būs piena upes ķīsēļa krastos.

man Jūsu Rīgas šprukstiņu pozīcija skaidra, bet parunājiet ar cilvēkie ārpus tās! Nevajag dzīvot mietpilsoniski savā čaumalā`. Stāšanās pati par sevi nav nekas slikts, bet mēs vēl nebijām tai gatavi, jo beigās sanāca, ka cūkas dzīvo labāk par cilvēkiem...
avatar
Publicēts: 21.01.13 11:50
 citēt



Tā nav bēda.
Ja mēs nebūtu iestājušies ES, šeit vispār būtu pilnīgs tuksnesis - būtu aizbraukuši pulka vairāk cilvēku. Attiecīgi ir ieteicams nomainīt plati - pateicoties ES latvieši dzīvo Latvijā! :)

Tu gribi teikt,ka ES mums caurus prezervatīvus piegādā?
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:12
 citēt
versatile:..igauņi jau aizgāja un kaut kā nedzird, ka kronas pa kluso drukātu...


Igauņi aizgāja, un kauč kā nedzird, ka šamie labāk sāka dzīvot, ..dārgāk, jā, bet ne labāk. ..dārgak jā, bet ne laimīgāk. Tik steidzīgāki sāka pamest savu zemi..
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:34 labots
 citēt
talavietis:
Kas attiecas uz mani pirms un pēc iestāšanās ES, tad varu atbildēt gaužām vienkārši- pirms iestāšanās biju jau sen izstrādājies Rietumos un attīstījis savu nodarbi LV. Man vairs nevajadzēja kakla kungus, biju nodrošinājies ar darbu, ar normālu iztiku, bet iestāšanās ES man piegrieza skābekli, jo es vairs pašreizējā statusā nevarēju izpildīt prasības, kaut arī pirms tam viss bija legāli, ar atļaujām, ar VID papīriem. Tā es vēl kādu laiku paslapstījos un beidzu. Aizdevos atkal uz Rietumiem. Man maksā pieklājīgu algu,mani novērtē mans darba devējs un it kā viss forši... tikai LV pamest es negribu, kaut arī man pieraksts Zviedrijā, ID nummurs un varētu dzīvot bez bēdu, un lai Latvijā brauc filipīnieši, dibina jaunu kārtību.
ES lika daudziem pievērt savas ražotnes vai retrukturēties... cūkas kaut laucinieks bija spiests vest uz 80 km attālo kautuvi, jo sertifikātu dabūt nebija iespējams, birokrātijas un neiespējamo prasību dēļ. Iespējams, ka tā ir vienkārši `mūsu pašu tautiešu pārcentība, bet vakareuropā vēl joprojām kūtsgalā ir konservu cehs un nekādu ūberkruto prasību tur nav. Ja pirms tam to cūku drīkstēja vest traktora piekabē, tad tagad tai bez maz vai jānodrošina komforts, kurš nereti ir augstāks, nekā pašam kopējam, jo tur nevienam galva nesāp, ka bērni pēc skolas uzreiz metas kūtī palīdzēt senčiem un mācīties tiek tikai tad, kad darbi pabeigti. Vai daudzi no Jums zin, ka šobrīd transportējot dzīvniekus jau ir apsildāmas piekabes, ar ventilatoriem vasaras apstākļos? Varbūt kāds var pateikt, cik tāda piekabe maksā un kurš tās maksu atmaksās?
Pirms stāšanās ES vienīgais čehiem bija Havels, kurš brīdināja par visām absurdajām ES prasībām. Mums tādu autoritāšu nebija. Visi kam bija apsolīti briseles labumu, skaļi taurēja, ka būs piena upes ķīsēļa krastos.

man Jūsu Rīgas šprukstiņu pozīcija skaidra, bet parunājiet ar cilvēkie ārpus tās! Nevajag dzīvot mietpilsoniski savā čaumalā`. Stāšanās pati par sevi nav nekas slikts, bet mēs vēl nebijām tai gatavi, jo beigās sanāca, ka cūkas dzīvo labāk par cilvēkiem...

Patiess stāsts, bet ir gan maizei garoza, gan rungai divi gali. Ja visi būtu godprātīgi, kā Tu un es, tad birokrāti būtu turami stingros rāmjos, bet ja no desmit zemniekiem viens lej pienu šmucīgos traukos, tad kaut kas ir jādara. Es arī pildu diezgan daudzas ES prasības. Ar ES atbalstu esmu iestādījis ap 7ha augļu dārzu atgūtajos senču īpašumos, ierīkojis laistīšanu un atskaitos smalki par to, cik man ir putnu būrīšu uz ha, kaitēkļu ķeramo kastīšu u. t.t. Tā nav mana pamatnodarbe, bet iesākās tikai dēļ ES dotajām iespējām, un rezultātā vienu Latvijas kaktu esmu sakopis un sezonas darbs dažiem cilvēkiem arī sanāk.
Bet bez ES tiešajiem maksājumiem, (netaisnīgi maziem, protams!!!) lauki būtu vēl tukšāki.

P.S. Tādējādi, Rigas šprukstiņš esmu tikai ar vienu kāju, ar otru - pāķu šprukstiņš!
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:38
 citēt
Lielākā pretestība iestājai ES bija Ludzas, Krāslavas un Daugavpils rajonos, bet tagad tieši tur ir visvairāk Eiropas subsīdiju prasītāju lauksaimniecībai.
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:42
 citēt
Schneider:Lielākā pretestība iestājai ES bija Ludzas, Krāslavas un Daugavpils rajonos, bet tagad tieši tur ir visvairāk Eiropas subsīdiju prasītāju lauksaimniecībai.


No kurienes dati par subsīdiju prasīšanu?
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:48
 citēt
cepums vaardam!!!! :D
aizmirsu uzrakstiit lozungu:
JA ESI PRET EIRO 2014. , ESI PRET EIROPAS SAVIENIBU PRINCIPAA!!!
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:50 labots
 citēt
Nezinu Gunār, esmu ar kārtīga lauku mehanizatora izglītību, dzimis un audzis laukos. 15 gadu darba stāžs kolhozā. Esmu bijis gan parasts strādnieks, gan priekšniekos un laukus atceros labi, jo mūsu mājā visos laikos bija vismaz 2 slaucamas govis, pa teļam, pāris cūkas un aitas un ko mēs nespējām paši patērēt, to devām projām. Piena un gaļas vienmēr veikalos bija par maz.
Tāds lauku modelis bija visur man zināmos krietnos lauciniekos pieņemts, neskatoties, ka visi strādāja arī algotu darbu.

pēkšņi vairs nevajadzēja ne pienu, ne gaļu... un ja arī kāds šobrīd gribētu to atkal reaminēt, tad viens ir skaidrs, ka pienu nodot savācējiem tas nevarētu, jo analīzes, uzglabāšanas prasības ir tik sasodīti dārgas, ka ar 2 govīm tas nerentējas. tāpēc izdevīgāk pirkt lietuviešu pienu veikalā. lauciniekam laupīts normāls cikls, kur:

govs pabaroja saimi, savu teļu, atlika vājpiens vai paniņas cūkām.
Attiecīgi kartupeļi- pašiem, cūkām..
Bietes cūkām, govīm, teļiem un aitām
siens govīm, aitām. siena smalkumi cūkām

neuzskaitīšu visu sīkumos, bet tas ir vesels cikls, lai lauku cilvēkam būtu izdevīgi saimniekot. peļnas tur maz, bet ir darbs, ir paēdis un nav jāaizbrauc uz Īriju.. bet ja iztrūkst piena devēja, tā šis cikls nespēj pastāvēt, jo piens ir viens no pamatiem, kuru iegūst izpļaujot mežmalas, grāvjus un piemājas dārzu starp augļu kokiem. Tiek noganīti krūmāji un atvases neaug.
Ziemā mani senču senči devās mežu darbos, vai nu savu mežu izstrādājot vai dodoties peļņā. Tādi lauki varēja arī pastāvēt, jo gan toreiz, gan tagad kāds izstudētu un kļūtu par baņķieri, kāds aizbrauktu uz svešām zemēm, bet būtu lauki, būtu lauciniekam iztika.

Ak , jā... arī kolhozus sagraut bija muļķīgi, jo čehi to neizdarīja. Arī manā pusē ir paju sabiedrība, kura atpērk no privātiem zemi un veiksmīgi saimnieko.



vai neiznīcinot lauku privātsaimniecības cilvēki nespētu bez ES naudas tālāk darīt to, ko darījuši desmitiem gadu?


es jau gan vairāk te pļāpāšanas dēļ un ne dēļ kašķa, jo manai personīgai ādai gan ES, gan Euro nav nekāds ļaunums.
avatar
Publicēts: 21.01.13 12:57
 citēt
versatile:
Citagaisma:
Šādas frāzes ir tikpat patiesas, kā tas, ka ja tantei būtu riteņi tā būtu trolejbuss.

Šo drīzāk var teikt par skeptiķu pieņēmumiem un deklarētajām pusnepatiesībām.

Vakar pa rokai patrāpījās viens sieviešu žurnāls, kur izlasīju latvietes tāstu par kāzām Norvēģijā, precīzāk, par savstarpējām attiecībām turienes cilvēku starpā. Jau no bērnības visam cauri vijas ciets pragmatisms, līdzīgi kā ebrejiem un citām tautām. Latviešiem toties vairāk ir emocionālais aspekts it visā. Ja tā paskatās, tad lielākā daļa "veiksmīgo" valstu izceļas ar pragmatisku domāšanu - un tai jāsākas indivīda līmenī.

Eiro sakarā der atcerēties, ka mēs esam tāda pati eirozona, un kā ES valsts nesam savu ināmu atbildību. Ja tagad Eiro kaut nedaudz tieks tabilizēts, tad tieši mūsu pēdējā brīža "Nē!" būtu ārkārtīgi negatīvs signāls uz āru no ES - gan par mums, gan par Eirozonu.
Ir brīži, kad pakāpties maliņā un pavērot no malas, lai citi iet pa priekšu, vienkārši nav iespējams - igauņi jau aizgāja un kaut kā nedzird, ka kronas pa kluso drukātu...


versatile, nu bet bingo!!!
Tad ir pragmatiski staties 14. nezinot kas notiks??????
Tev neskjiet, ka par argumenti ir tikai emocionali un aiz matiem pievilkti....nu vismaz tie, kurus elite tautai boree?
Kur tad ir tas izmeramas lietas, kas ljautu pragmatiski pateikt JA?
Par konvertacijas izdevumiem, kodolvalstiim, krievijas ietekmi utt... izlaizham ta ir tikai propoganda.
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:03
 citēt
Tālaviet, ļoti kompetents par pienu nebūšu, bet bērnības draugs no pāķiem ar ES atbalstu uztaisīja piena māju pie apmēram 10 govīm, bez īpašiem ienākumiem no malas. Bet, tas ko redzam ik uz soļa ir tas, ka naturālā saimniecība pilnā apjomā ir bezceris, VISMAZ VIENA specializācija ir obligāta, un pagaidām sev apkārt redzu daudzus, kas to ignorē.
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:08
 citēt
par Krievijas ietekmi nav un nekad nebūs tikai propaganda. Baltijas valstis ir prestiža jautājums, diemžēl, un tam ir daudzi tieši un netieši pierādījumi.
Tu no rīta no mājas ārā arī nelien, ne? Nav tak zināms, kas notiks...
Ieguvumus skaitīt esmu noguris un nav vērts. Man, vēsi apdomājot, nenāk prātā nekas, kas, ieviešot eiro, varētu būt sliktāk, nekā ir tagad. Neieviešot - gan.
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:24
 citēt
versatile:par Krievijas ietekmi nav un nekad nebūs tikai propaganda. Baltijas valstis ir prestiža jautājums, diemžēl, un tam ir daudzi tieši un netieši pierādījumi.
Tu no rīta no mājas ārā arī nelien, ne? Nav tak zināms, kas notiks...
Ieguvumus skaitīt esmu noguris un nav vērts. Man, vēsi apdomājot, nenāk prātā nekas, kas, ieviešot eiro, varētu būt sliktāk, nekā ir tagad. Neieviešot - gan.


ai da labi.... atkal.... "prestizha jautajums". Kads ir prestizhs Maltai un Kiprai?
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:25 labots
 citēt
versatile:
Citagaisma:
Šādas frāzes ir tikpat patiesas, kā tas, ka ja tantei būtu riteņi tā būtu trolejbuss.

Vakar pa rokai patrāpījās viens sieviešu žurnāls, kur izlasīju latvietes tāstu par kāzām Norvēģijā, precīzāk, par savstarpējām attiecībām turienes cilvēku starpā. Jau no bērnības visam cauri vijas ciets pragmatisms, līdzīgi kā ebrejiem un citām tautām. Latviešiem toties vairāk ir emocionālais aspekts it visā. Ja tā paskatās, tad lielākā daļa "veiksmīgo" valstu izceļas ar pragmatisku domāšanu - un tai jāsākas indivīda līmenī.
...

Ko tur bābu žurnālus, palasi vienas latvietes "veiksmesstāstu", "Troļļu zemes princis" Apgāzīsies no "pragmatisma" :face-grin:
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:28
 citēt
imgfoto:
versatile:par Krievijas ietekmi nav un nekad nebūs tikai propaganda. Baltijas valstis ir prestiža jautājums, diemžēl, un tam ir daudzi tieši un netieši pierādījumi.
Tu no rīta no mājas ārā arī nelien, ne? Nav tak zināms, kas notiks...
Ieguvumus skaitīt esmu noguris un nav vērts. Man, vēsi apdomājot, nenāk prātā nekas, kas, ieviešot eiro, varētu būt sliktāk, nekā ir tagad. Neieviešot - gan.


ai da labi.... atkal.... "prestizha jautajums". Kads ir prestizhs Maltai un Kiprai?


Maltā un Kiprā ir eiro.. Un jau labu brīdi ir.. :)
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:28
 citēt
m? Kas tieši jālasa? Mani neinteresē kaut kādi individuāli veiksmes/neveiksmes stāsti. Un nesaku, ka norvēģi visu dara pareizi un man pieņemami :) Tāpat arī, labi viņi dzīvo, pa lielam, tikai pateicoties ogļūdeņražiem. Un ceļi labi, jo pamats stabils - klints. Kaut kā tā.
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:29
 citēt
GunarsII:Tālaviet, ļoti kompetents par pienu nebūšu, bet bērnības draugs no pāķiem ar ES atbalstu uztaisīja piena māju pie apmēram 10 govīm, bez īpašiem ienākumiem no malas. Bet, tas ko redzam ik uz soļa ir tas, ka naturālā saimniecība pilnā apjomā ir bezceris, VISMAZ VIENA specializācija ir obligāta, un pagaidām sev apkārt redzu daudzus, kas to ignorē.


-----------
tieši tā, 10 govis droši vien ir aptuvenais daudzums, ar kuru sāk rentēties ar pienu ņemties, jo vajag dzesētāju, spec telpu utt. Es arī vairs nezinu kas notiek šajos pēdējos gados, bet vēl līdz 2008. gadam es zemniekiem dažādās jomās sniedzu pakalpojumus un daudz par viņu sāpēm tiku dzirdējis, tad arī man tā kopaina izveidojās no reāliem dzīves stāstiem.

Man kaut kur ir mūsdienu fermera IDEĀLA modeļa bilde, tas ir zviedru vai vācu zemnieks, kuram uz zemes ir savs vēja ģenerators vai biogāzes ražotne. Tas prakstiski visu izmanto un atdod maxsimumu no iespējamā.

lūk:

img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:33
 citēt
versatile:m? Kas tieši jālasa? Mani neinteresē kaut kādi individuāli veiksmes/neveiksmes stāsti. Un nesaku, ka norvēģi visu dara pareizi un man pieņemami :) Tāpat arī, labi viņi dzīvo, pa lielam, tikai pateicoties ogļūdeņražiem. Un ceļi labi, jo pamats stabils - klints. Kaut kā tā.


-----------
Ja gribi par Norvēģiem kaut ko bilst, tad nepietiek lasīt sieviešu žurnālus, bet gan tur padzīvot... tad arī saprastu, ka norvēģi sāka labi dzīvot tikai tad, kad atdalījās un noslēdzās no zviedriem. Arī nauda viņiem sava un robežas slēgtas.
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:35
 citēt
Bzh:
imgfoto:
ai da labi.... atkal.... "prestizha jautajums". Kads ir prestizhs Maltai un Kiprai?


Maltā un Kiprā ir eiro.. Un jau labu brīdi ir.. :)


izcili veiksmes stasti bez KRIEVIJAS finanshu ietekmes vai ne? :D
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:41 labots
 citēt
imgfoto:
Bzh:

Maltā un Kiprā ir eiro.. Un jau labu brīdi ir.. :)


izcili veiksmes stasti bez KRIEVIJAS finanshu ietekmes vai ne? :D


-------------
Kiprā dzīvo latvieši un arī strādā. tā ir zeme, kur pavisam cita klimatiskā josla. LV un Kipru blakus nekad nevarēs nolikt, jo mums 6 mēnešus gadā sasalusi zeme..
kipras exsports nr 1 ir citrus augļi!

citrus fruits, cement, potatoes, clothing and pharmaceuticals\\

tātad, visi, kuri dzīvo no mums uz Dienvidiem, bauda garāku vasaru un lauksaimniecības produkcija izaug labāk. Secinājums- Latvijai nevajag neko audzēt, visu var importēt pa lētākām cenām. Latviju vajag izmantot "cēlākiem" mērķiem...
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:42
 citēt
imgfoto:
Bzh:
Maltā un Kiprā ir eiro.. Un jau labu brīdi ir.. :)


izcili veiksmes stasti bez KRIEVIJAS finanshu ietekmes vai ne? :D


Jā. Eiro ieviesa bez Krievijas finanšu ietekmes. Un arī tagad Kipra ir daļēji atteikusies no Krievijas piedāvātā aizdevuma :)
Par Maltu neesmu dzirdējis, ka tur būtu baigā Krievijas ietekme. Anglijas gan.. :)
avatar
Publicēts: 21.01.13 13:51 labots
 citēt
talavietis:
imgfoto:

izcili veiksmes stasti bez KRIEVIJAS finanshu ietekmes vai ne? :D


-------------
Kiprā dzīvo latvieši un arī strādā. tā ir zeme, kur pavisam cita klimatiskā josla. LV un Kipru blakus nekad nevarēs nolikt, jo mums 6 mēnešus gadā sasalusi zeme..
kipras exsports nr 1 ir citrus augļi!

citrus fruits, cement, potatoes, clothing and pharmaceuticals



...citreiz liekas,ka sasalst ne tikai zeme,bet tautai smadzenes :face-wink:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):

Sol