forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 11
  5. 12
  6. 13
  7. 14
  8. 15
  9. 16
  10. 17
  11. 18
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.01.13 07:29
 citēt
avatar
Publicēts: 07.01.13 07:39
 citēt
varbūt laiks parunāt par rubli ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.01.13 08:16
 citēt
negatIvs:varbūt laiks parunāt par rubli ..... :bad_smile:


Domā "sastiķēt uz trijiem"...:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.01.13 10:08
 citēt
sastiķēt, vismaz pagaidām nē...., bet jāapskata tak arī cits variants - rubļa zona ....... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.01.13 11:10
 citēt
Friidis:
negatIvs:varbūt laiks parunāt par rubli ..... :bad_smile:


Domā "sastiķēt uz trijiem"...:face-grin:


Agrāk bija vienkārši- pustops uz trim, kā tagad sadalīt 0,8 uz trim :P
avatar
Publicēts: 07.01.13 13:27
 citēt
Haiduks:
Friidis:
Domā "sastiķēt uz trijiem"...:face-grin:


Agrāk bija vienkārši- pustops uz trim, kā tagad sadalīt 0,8 uz trim :P


Man šķiet ka vecā paaudze vēl māk sadalīt "pēc klunkšķu (buļku) skaita".
Kāreiz man fotosomā bija laba "glāze"- ja nemaldos no Mir-1V- pamatne no caurspīdīgas plastmases, vāks no melnas. Tajā glāzē akurāt sanāca polša trešdaļa...:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.01.13 14:07
 citēt
Friidis:
Haiduks:
Agrāk bija vienkārši- pustops uz trim, kā tagad sadalīt 0,8 uz trim :P


Man šķiet ka vecā paaudze vēl māk sadalīt "pēc klunkšķu (buļku) skaita".
Kāreiz man fotosomā bija laba "glāze"- ja nemaldos no Mir-1V- pamatne no caurspīdīgas plastmases, vāks no melnas. Tajā glāzē akurāt sanāca polša trešdaļa...:face-grin:


:D ielej visiem pa 100 gr, un pēc tam polšu kā agrāk :D
avatar
Publicēts: 07.01.13 14:22
 citēt
0,8? Tas ir tas dedvīns vai koņjads?
avatar
Publicēts: 07.01.13 14:49
 citēt
deadwine....:D
avatar
Publicēts: 20.01.13 05:08
 citēt
Sveiki. In general, es esmu pēdējos mēnešus pētījis euro jautājumu mūsu pašu medijos, ārvalstu medijos un pat LinkedIn vaiākās lielās profesionāļu grupās iniciējis diskusiju par šo jautājumu. Pētījis daudz un dikti (pat pamanīju fotobloga diskusiju, lai gan pēdējoreiz te biju pirms pāris gadiem), cik nu no darba bija brīvāks laiks, un secinājums ir vienkāršs - mums ir gan jāpievienojās euro, jo esam ES sastāvā, BET - jāpievienojas tad, kad ES sakārto savas problēmas. Patlaban steigties nevajag. Un visus izdevumus, ko valsts ir paredzējusi tērēt euro ieviešanai, vajag novirzīt zinātnes, ražošanas, izglītības sitēmas, infrastuktūras, dzīves līmeņa paaugstināšanai. Nebūs vesels lērums a riskiem (zaudēta pašnoteikšanās, neparedzamās iemaksas ESM un bagāto Eurozonas valstu "uzturēšana", Eirozonas krīze un potenciālais krahs, neatdosim ECB LV zelta 8 tonnas krājumus, nebūs staujākas konverģences riski utt.). Kā arī izskatīt alternatīvo scenāriju - lata piesaiste Šveices frankam, vaiāku valūtu grozam vai Juaņam.

Un nav ko baidīt ar visādiem ģeopolitiskiem riskiem. Ja kādam interesē atsauce, lūk - ekonomikas eksperts Uldis Osis nesen rakstīja: www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 20.01.13 10:51
 citēt
kadas shausmas Tu te raksti!!!! Vai nu tagad vai nekad!!!
Monetara politika, propogandas terinju novirzishana citur, pastavigi domajoshi valsts vaditaji....utopists.
Tagad it taa vai nu par eiro vai par atgrieshanos krievijas pasparne! Un jo stulbaka tauta, Jo labak shadi stulbi sauklji straadaa!!!! Uraaa uz eiro nakamgad!!! Lai dzivo savstarpejaas aiznjemshanaas piramiidas!
avatar
Publicēts: 20.01.13 11:38
 citēt
rg_:es atvainojos par personisko uzbraucienu, -talavietis-, bet kurā brīdī man būtu jāizpatīk un jāmēģina iedziļināties manas zemes ienaidniku filosofijā, to es nesapratīšu


Spriežot pēc tekstiem Latvijas nelabvēlis varētu būt Tu, ..nu jeb arī kalpu dvēsele. Jo tikai kalpi un ienaidnieki novēl Latvijai dzīvi bez savas naudas, savas politikas, saviem valstvīriem, tikai kalpi, un vienalga vai 1940.gada Kirhenšteina vai arī 2013.gada Dombrovska kalpošanas izpildījumā, liec muguru svešu varu priekšā un vēl savai valstij zemi bez iedzīvotājiem. Tikai sulainiskie vagari ir patīkamāki svešu valstu, muižu īpašniekiem, un ļoti netīkami savas pašas valsts iedzīvotajiem. ..nu ja ne sulainiskie vagari, tad ka minimums Latvijas valsts nelabvēļi, jo tādi cilvēki neprot saimniekot, tacu prot izpildīt svešas pavēles vai no Berlīnes, Briseles vai arī no Maskaavas.
Īsāk sakot lata kapračus var atbalstīt vai nu kalpi vai Latvijas nelabvēļi, jo arī Kirhensteins atteicās no lata par labu svešai naudai. Agrāk latu aizstāja ar rubļiem tagad ar kauč kādiem euriem jeb auriem.
avatar
Publicēts: 20.01.13 11:40
 citēt
sākam vest akmeņus, uz latvijas robežam, būvēsim lielo mūri, latu atstāsim, nafig mums eiro, vai rublis .... naturālā saimniecība būs īstais attīstības virziens .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.01.13 11:53
 citēt
negatIvs:sākam vest akmeņus, uz latvijas robežam, būvēsim lielo mūri, latu atstāsim, nafig mums eiro, vai rublis .... naturālā saimniecība būs īstais attīstības virziens .... :bad_smile:


Nenāktu mums par sliktu tikpat naturāla saimniecība kā Šveicē vai Singapūrā. Un tādi paši vadoņi, vai pat labāki..
avatar
Publicēts: 20.01.13 12:03
 citēt
Es tik domāju, ka euro mums vēl vairāk piemetīs leišu gurķu tirgoņus vai poļu lauksaimnieku produktus, jo tāpat jau esam dārgi salīdzinot ar šiem, pluss vēl mums būs euro, kas pavisam kārdinošs tirgotājam...
Man kā pierobežas iedzīvotājam pavisam cits skatījums uz euro, kā tiem kas dzīvo Rīgā, jo pirmkārt, man dažu soļu attālumā ir āktīva igauņu pilsēta ar euro, ar labiem veikaliem un pieņemamu cenu. Ceru, ka mums euro cenas ar igauņiem būs nedaudz zemākas un igauņi vairāk vālēs pa mūsu veikaliem nekā mūsējie pa šo veikaliem, bet tas jau mazs pasākums uz kopējā fona. kaut arī, katrs vispirms domā, kāds šim personīgs ieguvums no euro.
avatar
Publicēts: 20.01.13 12:26
 citēt
Citagaisma:
rg_:es atvainojos par personisko uzbraucienu, -talavietis-, bet kurā brīdī man būtu jāizpatīk un jāmēģina iedziļināties manas zemes ienaidniku filosofijā, to es nesapratīšu


Spriežot pēc tekstiem Latvijas nelabvēlis varētu būt Tu, ..nu jeb arī kalpu dvēsele.


Es savu spriedumu balstu tikai uz zināmiem (iespējams maldīgiem) faktiem un realitātēm. Nav jau tā, ka aiz sajūsmas spiedzu par ES notiekošo, piemēram, es nekādi nespēju saprast netaisno maksājumu politiku zemniekiem. Tāpat man arī brīžiem māc šaubas attiecībā par euro ieviešanas nepieciešamību. Argumenti stipri ir abās frontēs (īpaši sadaļā kas saistīta ar ekonomiku) , bet tomēr es uzskatu – jo ātrāk, ar visiem iespējamiem instrumentiem, mēs pagriezīsim muguru Austrumiem un virzīsimies ciešākā integrācijā Rietumu virzienā, jo lābāk mums pašiem. Tikai tā mums būs iespēja saglabāt savu indentitāti, šai juku un globalizācijas laikā. Iespējams nedaudz paburzītu un atšķaidītu. Zinu ka daudziem Austrumu bubulis šķiet nepamatots un muļķīgs arguments, bet es esmu citā pārliecībā.
avatar
Publicēts: 20.01.13 12:44
 citēt
rg_:.., bet tomēr es uzskatu – jo ātrāk, ar visiem iespējamiem instrumentiem, mēs pagriezīsim muguru Austrumiem un virzīsimies ciešākā integrācijā Rietumu virzienā, jo lābāk mums pašiem. Tikai tā mums būs iespēja saglabāt savu indentitāti, šai juku un globalizācijas laikā. Iespējams nedaudz paburzītu un atšķaidītu. Zinu ka daudziem Austrumu bubulis šķiet nepamatots un muļķīgs arguments, bet es esmu citā pārliecībā.


Ja Austrumus un Rietumus tekstā apmainītu vietām, tad varētu padomāt, ka dzīvojam nevis 2013.gadā, bet kauč kādā 1983..
Tikai saimniekam pašam vajaga savu varu, savu zemi, savu tirgu un savu naudu, bet kalpam vajaga svešus kungus, svešus lemējus, jo pašam slinkums, stulbums, vai bailes liedz pieņemt lemumus, ..jo vienmēr var teikt, ka Maskava vai Brisele pie vainas. Tamdēļ nevienā vietā nemīl svešu varu sulaiņus un vai nav vienalga kā tie sauktos - Kangari, Kaupi, Kirhenšteini, Vosi, Zatleri, Dombrovski vai Āboltiņas. Pārdzīvojām rubļu laikus, pārdzīvosim arī eurus, tik jautājumi divi - cik daudz to pārdzīvotāju būs un vai viņi savā valstī atkal nekļūs par minoritāti..
avatar
Publicēts: 20.01.13 12:49
 citēt
Kas vainas latam?
avatar
Publicēts: 20.01.13 12:50
 citēt
Paklau veči.Bet vai vienota valūta nav vienotas valsts sastāvdaļa jeb pazīme?Nezinu,bet man galīgi neiedvesmo ideja,ka nauda būs viena,bet reālā likumdošanas un izpildvara katram sava.Šobrīd ES ir tāds kā pusfabrikāts-ņe to ir ritīga valdība un parlaments,ņe to nav.Domāju,ka būs jāizšķiras-vai nu visi pakļaujamies parlamentam un valdībai Briselē,kas protams,nozīmē Dombrovski pārvērst no ministru prezidenta par augstākais pašvaldības vadītāju vai pat vēl zemāk.Bez reālas teikšanas un ar ierobežotām funkcijām-kaut kāds minimāls savs budžetiņš ar kuru pat rīkoties nevar bez lielās varas atļaujas,ielu tīrīšana,skolas,kāds kultūras namelis...nu tipa domes sēdes un tā.Vai nu arī katrs mauc pa savam(lielie dabiski piežmiedz mazos) ar kopējo naudu,kamēr tā tiek notriekta un kase tukša.Tālu netiksi,ja štrunta Latvijai visi parādi jāatdod,bet Grieķijai noraksta.Ar kopējo maciņu tā darīties ir ļoti vilinoši,bet tas ir taisns ceļš uz krahu.:face-sad:
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:01
 citēt
rg_: Argumenti stipri ir abās frontēs (īpaši sadaļā kas saistīta ar ekonomiku) , bet tomēr es uzskatu – jo ātrāk, ar visiem iespējamiem instrumentiem, mēs pagriezīsim muguru Austrumiem un virzīsimies ciešākā integrācijā Rietumu virzienā, jo lābāk mums pašiem. Tikai tā mums būs iespēja saglabāt savu indentitāti, šai juku un globalizācijas laikā. Iespējams nedaudz paburzītu un atšķaidītu. Zinu ka daudziem Austrumu bubulis šķiet nepamatots un muļķīgs arguments, bet es esmu citā pārliecībā.

Piekrītu, un vēsture mums māca, ka argumenti par vai pret eiro ir jāvirknē nevis pēc to pareizības, bet gan pēc mūsu pašu stratēgijas un izvēles - kur mēs gribam būt. Tautu cietumā, ko arī cēli sauca par savienību mēs jau pabijām. ES ir savienība šī vārda patiesajā izpratnē, un mani pārsteidz un izbrīnī tas, ka viens otrs te velk kaut kādas paralēles starp ES un PSRS.
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:08 labots
 citēt
princips abām savienībām stipri līdzīgs, tikai atšķirība kārtības ziņā. Tie, kuri pabijuši padomju laikā DDR, var salīdzināt to ar krieviju ,un tāda pati apmēram atšķirība ir šajos laikos, ar to laiku savienību un ES. Daudz ko izsaka arī tas, ka šo savienību vada augsti attīstīti homo sapiens, bet to vadīja proletariāts :)
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:12 labots
 citēt
GunarsII:ES ir savienība šī vārda patiesajā izpratnē, un mani pārsteidz un izbrīnī tas, ka viens otrs te velk kaut kādas paralēles starp ES un PSRS.


Tā var teikt vai nu vientiesis vai arī liekulis.. Es nosliecos par labu otrai versijai.

p.s. Tā saucamā "savienība šī vārda patiesajā izpratnē" neparedz pat to, ka no tās var izstāties. Tā teikt, ka tā ir tāda kungu un kalpu savienība, "savienība šī vārda patiesajā izpratnē", jo viens bez otra nepastāv.
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:12
 citēt
viecha:Paklau veči.Bet vai vienota valūta nav vienotas valsts sastāvdaļa jeb pazīme?Nezinu,bet man galīgi neiedvesmo ideja,ka nauda būs viena,bet reālā likumdošanas un izpildvara katram sava.Šobrīd ES ir tāds kā pusfabrikāts-ņe to ir ritīga valdība un parlaments,ņe to nav.Domāju,ka būs jāizšķiras-vai nu visi pakļaujamies parlamentam un valdībai Briselē,kas protams,nozīmē Dombrovski pārvērst no ministru prezidenta par augstākais pašvaldības vadītāju vai pat vēl zemāk.Bez reālas teikšanas un ar ierobežotām funkcijām-kaut kāds minimāls savs budžetiņš ar kuru pat rīkoties nevar bez lielās varas atļaujas,ielu tīrīšana,skolas,kāds kultūras namelis...nu tipa domes sēdes un tā.Vai nu arī katrs mauc pa savam(lielie dabiski piežmiedz mazos) ar kopējo naudu,kamēr tā tiek notriekta un kase tukša.Tālu netiksi,ja štrunta Latvijai visi parādi jāatdod,bet Grieķijai noraksta.Ar kopējo maciņu tā darīties ir ļoti vilinoši,bet tas ir taisns ceļš uz krahu.:face-sad:

Nu saprātīgs teksts, un ar to visu būs jātiek galā, tomēr es atkārtoju tikko sevis paša teikto, ka politiska izvēle - kur gribam būt šajā gadījumā ir prioritāra.
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:16
 citēt
talavietis:princips abām savienībām stipri līdzīgs,

Līdzīgs princips? Vai esi ko dzirdējis par Molotova- Ribentropa paktu, par izsūtīšanām 1940 un 1949. gadā?
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:17
 citēt
GunarsII:
viecha:Paklau veči.Bet vai vienota valūta nav vienotas valsts sastāvdaļa jeb pazīme?Nezinu,bet man galīgi neiedvesmo ideja,ka nauda būs viena,bet reālā likumdošanas un izpildvara katram sava.Šobrīd ES ir tāds kā pusfabrikāts-ņe to ir ritīga valdība un parlaments,ņe to nav.Domāju,ka būs jāizšķiras-vai nu visi pakļaujamies parlamentam un valdībai Briselē,kas protams,nozīmē Dombrovski pārvērst no ministru prezidenta par augstākais pašvaldības vadītāju vai pat vēl zemāk.Bez reālas teikšanas un ar ierobežotām funkcijām-kaut kāds minimāls savs budžetiņš ar kuru pat rīkoties nevar bez lielās varas atļaujas,ielu tīrīšana,skolas,kāds kultūras namelis...nu tipa domes sēdes un tā.Vai nu arī katrs mauc pa savam(lielie dabiski piežmiedz mazos) ar kopējo naudu,kamēr tā tiek notriekta un kase tukša.Tālu netiksi,ja štrunta Latvijai visi parādi jāatdod,bet Grieķijai noraksta.Ar kopējo maciņu tā darīties ir ļoti vilinoši,bet tas ir taisns ceļš uz krahu.:face-sad:

Nu saprātīgs teksts, un ar to visu būs jātiek galā, tomēr es atkārtoju tikko sevis paša teikto, ka politiska izvēle - kur gribam būt šajā gadījumā ir prioritāra.

Galvenais ATDOTIES, var arī par naudu, ja nekā cita šim nav, teica prostitūta. Čakaielas stāsts.:face-smile: Bet laiks ārā burvīgs.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:20
 citēt
GunarsII:
talavietis:princips abām savienībām stipri līdzīgs,

Līdzīgs princips? Vai esi ko dzirdējis par Molotova- Ribentropa paktu, par izsūtīšanām 1940 un 1949. gadā?


Vai esi dzirdējis par to, ka Latvija 1940-1949.gadā zaudēja mazāk iedzīvotāju, kā šobrīd?

p.s. Par slepenajiem pielikumiem mēs uzzinājām 50.gadus pēc to noslēgšanas, tā kā nebrīnīšos, ka kādā 2060 gadā mēs uzzināsim par slepenajām Putina-Merkeles līgumiem.

p.p.s. Vai neesi aizmirsis par tādu pilsoni Šrēderu, kurs tika par ziemeļu gāzes vada priekšnieku?
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:22 labots
 citēt
GunarsII:
talavietis:princips abām savienībām stipri līdzīgs,

Līdzīgs princips? Vai esi ko dzirdējis par Molotova- Ribentropa paktu, par izsūtīšanām 1940 un 1949. gadā?


----------------

neesmu neko dzirdējis. Kaut ko senči stāstīja par skaudīgiem latviešiem, ka pienīgāku govju dēļ kaimiņš kaimiņu sarakstos ielika...
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:31
 citēt
Raugiet-ja jau viss kopīgs,tad kāda runa par zaudētiem pilsoņiem?Visi taču ir savienībā un pārbraukt no Latvijas uz Īriju,nozīmē to pašu kā pārcelties dzīvot no Kuldīgas uz Smilteni.Nu varbūt no Pampāļiem uz Rīgu.Kas tur briesmīgs un slikts?Visi tak ir un paliek savienībā.:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:32 labots
 citēt
talavietis:
GunarsII:
Līdzīgs princips? Vai esi ko dzirdējis par Molotova- Ribentropa paktu, par izsūtīšanām 1940 un 1949. gadā?


----------------

neesmu neko dzirdējis. Kaut ko senči stāstīja par skaudīgiem latviešiem, ka pienīgāku govju dēļ kaimiņš kaimiņu sarakstos ielika...

Nu tad es Tevi saprotu, un Tu sapratīsi arī mani. Visi mani senči un radi (līdz pēdējam!) bija tajos sarakstos...
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:37 labots
 citēt
GunarsII:
talavietis:

----------------

neesmu neko dzirdējis. Kaut ko senči stāstīja par skaudīgiem latviešiem, ka pienīgāku govju dēļ kaimiņš kaimiņu sarakstos ielika...

Nu tad es Tevi saprotu. Visi mani senči un radi (līdz pēdējam!) bija tajos sarakstos...


----------------
un ko gan viņi tādu bija sadarījuši, ka bija jāizsūta? Vai tos sarakstus netaisīja kāds vietējais iztaponis, kurš gribēja ieziepēties ar savu pārcentību? Bijuši esot arī tādi letiņi, kuri skaidri atbildējuši, ka šiem apkārtnē kulaku, vai citādi nekādi `"ļauno elementu" neesot, bet nu retums gan..

PS: tikai Ribentropa - Molotova paktam jau bija pavisam cita jēga.

de.wikipedia.org...
avatar
Publicēts: 20.01.13 13:58
 citēt
talavietis:
un ko gan viņi tādu bija sadarījuši, ka bija jāizsūta? Vai tos sarakstus netaisīja kāds vietējais iztaponis, kurš gribēja ieziepēties ar savu pārcentību?

Bija kārtīgi saimniekojuši savā zemē. Un ne jau sarakstu stādītāji bija spējīgi ko izmainīt pēc būtības. Okupācijas varai bija plāns tīri kvantitātīvs. Audzināšanas nolūkos, tā teikt. Tikko vajadzīgais skaitlis bija sasniegts, akcija beidzās (1949.gadā). Un ne jau par personīgo grūto likteni es te žēlojos, bet gan ilustrēju, kas bija PSRS salīdzinot ar ES, jo rodas iespaids, ka tās lietas vai nu nav zināmas, vai piemirsušās.
avatar
Publicēts: 20.01.13 14:12 labots
 citēt
GunarsII:
talavietis:
un ko gan viņi tādu bija sadarījuši, ka bija jāizsūta? Vai tos sarakstus netaisīja kāds vietējais iztaponis, kurš gribēja ieziepēties ar savu pārcentību?

Bija kārtīgi saimniekojuši savā zemē. Un ne jau sarakstu stādītāji bija spējīgi ko izmainīt pēc būtības. Okupācijas varai bija plāns tīri kvantitātīvs. Audzināšanas nolūkos, tā teikt. Tikko vajadzīgais skaitlis bija sasniegts, akcija beidzās (1949.gadā). Un ne jau par personīgo grūto likteni es te žēlojos, bet gan ilustrēju, kas bija PSRS salīdzinot ar ES, jo rodas iespaids, ka tās lietas vai nu nav zināmas, vai piemirsušās.


---------------

ja būtu lasījis uzmanīgāk, tad saprastu, ka minu tieši izpildījuma atšķirību dažādu izpildītāju dēļ. Bet ja par principiem, tad savienība pēc principa ir līdzīga pārvaldes forma. Vieni īstenoja nežēlīgiem drastiskiem paņēmieniem, bet otri smalki rafinēti. Abos gadījumos špējīgākie latvieši nedzīvo Latvijā. Tas tā stipri virspusēji ņemot. To kas bijis, ne es, ne mēs vairs izmainīt nevaram, ar to jāsamierinās, bet to kas būs, varam tomēr vēl mēģināt iegrozīt sev par labu. kaut vai atceroties kā lietuvieši centās pārvaldīt arī komunistu laikos savu republiku. ...
Un katreiz, kad es redzu jaunās māmiņas ar maziem bērniem lidmašīnā, es saprotu, ka tās esam zaudējuši, jo ir aizprecējušās prom svešās tautās. ..

te būs viena no bēdām, kura šobrīd visaktuālākā ir Kanādā... bet arī mums tas jauniešu izbraukšanas dēļ drīz būs sāpīgs spēriens, ja vien neiebrauks jauni "vergi" no kaut kurienes.

ec.europa.eu...
avatar
Publicēts: 20.01.13 14:43 labots
 citēt
talavietis:
Un katreiz, kad es redzu jaunās māmiņas ar maziem bērniem lidmašīnā, es saprotu, ka tās esam zaudējuši, jo ir aizprecējušās prom svešās tautās. ..

te būs viena no bēdām, kura šobrīd visaktuālākā ir Kanādā... bet arī mums tas jauniešu izbraukšanas dēļ drīz būs sāpīgs spēriens, ja vien neiebrauks jauni "vergi" no kaut kurienes.

http://ec.europa.eu/economy_finance/structural_reforms/ageing/index_lv.htm

Šīs pašas lietas uztrauc gan mani un gandrīz visus mūs šeit. Tomēr tās nav tieši un "lineāri" saistītas ar būšanu vai nebūšanu ES. Robežas un darba tirgus ir vaļā jau sen, tā ir realitāte. Gan konkurence nežēlīga, gan problēmu jūra. Bet apsverot visu, tas ir nesalīdzināmi labāk par mūsu ne tik seno dzīvi aiz dzelzs priekškara. Nu te jau atkal esmu subjektīvs, bet kā gan citādi.
avatar
Publicēts: 20.01.13 14:56
 citēt
avatar
Publicēts: 20.01.13 15:03
 citēt
ekoists:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r1p-pn3J9Mc

Labais, visiem kangariem skatīties.... BET bezcerīgi, Viņiem tik kaklakungu, kas stūrē to bauru. Jauku nedēļas nogali, tiem, kas NAV bauri, pārējiem labi atrieties šitajā misenē.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.13 15:36
 citēt
Un ja nu kāds nesaprot, ko nozīmē "atrieties", tad te ir labs piemērs:
Elmarss:
Labais, visiem kangariem skatīties.... BET bezcerīgi, Viņiem tik kaklakungu, kas stūrē to bauru. Jauku nedēļas nogali, tiem, kas NAV bauri, pārējiem labi atrieties šitajā misenē.:face-smile:
avatar
Publicēts: 20.01.13 15:50
 citēt
GunarsII:Un ja nu kāds nesaprot, ko nozīmē "atrieties", tad te ir labs piemērs:
Elmarss:
Labais, visiem kangariem skatīties.... BET bezcerīgi, Viņiem tik kaklakungu, kas stūrē to bauru. Jauku nedēļas nogali, tiem, kas NAV bauri, pārējiem labi atrieties šitajā misenē.:face-smile:

Arī Tev jauku šo novakari...:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.01.13 19:41 labots
 citēt
ekoists:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r1p-pn3J9Mc

www.youtube.com...
Ar frāzi "TĀ SAUCAMIE neatkarības gadi" jau gandrīz viss bija pateikts. Bet tēma bija latvieši/krievi, pa manam parādīja tikai pusi- "par ko cienīt latviešus".... (klipa garums 2:44)

P.S. Mazliet riskēšu ka kādu "birku" man atkal piekarinās, bet esmu novērojis, ka personīgā pieredze Blogā tomēr ir cieņā. Partijās nesastāvu, bet pirms TĀS Latvijas PSR Augstākās Padomes vēlēšanām, kas pieņēma neatkarības deklarāciju pēc darba negāju vis uz mājām, bet, tāpat kā daudzi mani kolēģi, staigāju pa Ķengaraga daudzdzīvokļu namiem, aģitēdams par Tautas fronti. Kopumā apmeklēju vairākus simtus dzīvokļu, pamatā ar krieviski runājošiem iedzīvotājiem un stāstīju elementāras lietas - to, ka Latvijas valsts jau kādreiz ir bijusi, ka dzīves līmenis tajā bija augstāks nekā tajā pat laikā PSRS, ka inkorporācija PSRS bija piespiedu, ka neatkarība valsts attīstībai būs labāka par verdzību. Kopumā sastapos ar sapratni, pa durvīm tiku izmests tikai pāris reižu un pa purnu arī nedabūju. Savā dzīvesvietā brīvdienās darīju to pašu. Tur pārsvarā pie "iezemiešiem", paldies dievam, ne pārāk bieži, pavīdēja uzskats, ka uz tām vēlēšanām iet nevajag, jo ja mēs iesim, tad netieši atzīsim Latvijas inkorporācijas PSRS likumību jeb leģitimitāti.
Tagad, pret Eiro, ja skatāmies Saeimā ir līdzīgas grupas - lata aizstāvju grupā ir SC un jau uzpeldēja "piecīši" no NA. Kur mēs būtu, ja toreiz neietu uz vēlēšanām, un kur būsim atsakoties no Eiro? Nezinu, Ekoist, kā Tev, bet kad ekrānā tas zēns ar vieglu ironiju izrunā frāzi "tā saucamie neatkarības gadi", mani pārņem diezgan bagātīga jūtu gamma.
avatar
Publicēts: 20.01.13 19:45
 citēt
GunarsII:
ekoists:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r1p-pn3J9Mc

www.youtube.com...
Ar frāzi "TĀ SAUCAMIE neatkarības gadi" jau gandrīz viss bija pateikts. Bet tēma bija latvieši/krievi, pa manam parādīja tikai pusi- "par ko cienīt latviešus".... (klipa garums 2:44)

P.S. Mazliet riskēšu ka kādu "birku" man atkal piekarinās, bet esmu novērojis, ka personīgā pieredze Blogā tomēr ir cieņā. Partijās nesastāvu, bet pirms TĀS Latvijas PSR Augstākās Padomes vēlēšanām, kas pieņēma neatkarības deklarāciju pēc darba negāju vis uz mājām, bet, tāpat kā daudzi mani kolēģi, staigāju pa Ķengaraga daudzdzīvokļu namiem, aģitēdams par Tautas fronti. Kopumā apmeklēju vairākus simtus dzīvokļu, pamatā ar krieviski runājošiem iedzīvotājiem un stāstīju elementāras lietas - to, ka Latvijas valsts jau kādreiz ir bijusi, ka dzīves līmenis tajā bija augstāks nekā tajā pat laikā PSRS, ka inkorporācija PSRS bija piespiedu, ka neatkarība valsts attīstībai būs labāka par verdzību. Kopumā sastapos ar sapratni, pa durvīm tiku izmests tikai pāris reižu un pa purnu arī nedabūju. Savā dzīvesvietā brīvdienās darīju to pašu. Tur pārsvarā pie "iezemiešiem", paldies dievam, ne pārāk bieži, pavīdēja uzskats, ka uz tām vēlēšanām iet nevajag, jo ja mēs iesim, tad netieši atzīsim Latvijas inkorporācijas PSRS likumību jeb leģitimitāti.
Tagad, pret Eiro, ja skatāmies Saeimā ir līdzīgas grupas - lata aizstāvju grupā ir SC un jau uzpeldēja "piecīši" no NA. Kur mēs būtu, ja toreiz neietu uz vēlēšanām, un kur būsim atsakoties no Eiro? Nezinu, Ekoist, nezinu kā Tev, bet kad ekrānā tas zēns izrunā frāzi "tā saucamie neatkarības gadi", mani pārņem diezgan bagātīga jūtu gamma.

Izdzer, puis, savu lēto viņķeli, Un esi laimīgs.... Godam nopelnīji.:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.01.13 20:00
 citēt
Elmarss:
Izdzer, puis, savu lēto viņķeli, Un esi laimīgs.... Godam nopelnīji.:face-wink:

Kaut ka neatceros, ka būtu ticis Tev par puisi. Bet riešana Tev labi padodas, var pat teikt, "ārpus konkurences"...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 11
  5. 12
  6. 13
  7. 14
  8. 15
  9. 16
  10. 17
  11. 18
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):