forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
  7. 11
  8. 12
  9. 13
  10. 14
  11. 15
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.12.12 15:42
 citēt
Oi, spams ne pa jokam panesies! Tas lab!
Te sakarīgs rakstiņš par tēmu: www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.12.12 16:32
 citēt
f-foto:
GG:Oi, spams ne pa jokam panesies! Tas lab!
Te sakarīgs rakstiņš par tēmu: [url=http://www.delfi.lv/news/comment/comment/martins-bitans-eiro-bus-ka-lats-tikai-labaks.d?id=42912224


]http://www.delfi.lv/news/comment/comment/martins-bitans-eiro-bus-ka-lats-tikai-labaks.d?id=42912224


[/url](c) Ekoists

"Dīvaini, bet pamatā eiro grib ieviest tieši baņķieri, paši nesavtīgākie ļaudis."

Bet tas taču loģiski, ka eiro grib tie, kam tas izdevīgi un tie, kas saskata nākotnē izdevīgumu. Man pensiju sola matemātiski pārveidot, man pilnīgi vienalga!!! Bet latvieša pašlepnums ir par nacionālu valūtu :).
avatar
Publicēts: 18.12.12 17:31
 citēt
Eiro grib ieviest baņķieri, jo eiro ir nauda. Ar naudu nodarbojas baņķieri. Attiecīgi arī vajadzētu ālut viņiem lemt par naudu, nevis fotogrāfiem diskutēt.

Ek, bet diskusija mirst... Sāk pietrūkt švunkas....

F-f-f-ffoto, saņemies!
(Cerams dzīvē valodu nerausti?)
avatar
Publicēts: 18.12.12 17:34
 citēt
Jums te vēl nav apnicis viesiem? :)
avatar
Publicēts: 18.12.12 17:38
 citēt
Iedomājos par vienu reālu trūkumu un uzmetienu eiro sakarā, ko iepriekš nekur neesmu dzirdējis.

Ja Latvijai Eirofondā jāiemaksā 2miljardi, kaut 5miljardi un no tās naudas nāk atpakāl 5%, bet mēs tajā pašā laikā varam pārdot obligācijas par 2,7% - kāposts nāk acīmredzami!

BET!

Vācijai, Francijai u.c. šī shēma darbojas labāk - iedodot kredītu, tās sekmē patēriņu konkrētajās valstīs (visdrīzāk arī pie mums), attiecīgajās valstīs pie ražošanas un tautsaimniecības izmaksām vēl papildus jāpieskaita šie 5% uzcenojums, attiecīgi šīs valstis ir nerentablas, turpina ņemt kredītus, patērēt vācijas preci, maksāt procentus.

Attiecīgi izdomāju jaunu shēmu LAT-patriotam:

1. veikalā vienmēr censties pirkt vietējo izstrādājumu, izvēlēties vietējo pakalpojumu, benzīntanku un veikalu ķēdi.
2. Ja vietējais galīgi neieper, tad izvēlēties leišu, igauņu u.c. perifērijas valstiņu ražojumus.
avatar
Publicēts: 18.12.12 17:39
 citēt
RobertsJ:Jums te vēl nav apnicis viesiem? :)


Diskusija sāk panīkt, vajag uzkarsēt!
avatar
Publicēts: 18.12.12 17:50
 citēt
Vaards:
RobertsJ:Jums te vēl nav apnicis viesiem? :)


Diskusija sāk panīkt, vajag uzkarsēt!



Nekas nav mūžīgs šai saulē, tai skaitā i lats, i eiro, i diskusija par tiem :)
avatar
Publicēts: 18.12.12 18:45
 citēt
f-foto:Tiekamies referendumā.


Drīkst zināt, par ko ir runa? :)
avatar
Publicēts: 18.12.12 23:13 labots
 citēt
Attiecībā uz eiro,

Nomura jau augustā brīdināja, ka jāgatavojas tam, ka briti pametīs ES. Ja lēti tic LB, kas neko neietekmē, tad ko darīt ar tādu Āzijas gigantu kā Nomura?

Angļiem ir gana daudz satelītvalstu, tātad tas var būt spēriems pēcpusē EU
avatar
Publicēts: 18.12.12 23:42
 citēt
EU arvien stiprāka kļūst Vācija, angļi to nevar panest un nekad nav varējuši sadzīvot ar Vāciju, izņemot pēckaru periodos, kad Vācija bijusi vāja. Tādēļ arī viss troksnis no britu puses.
avatar
Publicēts: 18.12.12 23:44 labots
 citēt
f-foto:Par eiro ieviešanas referendumu.


Tak sapratu jau, ka par eiro referendumu runa bija :) Jautājums vairāk bija retorisks, jo - kur, pie vella, to referendumu dabūsi, lai uz viņu aizietu?
avatar
Publicēts: 18.12.12 23:56
 citēt
laime jau ne naudā ($, Ls vai €), bet tās daudzumā! :big_smile:
avatar
Publicēts: 18.12.12 23:58 labots
 citēt
Nu stipri šaubos, ka viena vācija būtu spējīga "savākt" EURO defoltu.. Pārāk daudz "nabagu" tajā savienībā jau savākts.. bez saviem resursiem, bez spēcīgas ekonomikas. Tagad tikai vēl vācijai atliek "uzteikt" eiropakalpojumus un tad ar to ir viss izteikts. Bez tam jau tā visas pasaules ekonomika sen jau "N" reizes ir parkreditēta kredītos, ko diez vai tuvākajos 1000 gados reāli būtu iespējams atmaksāt, pie tam amerikas ekonomika spiež uz eiropu,jo sen jau usiešiem ir par mazu amerikas tirgus, ķīna, mācoties kapitālistisko saimniekošanu, posta eiropu ar savām lētajām precēm milzīgos apjomos- resurss tur ir neiedomājams.. Nu ja kungiem ir nepārvarāma vēlme ar visu savu dzimtu atmaksāt eiroparādus visai pasaulei- uz priekšu..
avatar
Publicēts: 19.12.12 12:38
 citēt
letins:Nu stipri šaubos, ka viena vācija būtu spējīga "savākt" EURO defoltu..


Un kur, jūs, kungs, pie vella, to eiro defoltu dabūsiet? :) Nu var par to sapņot visādi sazvērestību teoriju pieritēji, bet nu nebūs nekāds eiro defolts.
avatar
Publicēts: 19.12.12 14:23
 citēt
f-foto:
Vaards:Eiro grib ieviest baņķieri, jo eiro ir nauda. Ar naudu nodarbojas baņķieri. Attiecīgi arī vajadzētu ālut viņiem lemt par naudu, nevis fotogrāfiem diskutēt.

Ek, bet diskusija mirst... Sāk pietrūkt švunkas....





Tiekamies referendumā. Es te būšu līdz Ziemassvētkiem.

P.S.
Vai es jau pateicu, ka zbmono nesen izdarījās kā nelietis?


Un tad brauksi uz valsti kurā ir eiro jo ar eiro tomēr labāk?
avatar
Publicēts: 19.12.12 15:17
 citēt
f-foto:
Nesaprotu, no kurienes tā mode minēt un prātuļot citu vietā.


Ka tik visiem nav no jums tā kaite piemetusies! :)
avatar
Publicēts: 19.12.12 19:17
 citēt
ziņas no igauņiem. viņi ir apmierināti ar eiro, cenas neesot cēlušās tik ļoti kā to mēģinot pasniegt presē. viņu uzskatā tas ir bijis ļoti pareizs solis.
avatar
Publicēts: 19.12.12 20:11
 citēt
f-foto:
RobertsJ:
Ka tik visiem nav no jums tā kaite piemetusies! :)


Drīkst iekopēt vietu, kur tā liekas. Pamatot!


Arprāc!!! Vai tad visu blogu pārkopēt :D
avatar
Publicēts: 20.12.12 09:22
 citēt
ar ko harizmātiskie "latisti" no tādiem pat "eiristiem" atšķirās? Da ne ar ko... :)

avatar
Publicēts: 20.12.12 09:29
 citēt
financenet.tvnet.lv...
ar pirkstiem nerādīsim :)
avatar
Publicēts: 20.12.12 09:38
 citēt
o bože, vēl viens...
es NEKAD un NEVIENAM neesmu centies sevi pasniegt kā jauku, labsirdīgu un gaišu cilvēku. NEKAD!!! Parasti jau laicīgi brīdinu, bet nu tak netic neviens... Un tās vīlušās sejas... Paši vainīgi.


PS. A ko tā, ja drīkst jautāt?
avatar
Publicēts: 20.12.12 09:54
 citēt
kas manipulē, kas diskriminē?!
Statistika, aptaujas datu kopsavilkums. Kur vēl objektīvāk?!
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:10
 citēt
f-foto:Man par tevi, versatile, tagad ir radies diezgan nepatīkams priekšstats kā par cilvēku.


Tas jau ir pluss, ka liekas, ka cilvēks. Vienalga, kāds :)
Man par Tevi ir radies priekšstats, ka esi automātiska programma, kas kopē googlē atrastos tekstus, kur ir kāds no iepriekšējā teksta atslēgvārdiem. :)
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:14
 citēt
Tie neizglītotie jaunieši bieži ir saprātīgāki :)
Pie kam, tieši viņi ir tie, kas to eiro lietos.
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:14
 citēt
f-foto:Man par tevi, versatile, tagad ir radies diezgan nepatīkams priekšstats kā par cilvēku.



Viņš tak nav eiro, lai visiem patiktu.... :)
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:22
 citēt
Bzh:
Man par Tevi ir radies priekšstats, ka esi automātiska programma, kas kopē googlē atrastos tekstus, kur ir kāds no iepriekšējā teksta atslēgvārdiem. :)



f-foto kā Cylon Number Six. Tas būtu labs joks... :)
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:28
 citēt
Augstāka izglītība- par eiro,
zemāka izglītība - pret eiro :
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:32 labots
 citēt
Divas kājas - slikti! Četras kājas - labi! :D
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:35
 citēt
"Lielie" finanšu eksperti vāvuļo par eiro :D :D :D :D :D
tas man vienmēr ir priecējis :big_smile:
avatar
Publicēts: 20.12.12 10:48
 citēt
Bet tu tak pats arī šķiro, tajos, par kuriem patīkams priekšstats, un tajos, par kuriem netīkams. Tas vēl trakāk, jo subjektīvi - bet izglītības līmenis ir dokumentāli apstiprināts fakts, piemēram.


Sijā auzas, tautumeita,
dod manam(i) kumeļam;

Ne sijāšu, ne es došu,
lai f-foto ir kur braukt...
avatar
Publicēts: 20.12.12 11:07
 citēt
avatar
Publicēts: 20.12.12 11:07
 citēt
Speciāli f-foto! Citāts no manis iepriekš dotā linka:
Kategoriski pret eiro ieviešanu ir 37% Latvijas iedzīvotāju. Biežāk tie ir cilvēki ar pamata vai nepabeigtu vidējo izglītību. Pētījuma autori norāda, ka, palielinoties izglītības līmenim, pieaug arī atbalsts eiro ieviešanai.

P.S. Ieliku šo www.delfi.lv... tāpēc, ka materiāls interesants un par tēmu. Pārmetumus par cilvēku šķirošanu pāradresēju pētījuma autoriem. Par to pretīgo netīro sajūtu neko palīdzēt gan nevarēšu.
avatar
Publicēts: 20.12.12 11:09 labots
 citēt
f-foto - jūtos atmaskots. Šajā intelekta piesātinātajā viedokļu apmaiņā esmu neglābjami zaudējis. Manas acis ir atdarītas. Eiro ir ļaunums, mēs zaudēsim visu. Un visi mirsim.
Es tā vairs nevaru būt.
Paldies, ka atdarīji man acis un piedod jel man manu tumsonību.
Dzelžainas loģikas un neapgāžamu faktu priekšā maldu plīvurs beidzot ir kritis.
avatar
Publicēts: 20.12.12 11:14
 citēt
Teicamniekus vienmēr noalgo darbā kāds,kurš sliktāk mācijās.
avatar
Publicēts: 20.12.12 11:18 labots
 citēt
iepriekšējais nebija atbilde f-foto, par šiem riskiem tā jau pilns topiks. Man ir pretjautājums, vai paliekot pie lata risku nav nekādu? Pēc kādas metodes rēķināji sliktāko prognožu piepildīšanās varbūtību abos scenārijos?

Konkretizēšu.

Kāds pamats ir uzskatīt, ka eirozonas kraha varbūtība ir lielāka kā lata devalvācijas iespējamība?
avatar
Publicēts: 20.12.12 11:20
 citēt
ekoists:Teicamniekus vienmēr noalgo darbā kāds,kurš sliktāk mācijās.


Jā, tā gadās bieži, bet teicamniekus praktiski nekad nealgo tas, kurš vispār nav mācījies. ;)
avatar
Publicēts: 20.12.12 12:47
 citēt
ekoists:Teicamniekus vienmēr noalgo darbā kāds,kurš sliktāk mācijās.

+1
avatar
Publicēts: 20.12.12 12:50
 citēt
Labi mācītis un būt teicamniekam ne obligāti ir viens un tas pats.
Manuprāt, labi mācīties var arī tad, ja ir kādi priekšmeti, kuros atzīmes lieliskas pat par spīti dažiem, kuros atzīmes kritiskas.
Tādi, kuriem visi divnieki un vēlāk algo teicamniekus gan nav dikti daudzi redzēti.
+Sapper
avatar
Publicēts: 20.12.12 13:04
 citēt
Spert sakāvi atzinušajam ir zemiski...
avatar
Publicēts: 20.12.12 14:07
 citēt
versatile:Labi mācītis un būt teicamniekam ne obligāti ir viens un tas pats.
Manuprāt, labi mācīties var arī tad, ja ir kādi priekšmeti, kuros atzīmes lieliskas pat par spīti dažiem, kuros atzīmes kritiskas.
Tādi, kuriem visi divnieki un vēlāk algo teicamniekus gan nav dikti daudzi redzēti.
+Sapper

Nevajag jau briesmīgi daudz,tikai pieci procenti saņem naudu no pārējo 95% darba.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 8
  5. 9
  6. 10
  7. 11
  8. 12
  9. 13
  10. 14
  11. 15
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):